Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk zapowiada: Będziemy omijać weto

Tusk zapowiada: Będziemy omijać weto

Money.pl / 2008-07-30 13:43
Komentarze do wiadomości: Tusk zapowiada: Będziemy omijać weto.
Wyświetlaj:
jabara / 2008-07-31 11:11
Takie stanowisko potwierdza, że PO nie ma żadnych zdolności koalicyjnych, a więc nie ma zdolności do rządzenia. W III RP żyją ludzie, którzy mając lewicowe poglądy nie popierają SLD, ale koalicję PO-SLD poparliby z wielka ochotą. I wtedy taka koalicja rządziłaby przez lata. Prawdziwi politycy nie maja oporu przed takimi decyzjami pozwalającymi w rezultacie na długoletnie i skuteczne rządy. Mierni politycy, z powodów osobistych, wolą ciągłe targanie po szczękach, niż dobro Państwa, jako domu wszystkich Obywateli.
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-31 14:11

Takie stanowisko potwierdza, że PO nie ma żadnych zdolności koalicyjnych, a więc nie ma zdolności do
rządzenia.

od kiedy to tzw "zdolnośc koalicyjna" jest warunkiem aby miec zdolnośc do rządzenia?
jabara / 2008-07-31 16:33
Gdybyś pomyślał, to byś wiedział. jak nie ma możliwości do stworzenia rządu większościowego, to zdolność koalicyjna jest potrzebna jak powietrze do życia. Bo zdolność koalicyjna, to nic innego, jak umiejętność zawierania kompromisów.
historyk / 89.77.27.* / 2008-07-31 00:27
czy to są zasady państwa prawa i współpracy porozumienia dla dobra Polski może lepiej usunać prezydenta jak sugeruje pewien elektryk
patriotaa / 83.9.157.* / 2008-08-01 17:56
Tego samozwańca elektryka chyba p p*********, bo mu juz wszystko się we łbie p***********.
A co do premiera wnuka wermachtu to bym zastrzelił gdybym miał broń tak jak Tuska dziadek mego dziadka zastrzelił na oczach mego ojca. Przez tych Tusków wermachtowców nie dane było mi poznać dziadka i mieć dziadka. Rozstrzelać to plugawe potomstwo wermachtowców
wkurzona / 79.185.157.* / 2008-08-02 09:39
Wkurzyłeś mnie samozwańczy patrioto! Zwykle, gdy ktoś mnie wkurza, polemizuję z nim.
Ale Ty pierniczysz takie głupoty, że jednak nie odniosę się do nich.
historyk / 89.77.27.* / 2008-07-31 00:24
to ile tych boisk już wybudowano i za jakie pieniądze
szefen / 79.188.238.* / 2008-07-30 13:44
nic nowego w wykonaniu tego polityka, jak był w opozycji sejmowej nawoływał do nieposłuszeństwa społecznego, jak został premierem mówił o tych co płaca abonament >frajerzy<
to jest niebezpieczny człowiek dla państwa polskiego, zadufany w poparciu pampersów, umacnia tą pajdokrację ! z pogardą dla prawa.

>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" Donald Tusk
ee / 85.89.191.* / 2008-07-30 22:29
O rany, jemu rosną zęby, takie jak ma wampir (zobacz zdjęcie).

Najnowsze wpisy