Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk zniszczy publiczną telewizję

Tusk zniszczy publiczną telewizję

Money.pl / 2007-11-08 08:03
Komentarze do wiadomości: Tusk zniszczy publiczną telewizję.
Wyświetlaj:
HH / 217.74.68.* / 2007-11-08 08:52
Wcale się nie dziwię, że KRRiT, TVP się buntują. Bo za taką kasę nic nie robić to tylko tam można.
I wreszcie skończy się sponsorowanie bzdurnych seriali, oraz kanałów, których nie da się normalnie obejrzeć, bo nadawane są albo w kablówce, albo w płatnych pakietach telewizji cyfrowej.
Poza tym jest to nieuczciwa konkurencja TVP w stosunku do innych prywatnych stacji, które nie dostają dotacji, a którym reklamodawców zabiera publiczna TV.
antymoher / 2007-11-08 08:47 / Bywalec forum
i tak publiczna tylko udaje ze realizuje misje - wiec niech jak konkurencja utrzymuje tylko z reklam
zapi / 2007-11-08 08:32 / Bywalec forum
Wczoraj czytałem, że:
1) 40% obywateli placi abonament (w przypadku firm to zaledwie 3%)
2) wpływy z rekla TVP ma większe niż polsat, czy TVN (wiec nie rozumiem czemu się burzy)

A proszę zwrócić uwagę na poziom transmisji, programów. Nnie wspomne o Panu Gmoch starającego się coś pokazać :) - żenada. Średnio w 4 na 5 trznsmisjach meczów występują usterki z nagłośnieniem, którego poziom i tak jest słabiutki - zawsze tłumaczą się, że to "nie od nich". Jakoś polsat przez 18 wyscigów F1 nie miał żadnej wpadki, a transmitowali tez spoza Europy.

Jaką TVP ma misję? Teatr w poniedziałek?
PO południu leci Moda na Sukces i inne badziewiaste seriale. Naprawdę dobry film zawsze jest ok 23:00, kiedy większość osób pracujących (a te płacą abonament) idą spać.

Więc podajcie jeden powód dla którego ma on zostać
mateleo / 2007-11-08 08:18 / Bywalec forum
A gdzie misja TVP kiedyś od 12do 16 leciała telewizja edukacyjna i czegoś można było się dowiedzieć(byłem młody więc się dowiadywałem) a teraz leci powtórka plebani czy klanu których produkcja jest finansowana z abonamentu - tylko że TVN i Polsat też mają tasiemce i nie biorą na to kasy z abonamentu.
anakha / 2007-11-08 17:40 / Bywalec forum
Tez to pamietam ... moim zdaniem to wlasnie byla misja ... "kultura wysokich lotow" moze nie jest dla wszystkich, ale tamte programy trafialy do kazdego. Teraz sa inne czasy, inna konkurenca i moze ogladalnosc bylaby o wiele nizsza, ale gdy realizuje sie misje nie jest to najwazniejszy element.
Jestem za ... oczywiscie nie dla siebie bo pracuje w tych godzinach, ale dla mlodych - jezeli beda chcieli ogladac - to mnie jedynie martwi.
MN2 / 2007-11-08 08:18 / Bywalec forum
COŚ trzeba z TVP zrobić anyway. To, że nikt nie wie CO nie znaczy, że ma pozostać tak jak jest.
Jako jeden z mniejszości placącej abonament widze w tym Bezprawie i Niesprawiedliwość.
sam33 / 80.51.243.* / 2007-11-08 08:17
Jakie publiczne ?? Przez ostatnich kilkadziesiat lat te "media publiczne" pełniły zawsze rolę TUBY PROPAGANDOWEJ aktualnie posiadającego władzę rządu !! a TAKICH mediów publicznych... to ja też nie chcę !
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy