Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk ujawnia pomysły na rząd po wyborach

Tusk ujawnia pomysły na rząd po wyborach

Money.pl / 2011-10-11 15:14
Komentarze do wiadomości: Tusk ujawnia pomysły na rząd po wyborach.
Wyświetlaj:
kasza-lot / 83.17.96.* / 2011-10-11 16:32
Extra, to rewelacyjne pomysły - naprzód PO!
Tadeusz W. / 77.45.44.* / 2011-10-11 16:31
No to geniusz Grabarczyk jest uratowany przez kolegów.Proponuję kolejne kwiaty. Ten, co je wręczy ma jedynkę w kolejnych wyborach! A Panie Premierze Tusk - czy ten matoł od przetargów które wygrały chińskie firmy - ta oferma, która nie dopilnowała zabezpieczenia gwarancji pod przetargi od chińczyków - to został pociągnięty do jakiejś odpowiedzialności ? Jeśli nie to znaczy się dobrze postąpiłem na was nie głosując bo to jest wielkie marnotrawstwo ciężko wypracowanych przeze mnie podatków. Czy ponieważ dość wysoko wygraliście to nie raczycie wysłuchiwać jakiejkolwiek krytyki. Pamiętajcie - następnym premierem będzie Palikot, z którym się zmierzycie za 4 lata - chyba, że Kaczyński publicznie się pokaja i odejdzie z PiS-u w co nie wierzą nawet najbardziej naiwni.
Reeksio / 195.212.29.* / 2011-10-11 17:46
za to nie wybralismy "wojny" z wszystkimi krajami w UE, szczegolnie z sasiadami, polityki skupionej na katastrofie smolenskiej, nie wybralismy mlaskajacego, zakompleksionego, nieobiektywnego, upartego i kłócącego wszystkich z wszystkimi czlowieka na premiera tego kraju.
Guucio / 83.6.21.* / 2011-10-11 19:18
A nie przyszło Ci do głowy, że nie Kaczyński się kłóci lecz kłócą się z Kaczyńskim.
jake 1 / 93.105.88.* / 2011-10-11 16:19
0 zmian bo.......zrobiłem wszystkich w balona i mogę kolejne 4 lata nic nie robić tylko obiecywć. No i kolesiom będzie się żyło lepiej
Założymy się? / 188.33.177.* / 2011-10-11 16:11
General-Ost-Plan (Generalny Plan Wschodni) w toku; Polska za 5 lat BANKRUTEM Europy Środkowej; Niemcy dają nam pieniądze. Ale nie za darmo. Trzeba oddać majątki na Ziemiach Odzyskanych. Palikot odwraca uwagę społeczeństwa paleniem kościołów, biciem katolików, itp. Niemcy bez wojny, niskim kosztem uzyskują to co chcieli. Kaczor siedzi zamknięty w wariatkowie tak jak Tymoszenko na Ukrainie. Założymy się???
luter69 / 81.95.207.* / 2011-10-11 18:54
A masz cokolwiek, o co mógłbyś się zakładać? Słowotok złożony z pojęć, których pewnie nie rozumiesz nic nie jest wart...
Autor Autor / 82.160.200.* / 2011-10-11 17:42
dla Polski już nie ma ratunku, sam oddali sobie Herr Tuska, ale co tam ja umiem płynnie niemiecki i się już zintegrowałem z moimi nowymi Panami...
loobish / 2011-10-11 16:38
Prosze zebyscie razem poszli do tego wariatkowa - moze wtedy skonczysz bredzic!
xxx1 / 93.105.57.* / 2011-10-11 20:30
loobish, tzn. że już byłeś i ci pomogło? Nie grozisz pięścią?
the people / 66.92.161.* / 2011-10-11 17:39
pieknie poddales post Zalozymy sie? merytorycznej krytyce.. gratuluje. pewnie glosowales na PO albo Palikota, co? :)
loobish / 2011-10-12 00:52
nie, zaglosowalem za pisem, czyli za: "Tusk ma krew na rekach", "Komorowski wybrany przez pomylke", "katyn 2010", "Polska nie jest krajem demokratycznym", "Andzela wybrana przez pomylke", "wybuch na pokladzie", "sztuczna mgla", "pole magnetyczne". Jaro ponad wszystko wraz z: fotyga, macierewiczem, kurskim, szydlo, kempa!!! Nie wspomne juz o tym, ze cala Europa odetchnela z ulga, ze "maly hitlerek" nie wygral wyborow!!!
falstart / 178.181.54.* / 2011-10-11 15:58
co wy zrobiliście z Polski ?

mierny, wulgarny kabaret ! Wytresowali nowe pokolenie aż nie do wiary.
a te 14,8 miliona śpiochów jeszcze będzie przeklinac dzień, w któym zostali w domach bo im sie nie chciało !
Myślący inaczej... / 212.160.172.* / 2011-10-11 16:18
Z 14.8 milionów większość to pewnie nie śpiochy tylko protestujący przeciw "wolnemu i swobodnemu i nieprzymuszonemu" wyborowi między koalicjami:
1. "lider micho-vice rycho-vice zdzicho"
lub
2. "lider zdzicho-vice micho-vice rycho"
lub
3. "lider rycho-vice zdzicho-vice micho"

Natomiast Ci co spełnili swój obywatelski obowiązek i głosowali wyrazili się jasno, za którą koalicją się opowiadają...

Przed wyborami ponoć premier obiecywał znaczne zmiany w rządzie... tak samo jak cztery lata temu obicywał nam CUDA... może niektórym to nie przeszkadza, ale pewnie są i tacy, którzy się z tym nie mogą pogodzić i mają gdzieś w jakiej kolejności przy korycie są przyczepieni michu, rychu i zdzichu :/
Adrian12a / 77.252.246.* / 2011-10-11 15:56
Zero zmian w rządzie. Zero będzie nadal na czele. I zero efektów zagwarantowane. Ale wszystkie zera przecież na nich głosują.
falstart / 178.182.123.* / 2011-10-11 15:52
wkrótce zobaczysz takie same pięści na ulicy warszawskiej , to już kwestia czasu. te 1,3 miliona młodziaków z wypranymi z patriotyzmu mózgami nie będzie zamieniac Polski w rynsztok.
Przewaga 1,3 miliona głosów nieodpowiedzialnych młokosów nie może niszczyć tego co pokolenia wypracowały dla kraju i wywalczyły dla Polski.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 15:45
Firmy budowlane będą wdzięczne , dobre przebitki na nich uzyskują.
Zaciągnąć kredyty na ich budowę i będziemy mistrzami świata
Cuda
chichot dona / 46.113.61.* / 2011-10-11 15:42

Donald Tusk zaproponował, aby do końca polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej nie zmieniać składu rządu.

Cosik mi się zdaje , że obecny i przyszły premier przed wyborami jakoś inaczej prawił.
Widocznie stara prawda ciągle króluje .. "obiecanki cacanki a głupiemu radość".
Po co ma się zmieniać cokolwiek w Polsce, skoro tzw społeczeństwo dało przyzwolenie na to aby było tak jak było?
Dlatego dalej w Polsce będą najdroższe autostrady w Europie ale za to pośledniej jakości, ba nie tylko autostrady ale tzw inwestycje publiczne dalej będą drogie jak były.
Dalej pogłębiać się będzie pauperyzacja społeczeństwa.
Polska jest na najlepszej drodze do bycia krajem latynoskim.
A może nawet taką bananową republiką?
A wszystko to na życzenie około 30% z połowy uprawnionych do oddania tzw głosu.
Ciekawa ta demokracja , w której o biedzie dla większości biernej , decyduje aktywna mniejszość.
Nie bez przesady piszę o biedzie, idą słabe wręcz trudne i biedne czasy, Polskę prawdopodobnie czekać będą jakieś "ruchawki".
Ale ci sprytniejsi którzy zdążyli/zdążą wydusić ile się da, uciekną z tak "wyduszonym" kapitałem np na Florydę.
Nawiasem ciekawe i ciepłe miejsce :).
barym / 2011-10-11 16:07
Gdyby tym 51% osób uprawnionych zależało na Polsce to poszli by na głosowanie a nie pisali coś takiego jak TY!! TE 48 % ktore poszło czyli mniejszość Polska chciała coś zmienić i może by zmieniła gdyby 52% leniuchów poszło oddać głos. Więc nie marudź. Ja głosowałem na... i rządzi PO.
chichot dona / 46.113.61.* / 2011-10-11 16:47
Dzięki za potwierdzenie tego co napisałem ;). Wprawdzie mimo woli, ale jednak :).
Zauważyłem też błąd w swojej wypowiedzi, napisałem demokracja a powinienem "demokracja".
Nazywanie leniami , tych którzy nie chcieli brać udziału w "wyborach" (farsie wyborczej , moim zdaniem) jest bez znaczenia.
To jest bowiem wyznacznik tzw demokracji.
Jeżeli większość, obywateli nie widzi swoich reprezentantów, nie identyfikuje się z żadną tzw. opcją to oznacza to nic innego, jak brak demokracji.
Pijarowcy mogą sobie gardłować jak chcą, mogą upewniać pożytecznych w słuszności swoich decyzji, mogą próbować wywoływać poczucie winy u tzw biernych, to nic nie zmienia.
W takich sytuacjach , zmienić się może tylko nastawienie owej pominiętej, pogardzanej, biernej większości, na bardziej wojownicze.
A klany i kliki "demokratyczne tego nie lubią , oj nie lubią.
Przykładem najwspanialsza i największa demokracja świata, czyli USA. Tam z założenia jest naj, naj, naj.
Obojętnie co to naj znaczy.
Ostatnio siły opresyjne maja tam największe uprawnienia, większe niż w krajach totalitarnych.
A na protesty społeczne ( ostatnie) które negują władzę oligarchów finansowych , elity w USA reagują niemal tak samo panicznie, jak kiedyś "elity "komunistyczne"na strajki robotnicze w Polsce.
Ciekawe czasy , coraz ciekawsze.
Moim zdaniem wygrają te społeczeństwa, które nie dały sobie za bardzo wyprać tzw. szarych komórek :).
deba / 192.193.116.* / 2011-10-11 15:28
koalicja PO-RPP to było do przewidzenia :)
Odejście palikota z PO było tylko taktycznym zagraniem.
Brawo PO!!! Palikot to mistrz PR!!!
lizaczek69 / 192.193.116.* / 2011-10-11 15:29
i tu sie z Tobą zgodzę
dgen / 2011-10-11 15:27 / Tysiącznik na forum
ufffffffff........a już myślałem, że minister grabarczyk nie zdoła dokończyć budowy autostrad.
Inni też nie dokończyli swojego dzieła: min. grad nadal szuka katarczyków a pani pitera - wg informacji na stronie rządowej - Sekretarz stanu, Pełnomocnik Rządu ds. Opracowania Programu Zapobiegania Nieprawidłowościom w Instytucjach Publicznych - tak zajęła się sprawą dorsza za 7 zeta , że nie zdążyła przez cztery lata napisać nawet 1 kartki "programu" za którego opracowanie bierze kasę .......

brawo panie premierze - dzieci facebooka zawsze z tobą !
Wacuś Młody Typek / 83.4.16.* / 2011-10-11 15:16
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
coffiend / 188.147.145.* / 2011-10-11 15:29
Człowieku, co też siedzi w twojej głowie, że takie rzeczy wypisujesz? Ogarnij się i lepiej zamilknij zamiast bełkotać.
Pozdrawiam.
Wacuś Młody Typek / 83.4.16.* / 2011-10-11 15:39
Kotlński posłem, to FAKT nie MIT !! do kompletui w ławach sejmowych już tylko brakuje kapitana Piotrowskiego, przydałby sie też Urban.
Buniaaaa / 199.67.203.* / 2011-10-11 15:24
Co Ty w ogółe gadasz!
Jeżeli nie masz pojęcia o polityce i sytuacji w Naszym kraju, to najlepiej się w ogóle nie wypowiadaj... Tylko o Tobie świadczy to co piszesz!!!
ekonn / 79.191.83.* / 2011-10-11 15:14
jeśli P. Palikot zmieni cokolwiek np. religie w szkołach lub podejście do homo to będzie jego sukces :)
autor widmo / 84.10.67.* / 2011-10-11 17:24
Myślałem, że mamy ważniejsze problemy do rozwiązania niż związki dla gejów i religia w szkołach. Idę poczytać Wyborczą i pooglądać TVN24 bo chyba w innym świecie żyję (olbrzymiego deficytu, bezrobocia młodych, emigracji, korupcji, kolesiostwa).
pewnik / 84.10.25.* / 2011-10-11 16:33
Palikot zmieni? chłopy z chłopami baby z babami tak zrobi minister Biedroń
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 15:49
jego sukces a
porażka dla narodu , nawet tej wykształconej części chociaż jest tego całkowicie nieświadoma. Podłączeni do kroplówki medialnej wyłączone samodzielne myślenie
Wacuś Młody Typek / 83.4.16.* / 2011-10-11 15:21
Zmieni zmieni - Palikot ma do pomocy kolesi kapitana Piotrowskiego, powymienia wszystkie krzyże na krzyże z puszek po piwie, a na lekcjach antyrelgii dzieci obowiązkową bedą targac 5-ksiąg Mojżesza i ćpać maryche bo to jest NOWOCZESNE, a jak jakiś klecha podskoczy to go załatwią jak ks.Popiełuszkę i innych
dgen / 2011-10-11 15:30 / Tysiącznik na forum
eeeetam, przesadzasz - teraz już się nie strzela w potylicę i nie topi w zalewie. Są NOWOCZESNE metody - artykulik w gazecie koszernej, audycja w fuck-tach w tvn i wypowiedź jakiegos dyżurnego autorytetu (np. bolszewik miller albo ten profesor po liceum, specjalista od bydła)
Wacuś Młody Typek / 83.4.16.* / 2011-10-11 16:07
To prawda- idą z POSTĘPEM, ale stare dobre metdy nadal są w cenie. Dra Wróbla, specjalistę od spraw lotniczych, tuż przed raportem MAKu "syn pociął piłą" i wrzucił do żwirowiska. Węgorze wiadomo, 24 godziny im wystarczyły i było pozamiatane. A syn ponoć siedzi w jakimś psychiatryku- informacje medialne się urwały gdy NIE POTWERDZIŁ przed prokuratorem to o czym pisały medialne hieny
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy