Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk wystraszył się naćpanej hołoty

Tusk wystraszył się naćpanej hołoty

Money.pl / 2012-03-30 06:44
Komentarze do wiadomości: Tusk wystraszył się naćpanej hołoty.
Wyświetlaj:
liverpool50 / 83.6.41.* / 2012-03-30 23:33
A Grodzka będzie mogła pracowa do 62 czy 65? Jak była facetem a teraz jest męszczyzną, to jak jemu/jej obliczy się emeryturę?
ala i ola / 80.239.243.* / 2012-03-30 17:49
Tusk to Kłamca i karierowicz.
EDW1234 / 83.13.196.* / 2012-03-30 13:21
Tusk to pajac i krętacz. nigdy nie dotrzymuje słowa. Polityczna miernota .A przy władzy utrzymują go nieprzychylne Polsce i Polakom obce media ,które robią nam wodę z mózgu.A my się na to dajemy nabrać.Demokracja polega na tym że ludzie mogą wybierac swoich przedstawicieli ,ale żeby tego dokonać trzeba mieć wiedze.Ale jak można mieć wiedze jeżeli niema bezpośrednich przekazów z sejmu ,z senatu, zposiedzeń komisji,itd. Natomiast media opłacane z zagranicy przedstawiają wypaczony obraz i kreują całkiem inną rzeczywistośc.Takie media i tacy dziennikarze to kanalie i pijawki . Mam nadzieje że kiedyś naród sie obudzi i pokaże im gdzie jest ich miejsce.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-03-30 13:44
Naród się obudzi i wybierze, o ku... kogo by tu wybrać?
Facet chcesz kogoś wybrać, to go najpierw wychowaj, wyucz, wyślij za granicę, aby coś podpatrzył.

To okres przejściowy. Pierwsza generacja na nami, Jeszcze 20 lat i będziesz mógł pisać o obudzonym narodzie.
Blues12 / 2012-03-30 14:19 / Bywalec forum
Nie wiemzy śmiać sie czy płakać czytając takie komentarze...
zbulwersowany / 31.175.220.* / 2012-03-30 08:51
Nie jestem za ,,Gasipsem" ale miler to bydlak i cham jakich ze świecą szukać. Jak to możliwe że ta szuja jeszcze nie siedzi w więzieniu,i notorycznie obrzydza życie Polakom tym swoim podłym uśmieszkiem i zachowaniem.
benjaminB / 2012-03-30 12:29 / Bywalec forum
wydawało mi się, ze po powrocie do polityki trochę spokorniał, jakby wyciągnął konsekwencje ze swojego zachowania wcześniejszego, ale chyba się pomyliłem w takim razie, ludzie się nie zmieniają
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-03-30 08:40
Jak widać money.pl również popadła w paranoję nazywając podniesienie wieku reformą :)
Dalszy bałagan z zusem, krusem absurdalnymi przywilejami pozostaje bez zmian. Bez zmian pozostaje tempo narastanie długu. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to niech zestawi ze sobą działania rządu w tym kierunku oraz poziom długu. Przypomnę tylko, że:
"Dług publiczny nie może narastać w takim tempie, jak do tej pory"- Tak Donek się określał w 2007 roku. A kto będzie płacił ten dług? Nie wróży to kolejnych problemów poza "TU I TERAZ"?
Jakiś czas temu pełno było spotów reklamowych z emerytami na super wakacjach z drinkiem w rączce, bo niby dali się wcześniej namówić na OFE. Dziś to ofe zostało ukradzione, poprzez ingerencję w moją umowę, którą podpisałem z funduszem a nie Tuskiem.
Obecnie młodziutki dziennikarz money.pl obiecuje kokosy po podniesieniu wieku emerytalnego bo tak policzył Tusk, bo jest to jedyny sposób, bo tak powiedział Tusk :)
Poziom emerytur zależy również od tego, jak media komentują i jak patrzą na ręce władzy.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-03-30 07:34
Reforma to proces ciągły. Mamy w Polsce zakodowane myślenie, że reformy wprowadza się rewolucyjnie: wbrew , na przekór i pod prąd, sposobem cwanym, przebiegle lub wręcz siłą. Reforma to ewolucja, to sposób myślenia o przyszłości oparty na strategicznym myśleniu, a nie na działaniach operacyjnych.
My ciągle czekamy na Andersa na Białym Koniu. Tusk z jego ślamazarnością bardziej mi pasuje.
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-03-30 08:43
"oparty na strategicznym myśleniu"
TU I TERAZ- tak zostało okreslone to "strategiczne" myślenie. Niestety, ma to swoje potiwerdzenie w podejmowanych decyzjach a konkretnie w BRAKU decyzji i wypełnianiu "strategicznych" pomysłów o których wspominałem w moim powyższym komentarzu.
pomo dore / 2012-03-30 08:20 / Tysiącznik na forum
a może przemyślane reformy powinno wprowadzać się szybko i sprawnie? Głeboka analiza przed a potem sprawne i szybkie zrealizowanie. U Tuska nie ma ani analizy ani sprawności w działaniu. Świetny PR dla tefałenowców i kompletne nieradzenie sobie z zarządzaniem państwem. NIe myśl że tylko Tuska tak odbieram- wszyscy rządzący nami od prawie ćwierćwiecza to styropianowe niedojdy. Korea Płd w ciągu 20 lat dzięki nakładom na naukę z kraju rolniczego zminiła sie w jedną z głównych gospodarek świata. Nas nie stać na ślamazarnośc Tuska. My nie mamy czasu
MN4 / 212.109.148.* / 2012-03-30 13:38
Styropianowe miernoty stworzyły system parlamentarny, który funkcjonuje i nie ma grzechu pierwotnego podziału na czerwonych i innych. Możesz śmiać się z tych miernot, ale ja będę się śmiał z Grecji aystokratycznej, Węgier w nieustającym kryzysie, Hiszpanii w ogniu.

Że o Rosji nie wspomnę: Putin z opozycją Ziuganowa i Żyrnowskiego.
bsf / 77.253.119.* / 2012-03-30 06:44
Jak trzeba być mocno ograniczonym umysłowo aby pisać zdania jak POniżej ?

"Nic, tylko skorzystać i zapewnić Polakom lepszą przyszłość."

Najnowsze wpisy