Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk przejmie władzę bez wyborów?

Tusk przejmie władzę bez wyborów?

Money.pl / 2006-10-15 20:01
Komentarze do wiadomości: Tusk przejmie władzę bez wyborów?.
Wyświetlaj:
keskese / 2006-10-15 23:38 / Reprezentacja Polski
dyktatura ploretaryatu ?? pierwszy seks KC PO po ogłoszeniu w wyborczej i tvn że posiada 125% poparcia zamierza przy pomocy sikawek full-opcja i wywrotek marki kamaz naładowanych trzodą yntelygencką potocznie zwaną zomowcami przejąć władzę w kraju ??

a potem donald się obudził. po wtopionych wyborach samorządowych. obok marii jana.
maa / 2006-10-16 00:19 / Tysiącznik na forum
O co Panu chodzi? Jaki Tusk? Jakie PO? Ładnie to kopać leżącego?

Całe to zamieszanie to przecież miłosne gonitewki premiera Warchoła z premierem Chamem. Niechże się Pan na Tuskauwagi nie zwraca, nie warto, oni na pewno się pogodzą!

Dzieciątko IV Rzeczpospolita, które się urodzi zapewne z tego związku, w jednej połączonej błoną pławną rozkosznej łapce dzierżyć będzie sierp i młot, a w drugiej swastykę.
Nie wiem co bobasek będzie sobie nucić. Może urokliwą pieśń masową "My chcemy Prawa i Sprawiedliwości.."; a może porywający, klasyczny hymn zaczynający sie od słów "Die Fahne Hoch" nucony przez polską patriotycznie nastawioną młodzież Parteigenosse Romana, zawsze wierną koalicji? A może nostalgiczną pieśń "Bój to jest nasz ostatni..." tak dobrze znaną towarzyszom premiera z ciepło wspominanych zebrań komórek POP PZPR w niestety(!) rozwiązanych PGR-ach?

Głowa w górę, Panie keskese!
cdd / 84.172.111.* / 2006-10-15 22:22
szkoda ze teraz nie rzadzi PO bo szybciej bysmy o ich nieudolnosci i korupcyjnoci zapomnieli
koralgol / 83.27.24.* / 2006-10-15 20:34
Widzę, że dyżurujący na forum przedstawicie minielektoraciku PISu tracą zimną krew, nerwy im zaczynaja puszaczać w obliczu nieuchronej przyszłości - właściwie to normalna reakcja w sytuacji, kiedy ktoś ewidentnie odsuwa PISowi koryto od ryja, raz na zawsze.
maa / 2006-10-15 21:12 / Tysiącznik na forum
Ale z Pana optymista!
Oni należą do typu, który Francuzi nazywają "les imperméables" - nieprzemakalni.
Oni się nie denerwują - oni denerwują innych - cokolwiek Pan powie, będzie jak w przypowieści Jezusa o perłach...
I nie jest to minielektoracik - funkcjonalnych analfabetów w Polsce jest ok. 17%. Do tego trzeba dołożyć trochę wykształciuchów "widzących wszystko z osobna", odjąć z puli przeciwników PiSu ludzi na tyle odważnych by uciec z IV Rzeczpospolitej.
Czyli wyjdzie, że twardy elektorat naszej narodowo-socjalistycznej koalicji liczyc będzie spokojnie koło 20%...
Unia pompuje do nas pieniądze, opóźniając gospodarcze skutki rządów ignorantów i przeciwników tejże Unii, niewesoło...
marek19-53 / 83.24.11.* / 2006-10-15 22:51
Wyjątkowo przyznaję Panu rację. Wcale się nie denerwuję, nerwy mi nie puszczają. Był czas, kiedy wkurzało mnie idiotyczne postępowalie liderów PO. Teraz raczej mnie śmieszy.
Tak jak śmieszy mnie prymitywne szufladkowanie zaprawione nutką obelgi.

To raczej przyrost elektoratu PO wynika z "funkcjonalnego" analfabetyzmu". Papka z TVN, tabloidów, "begergate" jest ich pożywką. Główkami się raczej nie posługują. Oceniają szalenie powierzchownie.

P.S. Jakiej to odwagi potrzeba by "uciec" z RP.
Kupuje się bilet, jak na tramwaj, i jedzie. Zgodnie zresztą z propagandą euroentuzjastów.

Czy Pan zdaje sobie sprawę, że emigracja "stanu wojennego" była znacznie większa i w dodatku ludzi o wiele lepiej wykształconych niż obecnie. Ponadto wtedy pozostając za granicą nie mieli praktycznie prawa powrotu.

Zatem proszę przestać uprawiać tak idiotyczną propagandę.
To Pana należy zaliczyć do "funkcjonalnych analfabetów". Klepie Pan slogany bez uruchomienia szarych komórek
ga_zeta / 84.205.223.* / 2006-10-15 21:12
drogi koralgol - nie należę do minielektoraciku jakiejkolwiek opcji. Owszem - mam gorącą krew, ale jest to zasługą natury. Co do nerwów - póki co - jestem uważana za bardzo opanowaną osobę. Poza tym - mam humorystyczny dystans.O ile wiem - umowa koalicyjna została już podpisana. Koralgol - pocałuj misia Yogi w Bolka i Lolka i w dwócz takich co ukradli księżyc i idź spać. Kolorowych snów .
ga_zeta / 84.205.223.* / 2006-10-15 20:29
Panie Tusk,czy to co "rodzi się" w pańskiej główce ma coś wspólnego z króliczkiem, którego wyczaruje Pan z kapelusza "Rokita"? Będzie Pan pierwszym magiem w RP(Jasnowidz jest już w SO). Przypominam-do całości akcesoriów potrzebna jest jeszcze peleryna i czarodziejska różdżka, a do pomocy np.czarowna Doda-Elektroda. Bez zbędnego trudu będzie mógł Pan zamienić "białe na czarne, a czarne na białe". To dopiero będzie majstersztyk!
guci00 / 213.158.197.* / 2006-10-15 20:20
co to za brednie... Panie Tusk, brawo ... Jestem ciekaw czy chociaz macie troche jaj aby jednak wybory przeprowadzic. Patrzac na kampanie wyborcza nawet nie dorastacie do piet kampanii PiS'u ...

Ciekawe, komu jednak uwierza wyborcy ... Jestem ciekaw, bo to co sadaze pokazuja to w obecnym czasie w zaden sposob nie odzwierciedla sytuacji politycznej.

Ostatnio tak sobie jednak myslalem, czy staly elektorat PiS'u, ktory jednak ma pojecie co sie dzieje - odda Wam wladze? Watpie ... To sie nazywa marketnig wirusowy, jest to skuteczniejsze niz Wasz reklamowki na miescie. Swoja droga polecam sie przyjrzec tym razem gdzie i ile czasu wisza billboard'y PO - moze sie przydac.

Reasumujac, mysle i mam glebokie przekonanie, ze w tej wlace o wladze przegracie raz na zawsze ... Watpie abyscie sie podniesli po takiej porazce. Jak to moja dziewczyna powiedziala "Jeszcze nie widzialam aby tak bardzo ktos jak PO rwal sie do wladzy, ze ktos tam wygral i poszaleli z nienawisci..." To jest osoba, ktora nie wnika co sie dzieje - mysle, ze inni tez to odczuja.

Co do przejecia "sila" wladzy, to wyniosa Was z Sejmu, scenariusz z Budapesztu teraz sie wypelni (w koncu tym traszyliscie, to jedno choc sie spelni).

Troche "pomyslunku", do wyborcow PO tez mowie - czy "brzydka" wladza, to jedyny argument - smiech i jeszcze raz smiech to wszystko. Gdzie merytoryka, jakies wyniki, chocby program partii. Zastanowcie sie, przemyslcie, wyjrzyjcie przez okno - czy naprawde jest tak zle?

Dla tych "ludkow", ktorzy tylko patrafia sie tylko smiac - wezcie na wstrzymanie, zapalcie sobie jakas fajke, wypijcie dobrego drinka, odprezcie sie.Pojdzcie na spacer, poddychajcie swiezym powietrzem. Zlosc przejdzie, moze merytoryka wroci. Zawsze lepiej rozmawia sie o czyms, a nie tylko wytyka bledy i ulomnosci.

Pozdrawiam wszystkich, za pewne zdania przepraszam - ale to moje nie oszlifowane wypowiedzi. Pisalem to co mi do glowy przychodzilo :)

Wam tez radze

Pawel
keskese / 2006-10-15 23:46 / Reprezentacja Polski
u mnie plakat PO wisiał jeden dzień. potem zauważyłem że tusk ma zamalowane oczy takim czarnym paskiem. jak kryminalistom zapodają w mediach. miasto - Kraków
dopleskas / 83.23.130.* / 2006-10-15 20:51
Regulamin forum
MP / 85.219.252.* / 2006-10-15 22:40
No i gdzie jest ten moderator kiedy regulamin forum jest lamany.
Redakcja forum / 2006-10-16 17:20 / Administracja forum
Oczywiście, że usuniemę powyższą wypowiedź - nie jest poglądem ,a atakiem na osobę innego forumowicza.
keskese / 2006-10-15 23:40 / Reprezentacja Polski
nawet nie pytaj - oni tylko cenzurują jak obrazisz kogoś z PO. obelgi, ba - wulgaryzmy w stosunku do koalicji są w modzie...
marek19-53 / 83.24.11.* / 2006-10-15 23:03
Regulamin forum
zx / 83.8.169.* / 2006-10-15 23:21
Jak tak Was czytam, to przypomina mi się dowcip jaki swego czasu widziałem w prasie zaraz po wyjściu Rosjan z Afganistanu. Siedzi dwóch Mudżachedinów i jeden mówi do drugiego: "...teraz jak już wyszli Rosjanie to Ci powiem, że zawsze mnie w******* twój cholerny beret...".
marek19-53 / 83.24.11.* / 2006-10-15 20:20
Wypowie posłuszeństwo obywatelskie i wyprowadzi działaczy na ulicę?

I w jakim celu. Sam twierdzi, że: "Dzisiaj lepszego rządu w tym Sejmie nie damy rady skonstruować, ale być może za tydzień, dwa coś się zmieni"

W następnym parlamencie też już dopuszcza każdą konfigurację. Już nie twierdzi twardo, nie wskazuje tych, z którymi koalicji na pewno nie będzie. Cytuję: ""Nie ma nikogo o kim powiem, że na pewno nie, i nie ma nikogo, o kim powiem na pewno tak".

Zastrzeżenie o koalicji "z każdym, kto chce coś sensownego zrobić dla Polski" jest bez wartości - bo kto to ma ocenić. Tusk? Rokita? Faceci, którzy od roku nie potrafią wyjść poza "kaczory won".
maa / 2006-10-15 20:24 / Tysiącznik na forum
"kaczory won"!
keskese / 2006-10-15 23:43 / Reprezentacja Polski
rozdziobią was kruki,
wrony
marek19-53 / 83.24.11.* / 2006-10-15 23:16
Właśnie o tym pisałem. Bardzo ograniczone postrzeganie rzeczywistości, bardzo prymitywny program. Bazując na nienawiści, ośmieszaniu, plugawieniu wszystkiego, można wygrać wybory.

No dobrze, "kaczory won". I co dalej.
Pustka.
Brak wroga. Wszyscy się żrą, Polska ośmieszona, zdeprecjonowana.

Tusk już próbuje na taki przypadek się zabezpieczyć. Zapowiada, że Prezydent "będzie wetował wszystkie ustawy".
Śmieszny frustrat.
zx / 83.8.169.* / 2006-10-15 23:45
Rzucanie gównem to ulubiony sposób uprawiania polityki zarówno pańskich ulubieńców jak i śmiertelnych wrogów. Więc o co chodzi ?
keskese / 2006-10-20 22:32 / Reprezentacja Polski
nawet słowa stolec inaczej nie wykropkowaliście pseudomoderatorzy. że niby co - normalka ??
maa / 2006-10-15 20:01 / Tysiącznik na forum
Niby jak?
Z L. Kaczyńskim - prezydentem?
Będziemy spokojnie gnić jeszcze 3 lata pod tymi post-PRL-owskimi zombie.
zx / 83.8.197.* / 2006-10-15 22:13
Po co Tusk ma przejąć władzę ? Przecież gołym okiem widać, że nie będzie on pojęcia co z nią zrobić podobnie jak Kaczyńscy. W mojej ocenie powoli ale za to konsekwentnie staczmy się w dół. Nie wiem o co już w tym wszystkim chodzi. Jak słucham Kaczyńskich albo Rokity czy Tuska to odnoszę wrażenie, że gdyby nie nasza obecność w UE najchętniej urządzono by oponentom "Noc długich noży" albo przepuszczono ich przez komin w KL Auschwitz. W mojej ocenie niczego nie zbudujemy na podsycaniu nienawiści pomiędzy poszczególnymi grupami społecznymi. Pogłębimy tylko destrukcję społeczeństwa rozwalonego przez wojnę i ponad 40 lat PRL-u. Taki sposób uprawiania polityki przez wszystkich aktorów zaprowadzi nas do nikąd o wiele wcześniej niż się tego spodziewamy.

Najnowsze wpisy