Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Premier nie wykonał żadnego zadania

Tusk: Premier nie wykonał żadnego zadania

Money.pl / 2006-02-23 14:31
Komentarze do wiadomości: Tusk: Premier nie wykonał żadnego zadania.
Wyświetlaj:
kaczyśrut / 83.5.103.* / 2006-02-24 12:35
Ciemna masa głosujących na populistyczne partie ma za swoje. WIWAT MOHEROWE BERETY !!!
jk_14 / 213.158.197.* / 2006-02-23 15:35
Żadna rozsądna partia, nie tylko PO, nie firmowałaby takiego syfu, jaki funduje nam Kaczyński & Co.

www.mniejpodatkow.pl - wstydliwy temat, prawda?
"PIS proponuje zostawić kwotę wolną od podatków, czyli 2790 złotych od których w ciągu roku nie płacimy podatku, zostawić wspólne rozliczenie dla małżonków, wprowadzić ulgi na dzieci dla rodzin, w których dochód brutto na jednego członka rodziny nie przekracza 500 zł oraz proponuje dwie stawki podatkowe: 18 i 32%. Stawka podatkowa 32% obejmie tylko osoby zarabiające rocznie ponad 100 000 złotych brutto."

no comments
Zuzia / 83.23.209.* / 2006-02-23 14:31
A może już mamy dosyć Pana wrednych wypowiedzi.Może dla równowagi zechciałby Pan chwilowo zejść pokonanym ze sceny, wprawdzie na godne zejscie już za późno ale gorzej będzie zchodzić gdy dosięgnie Pana porazka także od SWOICH kompanów, którym zamknął Pan drogę do porozumienia się z PiS-em jak tego chcieli Pana wyborcy.
Jeśli ma Pan trochę honoru i nie jest Pan ślepy na to co się dzieje w szeregach PO to jeszcze jest czas na ciche odejście.
Powtórka "walenia w jeden PiS-owski bęben" to zagrzebywanie się Pańskiego pojazdu z napisem KONIEC w coraz bardziej kopnym śniegu.
Krytykuje Pan nieustannie kogoś, kto liczył, że włączy się Pan i Pana partia do współrządzenia.Pan zdezerterował i tak jak Krzaklewski musi Pan zapłacić za to własną głową.
Jest Pan żałosny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zulus / 81.190.74.* / 2006-02-24 00:10
Pan Tusk ma racje i za to go szanuje. Przedstawia sprawe jasno: "Melduje panie prezydencie, nie wykonalem zadnego zadanie" Absolutna prawda!!!!!!
1. Nie wygralem wyborow parlamentarnych.
2. Nie wygralem wyborow prezydenckich.
3. Nie utworzylem rzadu.
4. Nie mam premiera z Krakowa.
5. Nie zablokowalem dojscia do wladzy Samoobrony i LPR.
7. Nie zamknalem RM
kera / 81.15.135.* / 2006-02-23 20:23
ty jestes zalosna, premier nic nie zrobicl, a wy wszyscy go bronicie... za co? za to, ze jezdzi na nartach i mieszka w malym mieszkaniu?
sprawozdawca / 83.22.255.* / 2006-02-23 15:16
Brawo Zuzanno. W tym momencie wygrała Pani bon na bzdety z kampanii wyborczej. Istotna informacja ;bon ważny jest do końca obecnej kadencji.
Pikador z paczką / 83.22.255.* / 2006-02-23 15:09
O znowu jesteś na tym forum ,Zuziu, słoneczko ty moje jedyne!!!Dzień bez lektury Twoich postów jest dniem straconym i to bezpowrotnie. Ale ,ale.Zauważyłem ogromną zmianę w Twojej pisaninie. Oto jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nauczyłaś się poprawnej polszczyzny. A możeś Ty nie Zuzia tylko ktoś kto się pod naszą Zuzię podszywa. Oj,oj!!!No nic to. Tak czy siak nie pisz nigdy w liczbie mnogiej. Dopuść do swej główki myśl że ktoś pewne sprawy widzi jednak inaczej. A jeżeli jest Was więcej to napisz o tym.Albo lepiej podpisz się na ten przykład Zuzanna z koleżankami. Chętnie bym zresztą poznał te koleżanki. A chłopaki to aż nogami przebierają / uspokój się Michał?!?!). Siema Zuzka -ja ikumple.
Benek / 80.51.250.* / 2006-02-23 15:02
Mam pytanko do Zuzi. Skąd w zwolenikach PIS-u przekonanie, że wyborcy PO, (wyborcy Tuska w wyborach prezydenckich), chcieli porozumienia czy koalicji z PIS-em ??
Wojtek / 83.16.181.* / 2006-02-23 15:13
Myślę, że Benek ma rację. Wyborcy PO głosowali na PO, a z moich obserwacji wynika, że z reguły byli to ludzie raczej zamożni, ustawieni, których nie bardzo interesują problemy mniej zamożnych (w myśl zasady: najedzony głodnego nie zrozumie).
Przy okazji: nie jestem "miłośnikiem" żadnej partii, dla mnie oni wszyscy są do siebie podobni. Nie rozumiem tylko opinii, że obowiązkiem każdego Polaka jest udział w wyborach. Po co głosować, skoro nie popiera się żadnej formacji? Na spacer zamiast do urny wolę iść nad jezioro.
Benek / 80.51.250.* / 2006-02-23 15:28
Dziękuję Wojciechu za przyznanie racji co do głosowania. Natomiast wielce zazdroszczę Tobie wiedzy, spostrzegawczości, a także porównań sytych z głodnymi.
Wojtek / 83.16.181.* / 2006-02-23 14:42
Ja też uważam, że Tusk jest żałosny, podobnie jak wielu jego kolegów z Platformy. Wszyscy oni uważają się za śmietankę tego kraju, choć wprost o tym niemówią, a cała reszta społeczeństwa to głąby, które powinny zdać się na ich mądrość i przekazać im, tym mądrym, władzę.
obserwator / 212.244.73.* / 2006-02-23 14:38
Uwielbiam te PiSowskie, quasi "homeryckie", porównania. Szczyty pseudo literackiej inwencji, a przy okazji jak bardzo zbliżonej do ludowej retoryki skierownej do ludu pracy i jedynie słusznej siły proletariatu. Może "Zuziu" - samozwańczy rzeczniku nieokreślonej grupy zniesmaczonych - ujawnisz komu przewodzisz? Bo nie chciałbym, abyś wypowiadając się jako reprezentant narodu reprezentował/a również mnie bo nie wyraziłem na to akceptacji!
Zuzanna / 83.23.209.* / 2006-02-23 20:25
Szanuje Wasze przekonania a wyrażam swoje i mojego koleżenstwa poglady.
Czas pokaże , myśle , że juz nie długo kto miał rację.
Podkreślam, po tak beznadziejnym nietwórczym bełkocie
Tuska rozliczy społecznosc PO.
To tylko kwestia czasu.Taka jest prawidłowość, że czy to dyrektora firmy, czy przywódce partii rozlicza się za brak efektów.Ja tego nie odkryłem.
A to, ze zainteresowani i ich fani mówią , ze jest wszystko OK dopóki okret nie zatonie to norma.
Tak samo mówili, że nie ponoszą winy za katastrofę, szefowie MTK .
To jest życie wszystkowiedzący obroncy straconych.
Do miłego....
Pikador ,tym razem sam / 83.22.255.* / 2006-02-23 21:53
O i sprawa się gichła. Zuzanna pisze (cyt) Ja tego nie odkryłem. Ops! Ty oszukaniec jesteś i pod naszą Zuzię się podszywasz. Nie jest to ładne. A może Ty coś nie ten tego? No ale pal licho .Chciałem się merytorycznie odnieś do Twoich słów. Ty nie martw się o Tuska.Tu nie ten problem wystąpił. Tusk pozastanie szefem PO czy też nie to problem zupełnie inny i osobiście dla mnie zupełnie nieistotny. Inaczej mówiąc ,stosunkowo mało mnie interesuje czy na czele Platformy stanie Tusk ,Rokita ,Komorowski czy też jeszcze kto inny. Dla mnie ,i myślę że wielu podzieli ten pogląd o wiele bardziej istotne są poczynania rządu. I przez ten pryzmat należy oceniać wypowiedż Tuska a nie jeżdzić po nim jak po łysej kobyle. I wiesz ,muszę przyznać że w tym wszystkim Tusk ma sporo racji. Jak dotąd nie widziałem bowiem jakiejkolwiek sensownej propozycji rządu jeśli chodzi o gospodarkę. Zaniechano redukcji stawek podatku PiT ,odwołano zapowiadane zniesienie podatku od zysków kapitałowych, nie będą wprowadzone ulgi prorodzinne. Polityki prywatyzacyjnej nie ma za to rząd obok starego konfliktu z Eureko wysmażył nam nowy ,z UniCredit. Tak to wygląda niestety drogi przyjacielu. Teraz kończę bo zaraz zaczyna się program T. Lisa. Cześć.
Pikador / 83.22.255.* / 2006-02-23 21:55
Sorry ,teraz zauważyłem że złośliwy chochlik zeżarł mi literkę ć w wyrazie odnieść.
MEG / 80.54.90.* / 2006-02-25 23:14
Witam wszystkich. Mysle ze piszecie dla rozrywki.Kazda partia miala swoich wyborcow.Wygral PiS i dobrze! Chwala dla Samoobrony i LPR-szanuja swoich wyborcow,bo staraja sie godnie reprezentowac / swoich wyborcow/. PO - tyle ludzi na nich glosowalo a oni NORMALNIE olewaja swoich wyborcow nie robia nic, a wrecz przeszkadzaja.Nie zasluguja na szacunek -bo na niego trzeba zapracowac ,Poslowie PO fochy i dasy na bok i zabierac sie do pracy bo w nastepnych wyborach bedziecie za Partia Emerytow i DIETY przeleca kolo nosa. pozdrawiam.

Najnowsze wpisy