Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tuskometr ledwie drgnął. Tak premier spełnia obietnice

Tuskometr ledwie drgnął. Tak premier spełnia obietnice

Wyświetlaj:
Oszukany 2 razy / 193.108.194.* / 2012-07-13 12:21
Nie ma żadnych reform - jest tylko wyciskanie kasy z ludzi - wzrost podatków jawnych i ukrytych. Ma być nowe jesienne otwarcie - które z kolei i na czym ma polegać. Oczywiście dyspozycyjni dziennikarze (Morozowski, Meller, Olejnik, Kolenda Zalewska i inni)będą trąbić o nowym sukcesie i aktywności rządu. A tak właściwie ludziom rzuca się sprawę Madzi, EURO, In Vitro a teraz będzie jeszcze Olimpiada. Nie oszukujmy się rząd nic nie robi
rembert2 / 2012-07-13 12:19 / Tysiącznik na forum
Bedzie drugie expose i nowe otwarcie-odechcialo mi sie polityki jak za komuny,propaganda sukcesu w mediach i inna rzeczywistosc
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-07-13 12:17
Jak widać tutaj dokładnie - tram gdzi edonek matoł może wyrwać kasę z kieszeni Polaków tam dzieła błyskawicznie - miał zlikwidować podatek Belki - zamiast tego uszczelnił go, reszta "reform" (he, he, he) to tez tak, że zawsze na korzyść Państwa. Zaiste to reformator - godny intelektu i wykształcenia POelektoratu - należa się temu elektoratowi reformy tuska w 100%! Oby tak dalej, a zielona wyspa zakwieci sie niedługo.
op12663 / 83.29.196.* / 2012-07-13 12:10
szkoda, ze nie ma ubezpieczenia od szkodliwych działań rządu. Można by się nieźle dorobić na odszkodowaniach.
troche w temacie / 178.42.123.* / 2012-07-13 12:06
KIEDY ONI PRZESTANA OKLAMYWAC!!!
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 12:40

KIEDY ONI PRZESTANA OKLAMYWAC!!!

A kłamią?
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 13:17

kłamia

Niemożliwe aby władze wyłonione z PO mogły oszukiwać naród. To zwykła czarna propaganda. Ja na to sie nie dam złapać. Nasz pan premier i pan prezydent zawsze mówią prawdę. I w każdym swoim działaniu maja na widoku dobro Rzeczpospolitej.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-07-13 14:41
Hahahahahahahahaha, dobre trollu, dawno tak się nie uśmiałem, hehehehehe, "Nasz pan premier i pan prezydent zawsze mówią prawdę", hahahahahaha..."w każdym swoim działaniu maja na widoku dobro Rzeczpospolitej"-Buahahahahahaha...
"Niemożliwe aby władze wyłonione z PO mogły oszukiwać naród"Hihihihihehehe, no nie mogę, powinieneś zostać satyrykiem.
;-))) / 192.193.116.* / 2012-07-13 13:51
debaaaaaaaaaaaa czytasz ty swoje posty???

przytocze pos nizej.

No nie mów że PO nie straszyło obywateli powrotem 4RP

Dlaczego nie? Jak skutkuje to trzeba wykorzystywać. A te cuda to do kogo Tusk kierował? To oczywiste do tej samej ciemnej masy. Nic tacy nie znacza ale ich głos w wyborach waży tak samo. Więc dlaczego z nich rezygnować? Ale jednak mówimy o marginesie. Normalni obywatele tego naszego plebejskiego kraju nie boją się nikogo. Nawet tej pisowskiej czerezwyczajki


sam w tym poscie przyznajesz ze Tusk kłamał składając swoje przedwyborcze obietnice tylko dlatego by pozyskac poparcie ludzi.
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 14:12

sam w tym poscie przyznajesz ze Tusk kłamał składając swoje przedwyborcze obietnice tylko dlatego by pozyskac poparcie ludzi.

Rany człowieku! Opamiętaj się. Przecież jeśli politycy powiedzą prawdę w kampanii wyborczej to muszą przegrać wybory. Dlaczego mają być frajerami. Jak trochę czaisz to przypomnij sobie kampanię 2005r. Dlaczego wteduy PIS wygrało? Bo miał być POPIS. PO i PIS prowadziłi spokojną kampanię wyborczą bo mieli razem rzadzić. Ale do czasu. Jak pamietasz na chwilę przed wyborami PIS zaczął PO oczerniać pokazywać puste lodówki itd. PO okazała się wtedy frajerską partią Bo zamiast prowadzić normalną kampanię i wygrać wybory to uwierzyli w dobre intencje pisowskiej czeredy. Że z nimi można się porozumieć. Dobrze chociaż, że wyciągnęli z tej lekcji wnioski. Czy wyobraższ sobie, że gdyby powiedzieli przed wyborami, ze podnosą wiek emerytalny to ten ciemny lud by na nich zagłosował? W życiu. Ja i tacy jak ja którzy wiedzą, że ludzie coraz dłużej żyją i stosunek lat pracy do lat przebytych na emeryturze się zmniejsza a w związku z tym taki stan rzeczy jest nie do utrzymania byśmy oczywiście zagłosowali na PO. Ale ponieważ naród nasz ciemny to trzeba mu zrobić dobrze wbrew ich woli. Więc nie wymagajmy od polityków rzeczy nie możliwych. Przynajmniej do czasu kiedy ten naród w wyniku zmian cywilizacyjny będzie na tyle światły, że bedzie wiedział co dla niego dobre a co złe. W Szwajcarii w wyniku referendum potrafią sobie podnieść podatki albo opłaty municypalne. U nas to jest abstrakcja.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-07-13 15:18
Stosujesz dialektyk rodem z PRL, ich historycy podobnie interpretowali fakty, oprócz tego kłamiesz i już ci zwóciłem kiedyś na to uwagę; "Ja i tacy jak ja którzy wiedzą, że ludzie coraz dłużej żyją"-bzdura, ok. 2 miesiące temu GUS podał że mężczyzna przechodzący na na emeryturę w wieku 65 lat średnio żyje bna niej 2 do 3 lat...
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-07-13 15:22
"ę" mi umknęło, na wszelki wypadek dla Debosa info. chodzi o "dialektykę".
;-))) / 192.193.116.* / 2012-07-13 14:30
skontaktuj si ez baza i ustalcie wspolna wersje
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 14:40

skontaktuj si ez baza i ustalcie wspolna wersje

Wyraźnie jesteś zaskoczony. A ja przecież napisałem dziecinnie prostą prawdę.
woj. / 78.8.155.* / 2012-07-13 12:04
Tam gdzie po dupie tam szybkie działanie ,reszta jest milczeniem.
funnytonny / 194.33.72.* / 2012-07-13 11:59
A czy 4-miesięczne opóźnienie i znak zapytania nad terminalem gazowym w Świnoujściu także potraficie przerobić na sukces?
NIE MA REFORM / 79.185.174.* / 2012-07-13 11:58
Nie ma żadnych reform. Reforma ma na celu poprawę warunków życia ludzi. Jest tylko zwiększenie opodatkowania Polaków. Nadmierna produkcja biurokracji przez Tuska trwa nadal. Choć już nie rośnie tak szybko. Biurokracja to właśnie większość wyborców tego rządu.
tropiciel górali / 178.42.156.* / 2012-07-14 09:12
jak to nie ma przecież idzie właśnie o to :
~Jan: TAK MYŚLĄ O NAS RZĄDZĄCY:
Szokujące słowa rabina. "Goje jak zwierzęta pociągowe - mają służyć Żydom"
2010-10-22 06:01
Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji
rządzącej Izraelem oznajmił, że "goje rodzą się po to, by służyć Żydom".
– Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony.
My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze.
Potem porównał osoby, które nie są Żydami do... zwierząt pociągowych - pisze "Rzeczpospolita".
Zdaniem rabina, gdyby goje nie mogli służyć Żydom "nie mieliby po co istnieć".
Tłumacząc zaś długowieczność ludzi pochodzenia nie-Żydowskiego rabin
Josef użył plastycznej metafory porównując takich ludzi do... osłów. –
Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze.
To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda - mówił rabin.
didimos / 194.33.72.* / 2012-07-13 11:53
To dramat by mieć za sobą wiekszość parlamentarną, Prezydenta i całe media i nic dobrego nie zrobić prócz wciskania ludziom rzekomych sukcesów.
taki tam / 178.183.147.* / 2012-07-13 10:09
Ja mam swój własny barometr. Mierzę na nim zadłużenie państwa, liczbę idiotycznych przepisów, liczbę urzędasów-pasożytów i poziom opodatkowania. Wszystkie te wskaźniki szybko rosną i pokazują jednoznacznie, że ta ekipa jest po prostu do doopy.
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 10:44

Mierzę na nim zadłużenie państwa

I co ci wychodzi? Że nasze zadłużenie w stosunku do PKB nie jest takie straszne?
Mierzę na nim zadłużenie państwa, liczbę idiotycznych przepisów, liczbę urzędasów-pasożytów i poziom opodatkowania.

Fantazjujesz fantasto.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-07-13 12:26
Napiszę jeszcze raz trollu; albo jesteś chory psychicznie, albo głupi, albo dostajesz za tę wstrętną i żenującą propagandę nieudolnych PO-wskich działań kasę.
;-))) / 192.193.116.* / 2012-07-13 10:48
Wydaje mi się że to ty żyjesz w świecie fantazji. Idz lepiej na rower :P
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 11:38

Wydaje mi się że to ty żyjesz w świecie fantazji. Idz lepiej na rower :P

Jaki Ty w tej swojej działalności znajdujesz sens. Forum jest po to aby przekazywać swoje poglądy. A tego ja nie dostrzegam. Dlatego trudno to zrozumieć. A może Ty nie masz zdania na jakikolwiek temat? Dobrze, że chociaż czytasz to co ja piszę. Zawsze coś na tym skorzystasz.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-07-13 12:38
Może umówimy się na lunch w poniedziałek ok 12. Masz przeciez tak luzny czas pracy. podjedziesz do mnie na rowerze to podyskutujemy o pogladach. Co ty na to?
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 12:48

Masz przeciez tak luzny czas

Oczywiście, że mam. Miałbym więcej gdybym, żył w kraju w którym można zaufać pracownikom. W którym jak się człowiek odwróci to nie obrobią a jak się coś zleci to zrobią to co powinni zrobić. Ale wiadomo. Naród nasz plebejski odziedziczony po komunie. A wiadomo " Takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie"
;-))) / 192.193.116.* / 2012-07-13 13:10
To widzimy sie w Poniedziałek czy nie? Jak zawsze odpowiadasz tak by ominac temat
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 13:25

Jak zawsze odpowiadasz tak by ominac temat

Co ci przyszło do głowy? Ja nigdy nie omijam. Może Ty nie rozumiesz. Ale to już nie moja wina.
catpower / 2012-07-13 12:51 / Bywalec forum
pomyślcie sobie, ze są tacy, którym jest jeszcze gorzej, ja już wolę żyć w Polsce, jakkolwiek by się tu nie działo dzięki rządom Tuska, niż dajmy na to w takiej Rosji, rządzonej przez Putina
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 13:10

ja już wolę żyć w Polsce, jakkolwiek by się tu nie działo dzięki rządom Tuska,

W Polsce można zyć ale pod warunkiem, że coś się umie. Ale na prawdę się umie. I chce się normalnie pracować. W Polsce niby jest bezrobocie ale trudno ludzi do pracy znaleźć.
niż dajmy na to w takiej Rosji, rządzonej przez Putina

Bo w Rosji w porównaniu z Polską jest nędza. I to taką bieda dojmująca.
dfgdfgfdgdfgdf / 195.117.16.* / 2012-07-13 13:02
ja nie mam zamiaru obcałowywać rączek pana premiera za to, że w Polsce nie jest (na razie)tak, jak w Rosji
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 13:20

ja nie mam zamiaru obcałowywać rączek pana premiera za to, że w Polsce nie jest (na razie)tak, jak w Rosji

Bo to w małej tylko mierze zasługa premiera. Każdy ma w tym udział.
KOValainen / 2012-07-13 10:07 / Bywalec forum
Skrzętnie ukrywa się zadłużenie Polski, bo jak wytłumaczyć zaj****e kasy z Rezerwy Demograficznej czy z OFE do ZUS?

Autor artykułu niech podkreśli starania rządu PO i PSL nad wprowadzeniem katastratu, choć te lemingi tiwerdzą, że to PO-datek od przyrostu wartości kamienicy, mieszkania czy domu. Wniosek - mieszkaj w ruderze wtedy PO nic ci nie odbierze!!!
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-07-13 12:28
"...mieszkaj w ruderze wtedy PO nic ci nie odbierze!!! ..." - czy to czasmi nie Niesiowski - naczelny od kultury w PO (bo Ludwisiaka chyba za klniecie zwolinili..?) zapowiedział wczoraj, że trzeba rozprawic się z tymi ruderami i budami na działkach..? Nie bój się - PO myśłi tutaj o wszystkim co można jakoś upłynnic ...
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 12:14

Autor artykułu niech podkreśli starania rządu PO i PSL nad wprowadzeniem katastratu

Autor z pewnością nic nie może o tych staraniach wiedzieć. Ja tylko przypomnę, że przy pomocy katastra sięga się do głębokich kieszeni. Do tych co mają pokażny majatek w nieruchomościach a nie właścicieli działeczek, mieszkań czy małych domków.
@@@ / 89.68.238.* / 2012-07-13 10:15

mieszkaj w ruderze wtedy PO nic ci nie odbierze!!!

Zebys sie tylko nie zdziwil.
Anna07 / 93.159.50.* / 2012-07-13 10:03
Panie kochany - zrównanie wieku emerytalnego i jego podniesienie do 67 roku życia, było skrzętnie ukrywane przez tę szemraną zgraję z PO - PSL przed wyborcami. Proszę więc nie zaliczać
skoku na kasę milonóe obywateli do spełnionych obietnic rządu. Nie kpij Pan ze zdrowego rozsądku!!!
PS - po takiej "wtopie" szkoda mojego czasu na przeczytanie całego pańskiego wywodu...
zaślepiony / 213.146.40.* / 2012-07-13 09:42
Niewątpliwie sukces tego rządu polega na mistrzowskiej propagandzie. Perfekcyjnie podzielili i ogłupili naród. Patrząc tylko na bezmyślne komentarze zajadle krytykujące Pis który rządził przez pięć lat temu 1,5 roku w bardzo trudnej koalicji potrafił bardzo dużo dobrego zrobić dla naszego kraju. Ten rząd mając pełnię władzy nic dobrego dla narodu nie robi a jeszcze ci okradani nawet nie protestują tylko zaciekle bezpodstawnie opluwają tych którzy tak wiele zrobili dla Polski pięć lat temu
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 10:46

Niewątpliwie sukces tego rządu polega na mistrzowskiej propagandzie

Nie zgadzam się. To taka bezmyślna opinia. Stereotyp. Tu ani nie ma mistrzostwa ani specjalnej staranności. Może to wynikać z braku presji. Nie mają konkurencji.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-07-13 11:02

Nie zgadzam się. To taka bezmyślna opinia. Stereotyp.

A armia PRowców w rzadzie Tuska to tylko dla ozdoby.

Może to wynikać z braku presji. Nie mają konkurencji

Wydaje mi się ze siła PO lezy w słabosci PiS.
Nie zaprzeczaj że w wyborach ludzie głosowali na mniejsze zlo czyli PO. By tylko PiS nie doszedł do władzy. Analogicznie jak by nie było PiS głosowali by na inna partie niz PO.
PO to partia opierająca swoją siłę na strachu przed PiS.
Stalinizm - reaktywacja / 88.199.162.* / 2012-07-13 12:00
Obaj jesteście ślepi milcząca (na razie ) WIĘKSZOŚĆ ponad 50% uprawnionych do głosowania NIE MA W SEJMIE SWOJEJ REPREZENTACJI bo uznała że żadna z ubiegających się o mandat gnid nie może być jej reprezentantem
pozostałe rozpolitykowaqne 4 parę procent wybrało "mniejsze" zło czyli PO i zło wcielone czyli PiS poważną nadreprezentację w parlamencie mają też geje i lezbijki (SLD i RP)
Demokracja staje się farsą kiedy partia robotnicza (SLD) nie reprezentuje interesów robotników, partia chłopska (PSL) nie jest reprezentantem swojego elektoratu, pozostałe partie to wogóle ch.j wie kogo reprezentują na pewno nie klasę średnią którą chcieliby zarżnąć we współpracy z urzędem skarbowym
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 12:31

Obaj jesteście ślepi milcząca (na razie ) WIĘKSZOŚĆ ponad 50% uprawnionych do głosowania NIE MA W SEJMIE SWOJEJ REPREZENTACJI

Znowu stereotyp. Ponad pięćdziesiąt procent społeczeństwa nie bierze udziału w głosowaniu. To wcale nie znaczy, że nie ma sejmie ich przedstawicieli. Bo wielu z tych co nie głosowali można założyć, że zagłosowaliby na jedno z pięciu ugrupowań parlamentarnych. Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie głosują bo nie mają na kogo? Bo tak sobie ubzdurałeś? a może im jest i zawsze będzie wszystko jedno?
Demokracja staje się farsą kiedy partia robotnicza (SLD) nie reprezentuje interesów robotników, partia chłopska (PSL)

SLD to partia robotnicza? Mamy XXIw i to już drugą dekadę a mentalnie jesteś w czasach komuny. Robotnicy, wszyscy pracownicy najemni mają zbyt mocną w stosunku do pracodawcy pozycję. Dzieki komu tak jest. A no właśnie dzięki nadregulacjom które wprowadzał SLD ja był u władzy. Pomyślność robotników zależy od pomyślności przerdsiębiorców, od siły ich firm. To kapitalistów trzeba hołubić bo to oni tworzą miejsca pracy, a wiele miejsc pracy powoduje, że pracownik staje się więcej wart.
A KRUS to byłby gdyby nie PSL? Na wsi się nie znam więc nie zabieram głosu na ten temat ale jak obserwuję dzisiejszą koalicję to widzę, że PSL jednak blokuje różne rozwiazania które może byłyby korzystne dla państwa ale odbierające chłopom przywileje.
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 11:54

A armia PRowców w rzadzie Tuska to tylko dla ozdoby.


Tu ani nie ma mistrzostwa ani specjalnej staranności.


Wydaje mi się ze siła PO lezy w słabosci PiS.

Znowu stereotyp. PO jest silna swoim potencjałem intelektualnym i wielkością Tuska. Zgarnęli cały przekrój społeczeństwa. Od lewicy przez centrum po prawicę. Zagospodarowują nowocześniejszą część społeczeństwa. PIS jest słaby, zacofany, zaściankowy na który głosują przede wszystkim analfabeci, absolwenci czterech klas wiejskich szkółek, chłopstwo małorolne i zamieszkujące ścianę wschodnią oraz inne chłopstwo przebywające czasowo w miastach całej Rzeczpospolitej. Ale przecież na pisie świat się nie kończy. Tylko ci inni tak samo jak PIS przy potędze intelektualnej PO są słabi. A więc siła PO powoduje, że inni są bladzi.
PO to partia opierająca swoją siłę na strachu przed PiS.

Samo to jest paranoiczne. Jak dalece musi być pararanoiczna sytuacja kiedy ktoś pisze, że w demokratycznym kraju społeczeństwo które zresztą daje na partie pieniądze boi się jakiejś partii politycznej. Czy Ty w ogóle rozumiesz co piszesz? Chyba, że troszcząc się o dobro Ojczyzny nie głosuje w większości na halastrę która mogłaby zburzyć podstawy demokratycznego państwa. Jeśli o takim strachu myślisz to zgoda.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-07-13 12:34
No nie mów że PO nie straszyło obywateli powrotem 4RP. Porównywanie PiS do Talibów to też nie straszenie.
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 13:00

No nie mów że PO nie straszyło obywateli powrotem 4RP

Dlaczego nie? Jak skutkuje to trzeba wykorzystywać. A te cuda to do kogo Tusk kierował? To oczywiste do tej samej ciemnej masy. Nic tacy nie znacza ale ich głos w wyborach waży tak samo. Więc dlaczego z nich rezygnować? Ale jednak mówimy o marginesie. Normalni obywatele tego naszego plebejskiego kraju nie boją się nikogo. Nawet tej pisowskiej czerezwyczajki.
baboo01 / 87.205.144.* / 2012-07-17 10:31
Wniosek? Na Tuska głosowała ciemna masa! Wcześniej piszesz, że wykształconych. Zgadza się. Pseudo-wykształciuchów, którzy kupili sobie dyplomy prywatnych uczelni za 300 zł miesięcznie, w których profesor biega za studentem, by chciał na uczelni pozostać.
;-))) / 192.193.116.* / 2012-07-13 13:26
No terasz to popłynales. Najpierw muwisz ze PO niczym nie straszy wyborców potem sie z tego wycofujesz.

"A te cuda to do kogo Tusk kierował? To oczywiste do tej samej ciemnej masy"

Nastepnie mówisz o wyborcach PO "Ciemne Masy" i "margines".

Ty nazywasz to cudami inni obietnicami przedwyborczymi. Czy w takim razie każdy kto uwierzył w te przedwyborcze obietnice to kretn?
Czegoś tu nie rozumiem. Jeśli wiedziałeś że Tusk nie wywiąże się z obietnic przedwyborczych i wiedziałeś że są to tylko "cuda" dla ciemnych mas czemu stoisz murem za takim człowiekiem?
Za człowwiekiem, który oszukuje jawnie swoich wyborców.


te cuda to do kogo Tusk kierował? To oczywiste do tej samej ciemnej masy.
jt / 78.10.105.* / 2012-07-16 21:11
Wykazałeś @debosowi kompletny brak logiki i zakłamanie w jego wypowiedziach.To cieniutki prowokator,potrafi tylko pisać peany na rzecz Tuska i PO.Jak widzisz facio jest cienias.Myślę że ten @debos,a wcześniej @deba,a jeszcze wcześniej @wojens(zastanawiające są te zmiany nicków),jest członkiem PO,i dlatego sieje tutaj swoją propagandę.Jak widzisz facet gardzi innymi,ma chamski język,sieje propagandę za PO,jemu nie zależy na dojściu do prawdy,do kompromisu,dowiedzenia się czegoś,nie.on już wszystko wie,pozjadał,a raczej POzjadał wszystkie rozumy.Jemu idzie tylko o propagandę.Ciekawe czy ktoś się na to nabiera?.I ciekawe czy on w te swoje brednie wierzy,czy jest aż takim zakłamańcem,wiedząc że pisze brednie,ale je pisze aby złapać naiwniaków aby zostali elektoratem PO?.
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 14:51

Nastepnie mówisz o wyborcach PO "Ciemne Masy" i "margines".


Nie o wyborcach PO tylko o tych którzy obietnicą cudów zostali przez PO przechwyceni. Ale to nie jest naturalny elektorat PO. Gdyby im cudów nasz kochany pan premier nie obiecał to by zagłosowali na pisowską czerede która obiecywała im wczasy w Afryce. A przecież jeśli Tusk obiecał cud no to w tym cudzie mieści się chyba wszystko. Wczasy też. W tym w Afryce ale i każdym dowolnie wymarzonym miejscu. Naturalny elektorat PO to dobrze wykształceni, dobrze w związku z tym sytuowani. A wykształceni chyba mądrzejsi od analfabetów i lepiej wiedzą na kogo głosować. To wiesz? Czy też nie?
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-07-13 13:14
Zmieniam zdanie trolu, ty JESTEŚ CHORY PSYCHICZNIE I W DODATKU BIERZESZ KASĘ ZA TĘ CHORĄ PROPAGANDĘ OSZUSTÓW Z PO.
jasiuu3 / 194.33.72.* / 2012-07-13 09:40
Poniżej 50% to wciąż ocena niedostateczna. Więc czym się zachwycać?
mmar / 149.156.205.* / 2012-07-13 08:52
moze by porównać do innych rzadow?? moze wtdey by to wygladalo inaczej, ciekawe jakie zaslugi ma np rzad Kaczyskiego??
Blida.... i brak innych zaslug, ostatnio maly polityk palnal ze on chcial budowac 3000 km autostrad, pozniej plakal ze rzad buduje za drogo, a teraz placze ze placili za malo bo podwykonawcy upadaja, czy to nie jest hipokryta?? piszecie ze lemingi sie ciesza, a kaczystan i zwolennicy pislamu sa mistrzami obietnic
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-07-13 10:43
budowa 1 km autostrady w Niemczech - 40 mln zł,
wykonawcy otrzymali pieniądze za wykonane prace,
budowa 1 km autostrady w Polsce 0 200 mln zł,
wykonawcy nie otrzymali pieniędzy.
Lemingi dalej będą udawadniać, że jest cudownie i zielono a jakiś głupi PIS bez powodu płacze, kłamie i jątrzy.
Brak pracy i chleba, a PO zajmuje się in vtro - "ręce i spodnie opadają".
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 12:38

budowa 1 km autostrady w Niemczech - 40 mln zł,

Bredzisz. Każda autostrada inaczej kosztuje. Zależy ile tam czego jest. Ile wiaduktów, węzłów, tuneli itd. I kiedy jest budowana. Czy jak materiały i wykonawstwo jest na skutek takiej czy innej koniunktury tańsze czy droższe. Tak jak z domem. Każdy inaczej kosztuje. Przyznaj, że proste. Tylko trzeba było pomyśleć.
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-07-13 15:21
Ja podaję cyfry, ja, Ty, wszyscy wiemy jakie są autostrady w Polsce i w Niemczech, przejrzyj ekspertyzy, opracowania, normy, kalkujacje, wyceny.
Ja opisuję fakty, Ty piszesz:"bredzisz" "trzeba było pomyśleć".
Wiem jedno - jesteś niereformowalny
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-07-13 09:09

Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-07-13 12:41
Ooooo! Usunięto? Dlaczego? Za słowo POsraniec? POsrańcze - dla ciebie jeszcze raz:
"...Rozkradzenie OFE, narobienie 400 mld nowych dlugow, rozkladzenie rezerw walutowej i demograficznej, rozkradzenie 100 mld na Euro-2012 ..." - tylko te kwiatki to robota Tuska i PO czy chinczyków ...?
A tutaj dla ciebie lektura dodatkowa:

Wstukaj w google:

markd afery po

... i jeśli ci administrator w tej twej dziupli urzędniczej nie zablokował tej strony to uważaj na swoje serce - tutaj naprawdę konsekwencje POznawcze moga okazać się POważne.

A teraz jeszcze o tym - żebys sie nie gubił w tym POmatrixie:
"...maly polityk palnal ze on chcial budowac 3000 km autostrad..." - błąd - tutaj wyjasnienie:
"... PiS mówił o 3200 km ale Tuskowi wtedy było mało.Rząd Tuska zapowiedział więc budowę 4000 km autostrad. Już po roku 2008 plany te nagle zredukowano do 3000 km (a więc już mniej, niż zdecydował Jarosław Kaczyński). Po kolejnym roku, 2009, usłyszeliśmy, że autostrad i dróg ekspresowych będzie jedynie... 1700 km. Miało ich więc być niemal dwa razy mniej, niż planował rząd PiS-u. Na finiszu tego biegu okazało się, że owych autostrad zbudowano raptem niewiele ponad 600 km (z tego mnóstwo tzw. przejezdne a nie prawdziwe , skończone drogi). Jest to więc niecałe 20 proc. tego, co planował PiS, a rząd tuska rządzi juz prawie 5 lat..."
Wyprowadziłem Cie z błedu? Mam nadzieję, że jesteś mi teraz wdzięczny za to i wkurzony na POmedia za robienie z Ciebie idioty.
mmar / 149.156.205.* / 2012-07-13 09:16
piekny wywod milosnika polityka dzielacego Polakow, bo nie mozna krytykowac jedynie madrych, sprawiedliwych, bogobojnych wyznawcow sekty, Twoj Bog jaroslaw zjadl Ci juz mozg, co jest zlego wtym ze chce porownania rzadu obecnego do poprzednich, do nieroba kaczynskiego?? co jest w tym zlego, nie wolno krytykowac ludzi wierzacych w bomby termograwitacyjne?? obudzcie sie zwolennicy kaczyzmu, wyznawcy rydzyka z letargu jest 21 wiek nie pora na zacofanie i wojny religijne
a jak chcesz mnie wyzywac to dopiero pokazuje Twoj IQ
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-07-13 13:38
A co tu wyzywać, przecież o twoim IQ świadczy twój post pisany niudolną(niedouczoną?)polszczyzną...
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-07-13 12:54
Wpisz sobie w Google:

markd afery PO

i POrównuj sobie do "bulu" ... zobaczysz XXI wiek w tuskolandzie, az ci lezka ze szczęscia poleci po POliczku
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 09:26

Twoj Bog jaroslaw zjadl Ci juz mozg,

On mózgu nigdy nie miał. Więc i w tym przypadku prezes nie odniósł sukcesu. Ale można powiedzieć, że z przyczyn obiektywnych.
;-))) / 192.193.116.* / 2012-07-13 09:28

On mózgu nigdy nie miał

Dobrze ze ty masz. Głowa potrzebna Ci tylko do tego by deszcz nie lał się do środka :D
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2012-07-13 09:01
nie porównuj tego rzadu do kaczystanu bo to są oszołomy
mial byc liberalizm a mamy co? socjalizm pełną gębą.Pan Tusk niestety ale jest pierwszym przydupasem Angeli
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 09:09

socjalizm pełną gębą

Socjalizm - ludowładztwo i państwowe srodki produkcji.
Ja żyję w kapitalizmie. Pracuje na swoim, płacę za siebie. I tak ma miliony Polaków a jeśli nie pracuja u siebie to u kapitalistów. Jesteś przekonany, że wiesz co piszesz?
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2012-07-13 09:53
na oczy baranie kapitalizmu nie widziałes
mój ocieć za gierka tez pracował na swoim i też za siebie płacil
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 10:31

na oczy baranie kapitalizmu nie widziałes
mój ocieć za gierka tez pracował na swoim i też za siebie płacil

A jest jakaś paralela z tym co było za Gierka i dzisiaj potomku chłopka charującego na swoich pięciu hektarach?
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2012-07-13 13:25
jest bo te 5h było pod szkłem
a kim ty Q.....a jestes jak nie potomkiem chłopa
jestes prostackim nic nie znaczacym lemingiem
;-))) / 192.193.116.* / 2012-07-13 09:17
o deba :D wyjechałeś gdzies na wakacje ?
dawno cie nie widzialem na forum
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 09:31

dawno cie nie widzialem na forum

Brakowało ci kogoś kto ma coś innego do powiedzenia niż większość piszących na forum paranoicznych, wściekłych, niezadowolonych pisiaków?
;-))) / 192.193.116.* / 2012-07-13 09:48
deba to nie jest tak ze jestem za PiS ja po prostu nie lubię Twojego guru Tuska i jego fanatyków do których muszę powiedzieć w pełni sie zaliczasz :D
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 10:00

ja po prostu nie lubię Twojego guru Tuska

Ale w Polsce jest to co jest i to czy ja i TY go lubimy albo nie, nie ma żadnego znaczenia. To nie powinno mieć wplywu na nasze życie i postrzeganie sytuacji kraju. A z pewnością to, że go nie lubisz nie powinno skutkowac tym, że wybierzesz gorszego. Bo to tak jak byś sobie na złość odmroził uszy. Jestem przekonany, że Tusk jest jednym najwybitniejszych dzisiaj polityków w Europie.
;-))) / 192.193.116.* / 2012-07-13 10:09

A z pewnością to, że go nie lubisz nie powinno skutkowac tym, że wybierzesz gorszego.

dlaczego majac do wyboru zło i mniejsze zło musze wogóle wybierac zło? Jaka w tym logika. W końcu i jedno i drugie jest złem.


Tusk jest jednym najwybitniejszych dzisiaj polityków w Europie.

bitch please!
debos / 79.191.194.* / 2012-07-13 10:19

bitch please!

Wiesz co napisałeś?
pisio / 213.146.40.* / 2012-07-13 09:43
warśiawska patriocina debina?
Prawdziwa warsiaiawianka od Bieruta?

Najnowsze wpisy