Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Trzeba odsunąć PiS od władzy

Tusk: Trzeba odsunąć PiS od władzy

Money.pl / 2006-11-16 15:59
Komentarze do wiadomości: Tusk: Trzeba odsunąć PiS od władzy.
Wyświetlaj:
Kero niezwerbowany / 83.238.146.* / 2006-11-16 15:59
PiSiory nie mają ani klasy ani godności.
Skąd się biorą takie płycizny intelektualne w strukturach władzy?
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 23:13
Bo Pana tam brakuje, głąbie intelektualny. O, przepraszam. Literówka. Mea culpa. Miało być głębio intelektualna.

Tak to wychodzi jak się zbyt szybko pisze. Szybciej niż myśli.
ziomek / 83.14.120.* / 2006-11-16 17:22
jak to skąd?? nie chodzisz na wybory czy co?? ktoś ich musiał wybrać??... nie narzekajcie na polityków tylko na głąbów którzy ich wybrali (jak sie poczciwemu kowalskiemu nie chciało przeczytac programu danej partii i oddać głos według własnego sumienia to nich teraz nie narzeka że głosował w ciemno na największą łeb na plakacie )... no ale cóż miało być tak ze lepszy wygrywa z gorszym a jest tak że $2mln wygrywają z $1mln a dziesięć z pięcioma.
Wapniak / 83.28.144.* / 2006-11-18 16:10
W kwestii formalnej! Czym się w ogóle różnią te wspaniałe programy partyjne? Kiedyś zdarzało mi się opracowywać zarówno programy jak i sprawozdania... Nic w tej materii jak dotąd się nie zmieniło i zmienić nie może! Nie wiele one i teraz różnią się od kościelnych kazań. Dużo wody, mało treści i zawsze do wszystkiego pasują. Wystarczy tylko kartkę obrócić, lub czytać wspak... i w zasadzie różnicy nie widać. Oczywiście poza partyjnym szyldem, ale nie ich członkami - biorąc pod uwagę w pogoni za korytem, ich zdolność zmiany poglądów oraz szyków. Bywało/ umnie/ i tak, że brano niektóre opracowania na wzór... I tyle!
rosa / 2006-11-16 23:00 / Bywalec forum
Miałem kiedyś przełożonego który miał na nazwisko GŁĄB a był to mądry człowiek. Tobie prawdopodobnie chodzi o "serce kapusty". Na poważnie - to masz rację w jednym. Najwięcej narzekają ci którzy nie poszli do wyborów
Floyd / 2006-11-16 18:00 / Tysiącznik na forum
Może byś łaskawie przestał przezywać innych głąbami jako, że sam jesteś głąbem ale tego już nie widzisz bo to poza twoimi możliwościami.
bizon / 83.22.48.* / 2006-11-16 18:23
Floyd nie wkurzaj się, że źle zagłosowałeś - trudno nie ty jeden. Moim zdaniem ci co nie poszli na wybory są w dużej mierze winni, ale niestety mleko się wylało i trzeba coś z tym zrobić i jeżeli PO skuma się z lewicą nie obrażę się na nich.
DODKA / 83.22.254.* / 2006-11-16 18:15
Osobiście nigdy nie nazywam ludzi głąbami i również drażni mnie jak robią to inni. Trzeba jednak przyznać ,że w komentarzu ziomka jest sporo gorzkiej prawdy. Proponuję więc by ludzi o których pisał ziomek nazwać po prostu nieroztropnymi.
marek19-53 / 83.24.26.* / 2006-11-17 22:44
Eufemizmy ostatnio w modzie.
ziomek / 83.14.120.* / 2006-11-16 19:00
No może z deka przesadziłem sorry (chociaż...) ale bardziej chodziło mi o unaocznienie tego jak ludzie podchodzą do polityki dlaczego głosują tak jak im dyktuje telewizja albo plakat na drzewie czy przystanku którymi jak to przed każdymi wyborami oblepiają się partie które mają największą aprobatę od TV albo pismaków i zgrubym portfelikiem... a jeśli chodzi o mnie to nie głosowałem ani na pis ani na po a powód był tylko jeden mieszanina UW KLD SKL PC AWS itd. przemalowanie szyldów i nic więcej to samo co teraz robi lewica ...

A tak przy okazji to polecam wikipedie.pl a potem partie polityczne w Polsce przeczytajcie sobie ich programy (jak by się komuś chciało oczywiście ) jest ich tam chyba ponad 30 może znajdziecie cos dla siebie... jakąś alternatywe dla po, pisu i zjednoczonej lewicy.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy