Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk w Brukseli: Mówimy jednym językiem

Tusk w Brukseli: Mówimy jednym językiem

Money.pl / 2007-12-04 14:31
Komentarze do wiadomości: Tusk w Brukseli: Mówimy jednym językiem.
Wyświetlaj:
acomitam / 83.25.217.* / 2007-12-04 17:38
Zważywszy na niechętny stosunek H.G.Potteringa do Polaków można powiedzieć, że zrobił Tuskowi "niedzwiedzią przysługę". Nie dość, że ma do niego pełne zaufanie, to jeszcze "zna go jako przyjaciela". Teraz już nic nie przeszkodzi E. Steinbach w osiągnięciu założonego celu, który jest prosty jak słońce: zachodnia granica Polski jak sprzed 1918 roku, wschodnia - taka jak dzisiaj, Śląsk Niemiecki, w ostateczności autonomiczny pod protektoratem Niemiec. O przerzuceniu odpowiedzialności za II Wojnę Światową i ludobójstwo Żydów na Polaków nawet nie będę wspominał, bo to jest oczywista oczywistość.
Rozczarowany / 83.9.112.* / 2007-12-04 17:26
Nie interesuje mnie czy Tusk był TW czy tylko figurantem czy jakimś kontaktowym. Dzisiejsze grzebanie w teczkach tych ludzi kompletnie nic nie daje. "Nocna Zmiana" usunęła wszystko. Kto miał kłopoty z pisaniem - to tylko usuną złe wiadomości, kto umiał coś napisać przekręcił wszystko i zrobił z siebie bohatera. Gdyby nie 1992 rok i stosowne zadziałanie Wałęsy, Tuska , Pawlaka i całej reszty z tej zmiany, dałby wiarę we wszystko, dziś nie. Ale idzie mi, tak na prawdę, o coś innego: POwiacy wrzeszczeli na temat nieznajomości języków poprzedniego, PiSowskiego. premiera. Patrzcie dzisiaj? Ja myślałem, że Tusk, chociaż po dziadku, trochę niemieckiego opanował, a to niemota się okazuje. Jeśli Premier coś mówił, było to składne, a wyrazy wyszukane. Mówi po Polsku, ale ładnie i widać w tym szkołę. U Tuska zalatuje podwórkiem i to mogło się podobać tym, którzy wyjechali za chlebem i tym w mamrach, ale mnie nie! Jeśli Tusk nie ma czegoś napisanego, przez kogoś mądrzejszego od niego i nie nuczy się tego na "blachę", to stęka tak jak dziś w Brukseli. On, przywykły do podwórka, za kościołem, nie ma pojęcia jak się zachować i to wiąże go bardzo z Wałęsą, który będąc u Królowej Elżbiety, tak się rozsiadł, że mnie było wstyd za niego. Wstyd tym bardziej, że słuchał, choć nic nie rozumiał, wypowiedzi Kobiety, która na dodatek jest królową. On ten hamulec nie powinien sie tak rozwalać nawet wówczas, gdyby rozmówcą była kobieta - jego podwładną Cóż na chamów, z podwórka , nie ma innej rady jak wstyd, który nam przynoszą.
flaming / 83.27.198.* / 2007-12-04 20:49
TUSKU dlaczego ??? stałeś tam jak SZTUBAK, który coś przeskrobał i do kogo TY robisz te glupkowate miny, CZYŻBY JAKIEŚ odruchy bezwarunkowe po przebytej chorobie.
Masti / 77.253.240.* / 2007-12-05 20:15
heheh jak Tusk wygląda jak SZTUBAK to były premier to ojojoj :):):)
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-04 14:31
Tylko się cieszyć, że 2 lata temu nie wszedł w koalicję z PSi.

Najnowsze wpisy