Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Ponownie zarekomenduję Gronkiewicz-Waltz

Tusk: Ponownie zarekomenduję Gronkiewicz-Waltz

Wyświetlaj:
obserwator / 2007-01-24 18:15 / Tysiącznik na forum
Ta Pani Prezydent skompromitowala sie tym, iz zabawy sylwestrowej dla mieszkańcow Warszawy nie zorganizowala, inne stolice swiętowaly , ich wladze były łaskawe dla swych obywateli. Władza zawsze dobrze się bawi , zaproszeń dostaje bez liku, stoliczki samonakrywające do dyspozycji, wszystko jak z bajki sa przywilejem bogatych i wladzy. Dla zwykłych obywateli nic a nic, to zenujące, to egoizm wladzy.
Tłumaczenia jakie słyszę, to obraz niechlujstwa prawnego w wykonaniu porawnika, pamietam zawsze miala i ma problemy z wyslawianiem sie, mnie nie przekonuje, tok rozumowania jak PO, wszystko na nie >> wspołczuję warszawiakom, obiecanki cacanki, to juz zarysowuje sie, dziennikarze się nie interesują, lepiej przykladać innym , to bezpieczniejsze.
Cogito / 2007-01-24 18:54 / Bywalec forum
Jesteś źle poinformowany. Decyzję o Sylwestrze podjął komisarz Marcinkiewicz. Nikt nie jest w stanie zorganizować takiej imprezy w 2 tygodnie.
Szkoda, że tak mało się sznujesz. Ja się nie zgadzam, żeby tępy urzędas (Dorn), wbrew Konstytucji podważał demokratyczny wybór setek tysięcy Warszawiaków.
EDiS / 2007-01-23 21:32 / Tysiącznik na forum
To, co opowiada publicznie Pani G.W. na temat obowiązku jakiego nie musiała rzekomo dopełnić, to prosi to o pomstę do nieba. Jeżeli Ona jest prawnikiem to jest to kompletna kompromitacja. Nawet najgłupszy sprzedawca lodów, który sprzedaje swoje smakołyki poza miejscem swego zamieszkania wie o tym, że podatki odprowadza w US miejsca zamieszkania(podatek dochodowy) i w US miejsca rejestracji działalności gospodarczej(jeżeli jest płatnikiem podatku VAT).Jeżeli tego nie wie była prezes NBP to nie tylko ręce opadają.
Marek L / 88.199.125.* / 2007-01-24 10:18
Problem w tym ze przepisy dotyczace wojtow i prezydentow miast sa troche inne niz Ci sie wydaje i najpierw powinienies je przeczytac zamin napiszesz komentarz o przepisach o ktorych wydaje Ci sie ze masz pojecie
szymon13 / 217.6.135.* / 2007-01-24 08:50
Popieram, a w uzupełnieniu dodam, że będąc po stronie PO dziwię się takiej postawie Pana Tuska. Przecież jest wielu godnych ludzi w PO, którzy mogliby się podjąć tego zadania. Pani Waltz traci twarz. Nie bez znaczenia jest również, że żeński elektorat raczej za Panią Waltz nie przepada i wynik kolejnych wyborów nie musi być taki oczywisty. Poza tym proszę zarówno PiS, jak i PO aby nie szastały moimi pieniędzmi, jeżeli chodzi o przeprowadzenie kolejnych wyborów. Załatwcie to po męsku na zapleczu.
RADNY-bezradny / 80.55.218.* / 2007-01-23 18:32
trzeba zastapic nastepnymi kandydatami z listy , a nie przeprowadzajmy wyborow.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koniec zabawy bo pieniadze uciekaja
Czatman1 / 217.113.228.* / 2007-01-23 18:55
Hahahaha!!!!..Następny z listy to..MARIONETKIEWICZ..buhahaha.Chciałoby sie ?..Co?Niedoczekanie Pisuarze.A na marginesie to pieniędzy żal,nawet bardzo żal.Przeznaczyć na pielęgniarki.nauczycieli czy inne , a nie na jad PIS-u.
kalli / 212.76.37.* / 2007-01-23 18:53
Panie Tussk, obywatele mają byc równi wobec prawa - urzędy skarbowe nie stosują "dobrej woli", jak podatnik z czymś się spóżni. Dlaczego jacys politycy, nawet z PO , mają się wymigać od niewypełnienia obowiązków czyjąs dobrą wolą??? Listy poselskie jako kandydaci na stołki to mogli złożyć w terminie?..
zbigniew (dla US) / 193.17.54.* / 2007-01-24 01:21
Ja natomiast swego czasu doświadczyłem 'dobrej woli' US dostając karę poniżej kwoty minimalnej ustanowionej za spóźnienie się z oświadczeniem w jaki sposób będę rozliczał przychody z działalności (kiedyś był taki przepis który kazał każdemu co rok skłądać takie ośw. do końca stycznia) Przyznaję że nawet nie proponowałem łapówki, ale co się musiałem nakajać to mojez. Puenta: kary i tak nie zapłaciłem do dziś i nawet nikt się o nią o dziwo nie upomina.

Najnowsze wpisy