Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk powinien zerwać stosunki z Kremlem i Berlinem

Tusk powinien zerwać stosunki z Kremlem i Berlinem

Wyświetlaj:
zbyniol 6 / 79.186.34.* / 2011-09-05 14:54
panie premierze nie zawracaj pan sobie głowy tym kaczym pokretem
on już jest żywym trupem politycznym.
daba / 2011-09-05 13:11
właśnie takie rządy zafundowałby nam prezes Kaczyński, ksenofobiczne podejście do polityki zniszczyłoby wszelkie stosunki naszymi sąsiadami
lukaszwych.niel / 46.113.225.* / 2011-09-05 13:47
Bez przesady już, przecież rządził 2 lata, nie demonizujmy tego wszystkiego.
Siebie warci są, znow beda wybory na mniejsze zło.
A mozni to nie Berlin i Moskwa tylko lobby bankowe, i grupa najbogatrzych osob w Polsce które starają sie wpływać na polityke.
Zobaczymy czy Tusk po zakończonej karierze nie zostanie przyjęty do jakiegoś banku.
Bardziej zaczynam sie bać Tuska niż kaczyńskiego, bo kaczyński mówi co myśli dlatego wszyscy wiemy, że jest troche j**. ale wiemy,
Tusk za to mowi to co powinien powiedziec, cała PO to chodzący sondaż. Mistrzowie NLP, przecież na szkoleniach z NLP ucza sie na przemowach Tuska.
Nie chce miec takiego fałszywego aktora za Premiera, ale nie chce też Kaczyńskiego, wariata, nie wiem którego bardziej się boje.
Tusk jest bardziej niebezpieczny bo nie wiemy co się pod tą jego kopułką kryje, pseudointeligencja jest 100% za nim, bo on wie zawsze co powiedzieć.
Wkurza mnie to ustawianie alternatyw - albo radjo maryja albo TVN albo Tusk albo kaczyński.
Czy jak nie lubie Tuska za to że uważam, że to falszywy bydlak i nie lubie TVN, który promuje zachod i wszystkie jego wartości choćby wcale nie byly w moijej ocenie wartościami, ślepa miłość do konsumpcji, promowanie nie polaków w TV nie ze względu na ich talent tylko dlatego, że mają inny kolor skóry, ta idea tolerancji ale w skrajnej postaci - to znaczy, że jestem ksenofobem, słuchającym bez przerwy radia maryja?
niezrzeszony / 2011-09-06 14:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wybór jest - Korwin-Mikke albo Palikot.
Wiktor01 / 2011-09-05 13:56
Jasne zerwijmy jeszcze stosunki z Litwą i Białorusią.
Qui bene cantat, bis orat / 178.37.133.* / 2011-09-05 11:01
Stosunki bywają różne.Z miłości i za pieniądze.Panie Bartoszu, jakie ma pan na myśli?
Papcio / 62.159.242.* / 2011-09-05 10:37
tak jest, najpierw powinni go wszyscy przeprosić, za jego własną głupotę.
niewidzialny27 / 217.197.79.* / 2011-09-05 10:29
głupi tekst
MME / 217.96.4.* / 2011-09-05 10:26
PiS jak każada partia faszystowska potrzebuje wrogów - inaczej sens jest istnienia zanika. Kaczyński żyje w swiecie obsesji i fobii i juz z niego nie wyjdzie. Szkoda tylko, że w Polsce jest tak wielu zwolenników wodza z fobiami. Kaczyński chcialby być wielki i poważany, a jest malutki i zakompleksiony. Taki ma też elektorat, ludzi sfrustrowanych i owładnietych manią nienawiści do wszystkich sąsiadów.
Bycie skutecznym w polityce nie oznacza konieczności nadymania się i obrażania na cały świat. Tego Kaczyński niestety nie pojmie do końca życia.
albo ma równie szalonego męża, albo biedak nie ma o niczym p / 178.37.133.* / 2011-09-05 11:09
ta twoja ,,faszystowska,, pojechała do Gruzji w interesie ,,antyfaszystów,,.
MME / 217.96.4.* / 2011-09-05 17:06
I cóz takiego dobrego dla Polski z tej wizyty wynikło ? Nie jestesmy od "robienia dobrze" Gruzinom tylko od realizowania własnych celów. Na marginesie - dzisiaj juz bardzo dobrze wiadomo, że to Gruzja rozpoczęła ten konflikt.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-09-05 09:46
Śmieszni ludkowie onanizuja sie tym czy Tusku czy Kaczu czy Sraczu, a to i tak wszystko ejdno i to samo, ino sie inaczje nazywa. Naiwnei i głupi jesteście, aż miło. Dopuki nie nadjedzie bankrutcto i rewolucja a głowy tych tam idoli nie zawisna na hakach, doputy będzie ten sam syf
grau_42 / 31.175.104.* / 2011-09-05 12:36
Różnice między "ryżym" a "kaczym" :) są ogromne, ale nie o to tu chyba chodziło. Chyba raczej o to, że dla statystycznego Kowalskiego nie ma znaczenia, kto z tych socjalistów jest u władzy. Dla większości ludzi polityka zagraniczna jest zdecydowanie mniej atrakcyjna niż polityka wewnętrzna - zwłaszcza gospodarcza.

A tu jak pamiętacie dobroczyńca biedaków (Kaczyński) "podarował najbogatszym pieniądze" w postaci pomniejszonych podatków, a liberał Tusk podatki podnosi (a to jeszcze nie koniec podwyżek, poczekajcie do listopada)
Poza tym transfery ludzi z "lewa na prawo" i "prawa na lewo" są tak popularne, że faktycznie ciężko dopatrzyć się różnic programowych pomiędzy PO i PiS.
W tym kontekście te partie wydają się takie same - czyli nijakie. To co naprawdę różni PO i PiS to wyborcy za nimi stojący. To widać już gołym okiem, ale nie wiem, co ludźmi powoduje, że lubią jednego a nienawidzą drugiego (i na odwrót).

Jeśli ktoś może wymienić zasadnicze różnice programowe Tuska i Kaczyńskiego to chętnie posłucham. :)
MME / 217.96.4.* / 2011-09-05 17:01
Róznica jest ogromna. Kaczyński uważa sie za wodza, Tusk za przywódcę. Wódz ma po prostu zawsze rację, jest zabronionym krytykowanie wodza, bo to oznacza zdradę. Wodz nie poddaje się wyborom i ocenie, wódz po prostu rządzi z woli Boga. Kaczyński nie tylko przedstawia swoją ideologię i wizje państwa (faszystowskiego zresztą), bo to dałoby sie wytrzymać. Ale on mówi wprost, że zamierza także sądzić obywateli. Mówi, że to nic, że dzisiaj sąd nie skazał pana X, jak PiS dojdzie do władzy to go skaże, bo przecież co to za sądy dzisiaj. To jest prawdziwe niebezpieczeństwo, gdy ktos taki jak Kaczyński ustawia się w pozycji dyktatora, jedynego sprawiedliwego. Reszta ma go albo słuchać albo być przez niego karana.
adreczekkkkkkk / 77.222.241.* / 2011-09-05 10:24
SAM JESTEŚ ŚMIESZNY, A w dodatku leming:) wypowiadasz sie na tematy na które sie ani znasz ani rozumiesz, to po co to robisz? piszesz, że nie ma różnicy między ryzym durniem a Kaczyńskim. Różnica jest ogromna, zarówno w sposobie postrzegania polityki wewnętrznej, roli Polski w swiecie, jak i samego siebie
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-09-05 12:29
nie ma ŻADNEJ różnicy miedzy Kłamczyskim a Donalidnio. Zadnej. Obaj rządizli, obaja są kłamcami i złodziejami, obaj chcą tylko koryta a was w tym Ciebie i Mnie maja w zadku. Rożnica polega tylko na PRe. jedni uderzaja do jak ich nazywasz lemnigow a drudzy do moherów od Rydzyka. I tyle. Reszta to to samo dno i trzy metry mułu. Od 20 lat te same ryje i nic wiecej. idziemy prsoto do bankryuctwa. tzw świate finanse to domino. Potrzba tylko tego pierwszgo elemtu który uapdnie i za nim popdążą nastepne. to będzi katastrofa, ael jednocześnei sznas na zrobienie czegoś nowego i rozliczenie takich jak twoi idole.
grau_42 / 31.175.104.* / 2011-09-05 12:40
Obaj są kłamcami.
Też tak uważam. W języku polskim słowa polityk i kłamca powinny stać się synonimami.

I niestety my jesteśmy temu winni. Wybaczamy albo zapominamy, że przez cztery lata politycy mają nas głęboko ... a potem nagle ślą umizgi z telewizora.

Rzygać się chce.
Wykształciuch / 213.172.175.* / 2011-09-05 09:24
No, to jeszcze trzeba zerwać Konkordat. W końcu Kościół Katolicki to bardzo możny (wręcz wielmożny) koncern ponadnarodowy.
Wapniak / 2011-09-05 09:17 / Tysiącznik na forum
Nigdzie nie mogę znaleźć kto to to: Bartosz Głowacki?...
tesa1959 / 2011-09-05 16:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Kosynier z Powstania Kościuszkowskiego :] [popsuła mi się klawiatura i nie działają górne klawisze].
maria41 / 91.189.221.* / 2011-09-05 09:08
Jak zwykle plucie na PIs ze strony reżimowych dziennikarzy
blanka11111 / 2.204.171.* / 2011-09-05 09:01
Mamy bardzo wielu zdolnych ludzi w dziennikarstwie, nie wszyscy jednak potrafią się dopchać do etatu, oto typowy przykład co trzeba robić aby się na nim utrzymać,wcale nie trzeba być tym zdolniejszym.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-09-05 08:33
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
gera / 178.183.183.* / 2011-09-05 08:42
Masz racje ten redaktorek zapomniał dopisać bardzo się chce przypodobać Tuskowi i tylko na to mnie stać taki jestem bezstronny
g4g4e / 79.190.13.* / 2011-09-05 08:27
Od kiedy poklepywanie nazywa się stosunkami
pomo dore / 2011-09-05 08:13 / Tysiącznik na forum
niestety Pan Bartosz tez jak widac reprezentuje opcje PO bo pojechał po PIS-ie jak po łysej kobyle więc te podsmiechujki z Kaczyńskiego żądającego debaty obiektywnej w neutralnych mediach sa jakby nie na miejscu. Kto miałby prowadzić niby taką debatę? Lis, Durczok, Olejnik, pajace ze szkła kontaktowego??? Cztery lata temu obserwowałem debaty prowadzone przez Olejnik- odpowiedzi Tuska zostawały przyjęte bez zbędnych dociekań, po odpowiedzi Kaczyńskiego następowała seria pytań dobijających i ośmieszających.
niezrzeszony / 2011-09-06 14:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To przecież jasne kto powinien sędziować na debacie. Jedyny i niepowtarzalny. Ten który podpadł wszystkim Polakom (i nie tylko). Tak że moja propozycja, to wezwać Howarda Webba! :)
I mam nawet pomysł na 'neutralny grunt'. Wsadzić ich wszystkich na jakąś barkę płynącą po Wiśle. Ktoś się nie spodoba - za burtę go:) Jak ktoś chce oglądać transmisję, to wystarczy na barce dołożyć paru nastolatków, którzy totalnie olewają politykę. Sfilmują wszystko telefonami, wrzucą na youtube i mamy gotową obiektywną relację.

A sam felieton czyta się całkiem przyjemnie. Pewnie że jest stronniczy i prześmiewczy. Ale to idealnie pasuje do medialnej szopki, którą odstawiają politycy.

Najnowsze wpisy