Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk powinien zerwać stosunki z Kremlem i Berlinem

Tusk powinien zerwać stosunki z Kremlem i Berlinem

Wyświetlaj:
tesa1959 / 2011-09-05 07:55 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nic dodać, nic ująć:/
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-09-05 08:37
Podoba ci sie rura przez Baltyk, dotacje na stocznie w Niemczech przy zabronieniu ich w tym samym czasie dla Polskich, ceny za gaz, zwalanie winy za II wojne swiatowa na Polakow, zrobienie z Polakow idiotow i pijakow przez MAK (dzieki wydatnej pomocy Tuska, oczywiscie), embarga na zywnosci narzucane przez Rosjan, itd.itd? Naprawde ci sie takie stosunki podobaja? Kim byl ojciec, ze tak zapytam?
tesa1959 / 2011-09-05 09:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nic takiego nie powiedziałam. Uważam jednak, że powinniśmy dążyć do normalizacji, nie uległości, stosunków z sąsiadami. Natomiast zerwanie z nimi stosunków oznacza w najlepszym przypadku zimną wojnę. Tego chcesz???
Pytasz o mojego ojca? Był stolarzem, a dziadek kowalem i w dodatku za działalność przeciwko Rosji w 1940 roku został wywieziony do Kazachstanu, skąd wrócił po wielu staraniach w 1948 r. Toteż nie zarzucaj mi opcji prorosyjskiej czy proniemieckiej, bo tu też losy mojej rodziny nie były pozbawione tragedii.
pomo dore / 2011-09-05 09:49 / Tysiącznik na forum
wydaje mi sie że Kaczyński nie chce zerwania stosunków- to wymysł tego "dziennikarza". On chce tylko żebysmy przed nimi nie klęczeli. Nikt nie szanuje słabeuszy- a juz na pewno nie Rosja. Swoją drogą wg mnie funkcjonujące w mediach pojęcia "wymachiwania szabelką " i "ciągłych wojenek" prowadzonych jakoby przez Kaczyńskiego wobec Rosji to taki fakt medialny stworzony przez "obiektywną " telewizje TVN i GW w celu osmieszenia Kaczyńskiego
jam to ekonomista / 194.99.117.* / 2011-09-05 10:56
tyle, że Kaczyński przesadza w drugą stronę. On chce żeby to wszystkie inne narody klękały przed Polską potęgą. Jednak póki co nie jesteśmy mocarstwem i trzeba znać swoje miejsce w szeregu
tesa1959 / 2011-09-05 18:52 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I znów przyznaję Ci rację.
tesa1959 / 2011-09-05 09:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zapewniam Cie, że nie bardzo sugeruje się tym, w jaki sposób interpretują media czyjekolwiek wypowiedzi. Staram się słuchać osób wypowiadających się i w miarę możliwości w całym kontekście. Jeśli chodzi o Kaczyńskiego, to odnoszę wrażenie, że nie wyszedł on jeszcze z piaskownicy. Z Tuskiem też nie jest mi po drodze. Pamiętam jego zacietrzewienie w debacie tv z L. Kaczyńskim w wyborach prezydenckich. głosowałam wtedy na śp. L. Kaczyńskiego, ale tylko przeciw Tuskowi, bo żaden mi nie odpowiadał.
Teraz na przekór sondażom będę glosować na KNP, o ile w moim okręgu się zarejestrowali.
adreczekkkkkkk / 77.222.241.* / 2011-09-05 10:27
mówisz, że rodzina taka a taka, a jej historia taka a taka, że głosowałęśna Kaczynskiego przeciw ryżemu, ale widać że cię to nic nie uczy, albo piszesz żeby się wybielić
tesa1959 / 2011-09-05 16:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nauczyło, bo teraz nie będę głosować ani na jednego ani na drugiego
Lorunia / 188.47.23.* / 2011-09-05 11:01
Czyżby nowy Płaskoń ?
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy