Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk to tchórz, Macieriewicz chce prawdy

Tusk to tchórz, Macieriewicz chce prawdy

Money.pl / 2011-01-29 11:52
Komentarze do wiadomości: Tusk to tchórz, Macieriewicz chce prawdy.
Wyświetlaj:
buc_pucybut / 2011-01-29 11:52 / Tysiącznik na forum
KLD UW i wszystko jasne icek juz go nauczył mącić
Geolog / 91.4.46.* / 2011-01-29 15:42
Widze a wlasciwie czytam, ze autorzy w/w wpisow chca budowac dalej to prusko -niemieckie kondominium. To efekt wypranych mozgow, ktore niestety sa w przewadze i nic nie wsklazuje na to, aby szala sie przechylila na strone prawdy.Nie wiem jak mam im pomoc.To moze byc efekt tzw. -luki edukacyjnej, ale z jakosci tekstow , moge podejrzewac,ze niektozy przekroczyli 40-sty rok zycia.Madrosc przychodzi z wiekiem ale nie zawsze.Polska przez takich jak wy moze stac sie nie krajem partnerskim( rozgrywajacym ) ale krajem rozgrywanym.I wszystko wskazuje , ze juz takim sie staje.Tylko trzezwe myslenie Polaka tu w osobach p. A: Maciarewicz ; J.Kaczynskiego, p. A.Fotygi iinnych poslow i osob stowarzyszonych jak i madrych wyborcow moze powalic teze ,ze glupota zawsze gora.Polska nie musi byc dziadowska, trzeba sie tylko na moment zastanowic, bo przecierz myslenie nie boli- przynajmniej nie powinno!Tu na koniec przytocze nie swoj tekst- zaslyszany w "rzeczpospolitej" . "Jesli prokuratura nie bada zwlok i nie bada wraku samolotu,tzn. ze z gory nastawia sie na nieznalezienie sladow zamachu,z gory stawia na dyktowana przez Rosje wersji winy pilotow. Jesli prokuratura n arusza najbardzirj podstawowe zasady sledztwa w takim przypadku, to trudno to tlumaczyc inaczej niz tym, ze prokuratura wie, ze to byl zamach, ale usiluje to ukryc. Jesli GW nie domaga sie polskiej sekcji zwlok,tzn.,ze GW sabotuje sledztwo i obawia sie, ze sekcja zwlok moglaby wykazac zamach.Zaden dziennikarz z definicji, nie moze nie domagac sie plskiej sekcji zwlok- nawet gdyby nie miala ona po fakcie dac pomocnych rezultatow "-koniec cytatu .
ja75 / 192.92.94.* / 2012-03-30 21:54
Geolog brawo, merytorycznie POpaprancy nie są w stanie nic odpowiedzieć na konkretne zarzuty
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy