Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk zapewnia: Nie złamałem prawa w kampanii

Tusk zapewnia: Nie złamałem prawa w kampanii

Money.pl / 2010-11-19 15:08
Wyświetlaj:
sieoootfusk / 178.181.27.* / 2010-11-20 12:35
bezczelny gnojek; słowa tego kłamcy są warte tyle co zeszłoroczny śnieg
ździcho / 77.253.92.* / 2010-11-19 21:36
Zawsze ktoś musi być pierwszy.
saeg / 95.48.199.* / 2010-11-19 20:42
temu zajaranemu trawą (z młodości) nielubianemu przez kolegów i tłukącego żonę po pijaku członek naszych elit, zaczynający z Platfusowską partyjką u UB-eka. Sprzedającemu nasze państwo za grosze, z germańskiej rodziny, układający się (92 nocna zmiana - na youtube) ze zdrajcami racji stanu (wałęsa - bolek), jest naprawdę bardzo wiarygodny... Karcer dla takiego... i tu już brak słów, bo wszystkie adekwatne są tak często przez tą hołotę używane, że straciły na wartości. Jak wszystko...
jaś fasola gb / 79.189.96.* / 2010-11-19 17:10
p tusk jakoś miesiąc czy dwa miesiące temu nigdzie pan nie jeżdził a teraz stał się pan turystą i odwiedza różne miejsca agitując PO.Tłumaczy się pan że za własne pieniądze --powiedzmy że tak ale czy wziął pan na te dni URLOP? Jeśli nie to ,ja tak to rozumie ŻE JA BĘDĄC W PRACY POSZEDŁBYM NA FUCHĘ. To samo dotyczy Pawlaka
Podobnie takim turystą był pan przed wyborami na prezydenta ,jeżdził pan do powodzian obiecywał ,dziś zbliża się zima a ludzie nie otrzymali pieniędzy .Dziś jakoś tam pan nie zagląda
michacel2 / 2010-11-19 15:59 / Tysiącznik na forum
Oczywiscie zawsze tak mówi, bo teraz Tusk to prawo, co powie to prawda i prawdziwe a PiS klamie, bo to opozycja. Przeciez nawet prztedszkolaki to wiedza, ze kolesie z orlikowych boisk to klika i POmafia.
Mamy niestety takiego prezydenta jakiego sobie sami wybralismy. Ten prezydent tez
POtwornie oklamal caly naród, bo obiecal bezstronnosc i ze bedzie prezydentem wszystkich Polaków. Okazalo sie szybko, ze to prezydent, który angazuje sie w kampanie wyborcza samorzadowa ale POpiera i faworyzuje wylacznie Platforme rzekomo Obywatelska. POnadto premier Tusk i marszalek sejmu Schetyna lataja sobie helikopterami na koszt podatnika i lamia prawo wyborcze, twierdzac, ze nie ma w tym nic zlego, bo jakos musza swoje obowiazki wykonywac ale akurat kluczem wyborczym. Jakos dziwnym trafem zawsze dociekliwi dziennikarze sledczy i prawie wszystkie media nie staraja sie to zauwazyc ani nie waza pisac, czyzby znowu temat TABU... Kiedy ta perfidna i prymitywna obluda w zywe oczy sie wreszcie zakonczy? Nie glosujcie na ten obóz obludy lepszy kandydat Pis ostatni na liscie niz POlecany czy rekomendowany z aferalnej PO
em96 / 151.82.69.* / 2010-11-19 21:11
Czytając Twego posta, nasunęła mi się taka analogia do nazwy: PO rzekomo Obywatelska, to tak jak PZPR rzekomo Robotnicza....
I działania obu identyczne...
Jaaaaaaaaa / 79.163.199.* / 2010-11-19 15:51
Zapewniał że zlikwiduje senat i wiele innych rzeczy. I co? Jak zwykle. Kiełbasa wyborcza i to jeszcze zatruta jadem.
OKsiuta / 83.17.92.* / 2010-11-19 15:17
Powiem dlaczego nie warto głosować na PLATFORMĘ obywatelską i dlaczego powinno popierać się w wyborach samorządowych tylko komitety bezpartyjne.
Gdy widzę bilbord z premierem Tuskiem, bądź kimś podobnym do jego syna i czytam hasło „Z dala od polityki” już wiem ,że to kolejna nieprawdziwa obietnica PO. Kandydaci z tym hasłem noszą jednocześnie legitymacje partyjne Platformy, więc kto jak kto, ale oni nigdy od polityki z dala nie będą. Wprost przeciwnie przeniosą do rad gminnych i sejmików swoje konflikty z PiS- Em o krzyż, pomnik, czy inny temat zastępczy. Oni nie będą budować ani mostów, ani szkół. Im chodzi jedynie o diety radnych, stołki w urzędzie i prywatna karierę. W Warszawie wpadła mi w ręce ulotka kandydatów do dzielnicy Wola. Jedyna ich zaleta to brak zmarszczek (do nich upodabnia się premier),żaden nie skazał się odpowiedzialną pracą, ale chcą rządzić. To ich jedyna motywacja. Nic nie zrobią dla ludzi, chcą jedynie ich kolejny raz nabrać.
Jeśli już chcecie wybierać kogoś z PO lub PiS, to głosujcie na tych z ostatnich miejsc .Oni nie są z aparatu partyjnego. Sprawdźcie jednak, czy pochodzą z porządnych rodzin.
Polskie samorządy należy odpartyjnić, by naprawdę zajęły się prawdziwymi , codziennymi problemami ludzi. Dziurawymi ulicami, szkołami, budową obwodnic, komunikacją, kulturą , dobrą obsługą klienta w urzędzie. Powinniśmy skończyć z zatrudnianiem w urzędach działaczy partyjnych , ich znajomych i rodzin. To zagwarantować mogą tylko niepartyjnie wybrane władze gmin, powiatów i województw. Jeśli wśród nich widzicie tez tą partyjną chorobę , nie wybierajcie ich. Postawcie na ludzi nowych, odświeżmy samorząd ! Przywróćmy jego pierwotna misję. SŁUŻYMY LUDZIOM NIE PARTIOM - głosi Krajowa WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA. Dlatego zdecydowałem się startować z jej listy. Jeśli wygramy, nie wezmę do ręki żadnej legitymacji partyjnej. Jeśli przegramy , będę wspierał każdą organizację walczącą o bezpartyjny samorząd.
Więcej : http://oksiuta.blog.onet.pl
ździcho / 77.253.92.* / 2010-11-19 21:34

Oni nie będą budować ani mostów, ani szkół. Im chodzi jedynie o
diety radnych, stołki w urzędzie i prywatna karierę.

A wy (OKsiuta) oczywiście będziecie...

Jeśli wygramy, nie wezmę do
ręki żadnej legitymacji partyjnej.

Czemu, karierowiczu pazerny na stołek, piszesz tylko, czego NIE zrobicie? Ja też mogę obiecać, czego NIE zrobię. Wybierzcie mnie, ja chcę być bezpartyjną grubą rybą!
rydzyk-belzebub / 62.121.76.* / 2010-11-19 15:08
wyjątkowo bezszczely jest kolega Mira,Grzecha,Misiaka-oj bezszczelny
em96 / 151.82.69.* / 2010-11-19 21:16
On tylko Cię zapewnia z lekką kpiną, gdzie ma Twój protest...

Najnowsze wpisy