Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk: Złożymy wniosek o samorozwiązanie Sejmu

Tusk: Złożymy wniosek o samorozwiązanie Sejmu

Wyświetlaj:
dlapolski / 83.17.92.* / 2006-09-26 10:27
uzupełnijcie go jeszcze wniskiem o samorozwiązanie PO.
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-09-26 09:26
Jaki jest program PO czy taki sam jak w ostatnich wyborach czy go wogóle niema jeżeli wyprowadzanie ludzi na ulicę sianie zamięszania na skale niespotykaną agresja i ubliżanie totalna negacja i ośmieszanie w mediach każdego posunięcia rządu dziwne spotkanie z Leperem po którym ten atakuje własny rząd przemilczenie faktów jak np wyniki prac komisji d/s PZU to ja za interesu Polski tu nie widze Widze natomiast chorą chęć władzy za wszelką cenę odsunąć Kaczorów czego tak tych nieudolnych Kaczorów się boją dlaczego nagle Leper jest biedną ofiarą PO może utworzyć rząd z każdym to jest wyznacznik byle do włądzy a powróci III Rz jaka była każdy to czuł może wreszcie ktoś przedstawi racjonalny program Polska potrzebuje refor Putyn umacnia demokracje w Niemczech kwestionują granicę a w Polsce sarmatyzm Panie Tusk Pan nie jest politykiem porozumienia
wk...ony / 81.210.19.* / 2006-09-26 08:37
Na poczatek niech rozwiążą się sami. Dadzą dobry przykład. "Państwowcy", psiakrew!
monej / 83.13.144.* / 2006-09-25 20:04
Samorozwiązanie sejmu.
Kolejne wybory. Kolejne obietnice. Kolejne kłamstwa.
Tanie państwo i kolejne stanowiska dla zdobycia kolejnego głosu w sejmie.
Lustracja i kolejne kłótnie.
KGHM traci kilkaset mln. na nieudane inwestycje w Afryce.
LFO, którego nie ma.
Kolejne wyciszone afery.
Kolejne lata wyczekiwań na lepsze jutro.
Inwestor GPW / 62.69.200.* / 2006-09-26 19:49
Powiedz mi na jakich inwestycjach w Afryce KGHM traci? Chyba nie gadasz o informacji sprzed 3 lat o inwestycji w Kongo. Nie wiem czy wiesz ale ta inwestycja zostala zamknieta 1,5 roku temu i w Kongo kilku Polakow ma wyroki skazujace. W tej chwili KGHM czeka na wzrost wartosci inwestycji i sprzedaz zloza i wydobytych materialow. Nie lepiej troche bylo kupic? Cosik Ci chyba nie wychodzi na gieldzie i dlatego stales sie frustrata ;)
DA-old / 195.225.71.* / 2006-09-25 19:38
Nie ma wątpliwości, że Tusk zmiana swoje poglądy częściej niż Pawlak...
Jeśzcze cztery miesiące wstecz nie popierał samorozwiązania. Teraz dojrzał.. Ciekawe czy dojrzeje do zmiany ordynacji wyborczej tak, aby wygrywający wybory miał 50%. A może chodzi właśnie o to, aby tak się nie stało, stąd te działania. Tak czy inaczej Tusk jest największym hamulcowym normalności w polityce. Od początku III RP (nocna zmiana) aż do dziś. Człowiek podziemia z kilkoma kartkami w swej teczce...przez kilkanaście lat zbieranej...Fuj!!
marek1953 / 2006-09-25 22:48
Hamulcowym normalności był zawsze Jarosław Kaczyński i jego brat bliźniak
czeksita / 83.17.92.* / 2006-09-26 10:35
Nacjonalizacja majątku PZPR na progu lat 90 byłaby normalnościa ale Michnik i jego armia przeciwstawiła się temu, lansując jednoczesnie pogląd, że wprowadzenie komuchów do rad nadzorczych spółek skarbu państwa ucywilizuje ich. Powstała mnomenklatura partyjna na majątku państwowym. To było normalne. Aoprotestowanie przez Wałęsę i Kwaśniewskiego ustawy likwidujące wysokie emerytury dla ubecji to było normalne?
A gdzie s`a dzisiaj "doradcy" Wałęsy? Ano w przymierzu z komuchami. Mazowiecki z Jerzym Wiatrem, Geremek z Senyszyn (w skórze i purdelowskim pejczem), Onyszkiewicz z Kazimierzem Morawskim i pozostała armią Siwców, Czarzastych, białoruskich Syczewskich, . Brawo doradcy!!
marek 1953 / 83.24.25.* / 2006-09-26 00:21
W jakim celu korzysta pan z mojego nicku. Aby czynić zamieszanie? To raczej nieeleganckie. Fakt, że go nie rejestrowałem - ale od dawna używałem.

marek1953
posiaczek / 83.24.254.* / 2006-09-25 16:52
już przed wyborami PO mówiło że nie ważne kto wygra, utworzą prawicowy rząd z PiS, nie tylko PiS obiecuje i niedotrzymuje słowa..
jancio / 83.5.29.* / 2006-09-25 16:13
Kolejne głupie, nieprzemyślane działanie. ja na miejscu PIS-u głosowałbym za. Dlatego że PIS niema pomysłu jak dalej rządzić ,niema takich możliwości, spala sie lub inaczej zjada swój ogon. PO powinno przeczekać jeszcze parę dni i nawet głowa nie zostanie. A tak powiedzą że chcieli mogli ale im nie dano. A Polska przeżyla Lepera to te parę dni też wytrwa.
iwan / 83.27.160.* / 2006-09-27 12:30
może i PiS ma jakiś pomysł na rządzenie, ale PO jest zawsze na "nie" (prawda że jedne pomysły ich to kicha, ale są też i dobre). Nie kumam, też czemu taki rozgłos o Leppera? i panika że rząd się rozleciał przez tego typa. !! To nie jest zbrodnia że PiS szuka koalicjanta to normale w polityce!! a wszyscy przeżywają to jak mrówka okres!
B.H.O / 83.21.38.* / 2006-09-26 13:00
a co powiesz po wyborach , Po i ???? kto do pary ???
Felek / 195.238.245.* / 2006-09-25 14:44
Nie strasz tylko zrób

Najnowsze wpisy