Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk załatwił Millera w rękawiczkach

Tusk załatwił Millera w rękawiczkach

Money.pl / 2012-03-28 07:40
Komentarze do wiadomości: Tusk załatwił Millera w rękawiczkach.
Wyświetlaj:
rty / 77.112.58.* / 2012-09-13 19:50
Teraz jest głośno o więzieniach CIA w Polsce.Jak kiedyś tam wspomniał o nich Lepper uznano go za wariata .Ciekawa sprawa ,zresztą jak wiele innych.
Czytacz / 83.8.239.* / 2012-03-28 15:11
Byłem przekonany że tylko w G "Wybiórczej" pseudodziennikarze zajmują się na zlecenie, niszczeniem wszelkimi sposobami ludzi i organizacji politycznych funkcjonujących po lewej stronie sceny politycznej. Tymczasem przekonuje się i to jednoznacznie iż ma to również miejsce nawet w obszarze internetu, czego potwierdzeniem jest tekst "wyprodukowany" przez pożal się Boże dziennikarzynę czyli niejakiego Bartosza Wawryszuka jak powyżej można przeczytać. Drogi chłopcze, najpierw naucz się rozróżniać tzw. polityczne kolory i ich ewentualne znaczenie a dopiero później przypisuj ugrupowaniom polityczne etykiety. Z której bowiem strony ruch Palikota, zresztą wyłącznie celebryty a nie polityka, jest ugrupowaniem lewicowym? Przecież wszystkie jego działania oraz wypowiedzi dowodzą wprost, że to zdeklarowany liberał a przy tym kompletny ignorant i taki sam "pracuś" jak obecny premier polskiego rządu. Nic dodać nic ująć. Więc autorowi gratuluję szczególnie wiedzy i elokwencji.
bsf / 46.45.103.* / 2012-03-28 11:03
Czy myslicie,że kiedyś ktoś też zmiecie Palikota ze sceny POdobnymi metodami ?
KOBA / 83.14.54.* / 2012-03-28 09:26
To jest skutkiem grzecznego rozmawiania z rządem .To juz znamy z historii i skutki takiego pacyfikowania poznamy niebawem.Niech zyje Afryka i jedynie my z północy !!
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-03-28 08:04
no to nic tylko pogratulować, że tak dokładnie się pan wpisuje rozsmakowywując się w zaciemnnianiu obrazu pseudoaferami.
Poza tym, o jakiej opozycji pan pisze? Że niby SLD ? :)
Pan nadal twierdzi, że Palikot to osobny byt?
Echhh, dzięki takim właśnie dziennikarzom mamy to co mamy!
Piotruś mały / 83.25.249.* / 2012-03-28 08:24
Oj Palikot Palikot , nasrałeś sobie w papierach tym wywiadem i ostatnimi wypowiedziami .
Chcesz elektorat ,to zapracuj na niego, a nie obrażaj ludzi, którzy popierają LEWICĘ.
Walcz z pieprzonym klerem i kościołem, za to na ciebie ludzie głosowali!!!! Ja również.
A nawiasem mówiąc to o polityce i rządzeniu to ty pojęcia nie masz ,no bo skąd.
Premierzy mają to do siebie ,że mają wyższe racje, a skoro ty o tym nie wiesz i
oskarżasz z tak błahego powodu jak "więzienie terrorystów", ty po prostu popełniasz polityczne samobójstwo.
A wiezienie terrorystów w Polsce czy gdziekolwiek na świecie jest słuszne.
O czym my mówimy, przecież ty i Tusk nie robicie nic innego,tylko z państwa Polskiego robicie obóz pracy.
I chcecie nas więzić do 67roku życia w pracy .I pytam ZA CO, że pracowałem 40 lat uczciwie-na budowie 10 lat, huta 25 lat
5 lat warsztat produkcyjny po 10 godzin -to aktualnie.Mam 55 lat
i gdzie teraz mam iść do pracy na 12 lat.TO NIE JEST OBÓZ PRACY I NIEWOLNICTWO??????????
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-28 09:33
Tak, tak - walcz z klerem i kosciolem - przez niego:

" .... że pracowałem 40 lat uczciwie-na budowie 10 lat, huta 25 lat 5 lat warsztat produkcyjny po 10 godzin -to aktualnie.Mam 55 lat i gdzie teraz mam iść do pracy na 12 lat ..."

- wina kleru ... czy tutaj warto cokolwiek dodawac?
TyTy / 193.201.167.* / 2012-03-28 09:56
Warto dodać, że nie tylko kleru, ale i jego agentury, której jesteś przedstawicielem. Dzięki wam dziś w Polsce zamiast wariantu chińskiego mamy wariant watykańsko - amerykański.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-28 10:37
Nawet POPsrancu nie wiesz co piszesz, wspominajac wariant watykansko-amerykanski. Zapewne marzylbys o takim gdybys wiedzial ... W Polsce jest własnie realizowany wariant rosyjski - oligarchowie 3% (miedzy innymi twoj pajac, pseudobyznesmen Palikot) i Polacy biali murzyni 97% ... Jeszcze tego nie dostrzegasz? Czyzby obwarzanek za 2 mld przyslonil ci oczy?
TyTy / 193.201.167.* / 2012-03-28 08:41
Palikot postępuje prawidłowo. Ludzie tacy jak Miller czy Siemiątkowski, albo Zemke, w stosunkach z USA zachowywali się jak dzisiaj Macierewicz i pisesmanni - jeździli tylko po instrukcje. Vide wojna iracka, vide przetargi na F16 (rzekomy offset). Miller i Siemiątkowski mają tyle wspólnego z lewicą, co Kaczyński. Jedynym człowiekiem lewicy w rządzie Millera był Grzegorz Kołodko, twórca wszystkich naszych sukcesów gospdarczych po 1989 r. Reszta to przemalowany PiS i PO.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-28 09:31
Ty musiz brac kase z list płac KGB, co...? Innego wytlumaczenia tej P********** nie moze byc ...? Pozdrów pania Grodzka i Biedronia ode mnie - niech im sie dzieci dobrze chowaja ...
pomo dore / 2012-03-28 07:40 / Tysiącznik na forum
m.in po to ze struktur PO wydzielono twór pt "Palikot"
TyTy / 193.201.167.* / 2012-03-28 08:31
Kłamczuszku, zapomniałeś już, że wczesniej ze struktur AWS wydzielono PiS i PO?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-28 09:41
Tyle tylko mowili w GW i TVN-ie na ten temat...? To niewiele wiesz, POfanie na temat historii najnowszej - najciemniejszej ...
TyTy / 193.201.167.* / 2012-03-28 09:52
Nie jestem POfanem, tylko zwolennikiem Ruchu Palikota, tj. prawdziwej lewicy, która pozamiata cały POPIS razem z pseudolewicowym, postpezetpeerowskim SLD na śmietnik historii. TVN to nadaje programy twojego ideowego kumpla -Wojtka Cejrowskiego. Nie oglądam tego, szkoda czasu. Twój nick jest właściwym komentarzem do tego, co piszesz.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-03-28 09:59
A ja lubie Wojtak - dzisiaj przeciwstawic sie tej nagonce i powiedziec "jestem katolem" to jest cos. Podziwiam Kaczynskiego za jego twardość - żaden z politykow nie cierpial tak jak on i nie jest zwalaczany tak jak on, a pomimo to jest konsekwentny i nie zmienia sie ...
Dla ciebie Majewski szol i synek oficera LWP - Wojewodzki to symbole zapewne - nie dziwie sie.
A na koniec - czy ty naprawde nie zdajesz sobie sprawy, za Palikot z tym swoim "ruchem" to takie g ó w n o wydalone przez PO..? Naprawde tego nie widzisz? Coż jaki elektorat taki "ruch" ...
em96 / 151.57.104.* / 2012-03-28 10:50

czy ty naprawde nie zdajesz sobie sprawy, za Palikot z tym swoim "ruchem" to takie g ó w n o wydalone przez PO..? Naprawde tego nie widzisz? Coż jaki elektorat taki "ruch" ...


Zbyt trudne pytanie mu zadałeś...
Jak głąb może kapustę zobaczyć, kiedy to cały jego świat...

Najnowsze wpisy