Forum Polityka, aktualnościKraj

Tuskometr Money.pl. Zobacz, co naprawdę zrobił premier

Tuskometr Money.pl. Zobacz, co naprawdę zrobił premier

Wyświetlaj:
życzliwy / 79.187.170.* / 2012-05-21 14:28
Problem polega na tym,że jeden człowiek nie jest w stanie zrobić nic. Partia żądząca też zbyt wiele zrobić nie może jeśli jest taka atmosfera jak w Polsce.Ta ciagła propaganda klęski i wmawianie wszystkim jak są biedni , nieszczęśliwi też nie pomaga.Nie ma konstrukywnej krytyki , jest tylko propaganda klęski. A ja żyję w tym kraju 57 lat z tego 37 lat pracuję. Jeździłam kiedyś pociagami i jeżdżę dzisiaj , jeździłam kiedyś po naszych drogach i jeżdżę dzisiaj. Widziałam kiedyś nasze miasta i widzę dzisiaj , to dotyczy sklepów , mieszkań , tego jak ludzie są ubrani , gdzie chodzą i co robią , co kupują.
Ja jestem obużona tą ciagła propagandą klęski.
Polski naród do zgraja nigdy niezadowolonych malkontentów , albo tylko tacy się wypowiadają i wypisują w tym internecie. Do roboty się zabrać , a nie siedzieć przed kompem całymi dniami i narzekać . A kto to wszystko ma zrobić skoro większość tylko siedzi narzeka i wypisuje brednie.To,że politycy z opozycji wygadują brednie to już do tego można się przyzwyczaić, ale ci którzy żyją tu i teraz i żyli lata wcześniej powinni mieć trochę dystansu do tego co wygadują politycy i popatrzeć trzeźwo na to co nas otacza.
Zrobiliśmy niesamowity skok , zmieniło się całkowicie nasze życie a lepsze i trzeba to sotrzec i być wdzięcznym,że było nam to dane od losu , bo wielu niedoczekało tych zmian.
ert / 89.76.196.* / 2012-05-18 14:47
jestesmy zebrakami na zeilnoej wyspie szczescia
wyciskany / 212.96.227.* / 2012-05-15 19:04
Zaczynam mieć chyba urojenia. Wszyscy w komentarzach na forach, 99% ludzi których znam (znam wielu) psioczy na PO i Tuska......a oni nadal rządzą. Zaczynam wątpić w prawdziwość wyników sonadży , wyborów i im podobnych.
USA_Man / 94.154.99.* / 2012-05-15 03:14
Ciemnogród i tak zagłosuje na PO. Nadal im za dużo zostaje w portfelach, pomimo podwyżki VAT, wieku emerytalnego, podatków i cen wszystkich produktów.
Typowy wyborca PO nie ucieknie z kraju, bo przecież ma kredyt do końca życia na mieszkanie.
kogo / 86.148.213.* / 2012-05-15 19:51
ok, to może powiedz na kogo zagłosować?bo wg mnie nie ma na kogo
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-05-16 09:21
Na tych którzy gdy rządzili to gospodarka za hulała jak nigdy w historii III RP a wszelkei czerwono różowe smiecie wiały za granicę i wyły z przerażenia, aż na jamajce komorowskiego było słychac ... Wiesz juz kto to ..?
Moze POlactwo da im w końcu trochę porządzić w warunkach tak komfortowych jakie miało PO?
Mariola719 / 81.151.250.* / 2012-05-15 02:32
Zwiekszyl Pan Premier liczbe zatrudnionych w Rzadzie!! a jednoczesnie zwiekszyl bezrobocie.,dlug Polski rosnie z dnia na dzien...,ale to nie wazne.....najwazniejsze wejsc w strefe euro.Zwiekszyl wyjazdy ludzi zagranice w pogoni za praca.Umocnil wladze ludzi z partii rzadzacych i wiare o ich bezkarnosci za.........................!!!Az boje sie co bedzie za 3 lata
indi / 95.160.112.* / 2012-05-14 22:36
państwo tyrana.. policji dają przywileje, żeby miał kto bronić rządu... Społeczeństwo swoje a ten ... swoje.
Rozwalić ten rząd zanim będzie za późno!
wciąż te same mordy, fałsz i obłuda... i wciąż im mało.
mieczman / 2012-05-14 22:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czy chcemy premiera co narodem poniewiera? Co na to halowa i owsikowa, poparta bolkiem, żółwiem i bulem, intelygencja co sobie to dziadostwo wymarzyła i co najśmieszniejsze wybrała! Pojdzie w pi..u na śmietniki prosto do ziemi "świętej"? I dobrze im tak!
SERCE KRWAWI / 85.221.204.* / 2012-05-14 22:07
OJ..BRAKUJE W KRAJU GOSPODARZA,KTÓRY BY TO CAŁE DZIADOSTWO POGONIŁ I ZAPRZĄGŁ DO ROBOTY..
PEWIEN CHORY POLITYK ZACHOWAŁ SIĘ JAK NIEZWYKŁY CHAM I TERAZ ŻĄDA PRZEPROSIN:TAKIE MAMY STANDARDY WŚRÓD POLITYKÓW..
BO DZIŚ W POLSCE NAJLEPIEJ BYĆ POLITYKIEM,
KORZYSTAĆ ZA DARMO Z DARMOWYCH PROGRAMÓW TV,ZA CO MAJĄ ZAPŁACIĆ OCZYWIŚCIE ...POLACY!W TV MOŻNA UJRZEĆ:
GOTOWANIE,ROJE TABLETEK DLA CHOREGO SYSTEMU NA WSZYSTKO CO POPADNIE...REKLAMA REKLAMĘ POGANIA.
ODWIECZNE SERIALE O WIECZNEJ MIŁOŚCI.NAUCZYLI LUDZI OBRAŻAĆ,WYSZYDZAĆ,PONIŻAĆ,WULGARYZM DOBRZE WIDZIANY..
OJ.BRAKUJE GOSPODARZA,W KRAJU,GDZIE PODATEK GONI PODATEK..A MY NA TO WSZYSTKO PATRZYMY..JAK DŁUGO WZROK WYTRZYMA SKUPIENIE NA TYM BAJZLU?
Henryk37 / 109.107.7.* / 2012-05-14 21:20
Ciekawe jak się czuje część tuskomaniaków po zrealizowaniu tych obietnic. Czyżby biedacy już w czasie ich ogłaszania nic nie rozumieli. Być może nadal tkwią w tuskostanie i dalej nic z tego nie potrafią zrozumieć. Kiedy gdzieś w innych krajach zarabiają od pięciu do dziesięciu razy więcej od nas i zabiorą im z tego trochę to dadzą sobie radę. My z biedy możemy w takiej sytuacji tylko wpaść w nędzę.
też ogryzek / 89.74.233.* / 2012-05-14 18:11
przeczytałem komentarze i stwierdziłem, że nie można nic więcej dodać. Może tylko to, że należy usunąć WSZYSTKICH "polityków". Bez odpraw. Przecież jako naród PŁACIMY im wysokie apanaże. Powinniśmy więc wymagać aby pracowali dla naszej korzyści. Inaczej "na zbity pysk". Jak na razie to 20 lat rządów różnych "elit" doprowadziły do emigracji co zdolniejszych (do tego) Polaków. A reszta żyje... spacyfikowana. I co gorsze - ogłupiała, nie mogąc nic na to poradzić. Ale do czasu.
bsf / 77.253.99.* / 2012-05-14 17:43
Odbył wycieczkę swojego życia wraz z rodziną do Peru i "załatwił pracę" dla dorosłego 30 letniego syna. Nie liczę tu pustych obietnic i kłamstw, których nie spisał by żaden pisarz na byczej skórze.
emeryttttttttt / 83.8.112.* / 2012-05-14 16:19
A gdzie jest punkt mówiący o likwidacji abonamenty RTV ? To było chyba jeszcze w pierwszej kampani Donalda Tuska.
Do czasu kiedy na polskiej scenie politycznej istnieje PIS a zwłaszcza Jarosław Kaczyński to PO może czuć się komfortowo. Nigdy większość wyborców nie zamieni PO na PIS. Istnienie PIS jest gwarancją zwycięstwa PO.
azaz / 95.171.216.* / 2012-05-14 20:54
W sprawie likwidacji podatku belki trzeba mu przyznać podwójne punkty, bo go zwiększył zamiast zlikwidować !
Zyga PRL / 83.136.224.* / 2012-05-14 15:15
Smutne jest to, że krytyka na forum jest podobna do tej z ust solidarności.

Nie rozumiecie prostej rzeczy, że po prostu wszyscy musimy z******.... a odciąć od żłoba kolejarzy, górników, urzędasów, mundurowych, związkowców.

Tymczasem marzeniem Polaka jest pier... sie w kont jak 45 letni górnik (co pod ziemią była raz w tygodniu) i pobierać 5 tys. emrytury następne 40 lat.

Tak się k... nie da!!!
translatornia / 188.95.29.* / 2012-05-14 15:23
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.

Zyga PRL / 83.136.224.* / 2012-05-14 15:38
Mieszkam na Śląsku i dobrze wiem co mówię. Nigdzie z fizycznej pracy nie żyjesz tak dobrze jak górnik.

Co więcej chłopcy pracujący na kopalni nigdy by z tej pracy by nie zamienili na żadną inną fizyczną.

Co więcej z przywilejów górniczych korzysta mnóstwo osób, które parcują jako elektrycy, dozór itp. z pewnością ciężko im nie jest. Na pewno nie ciężej niż fizycznemu pracownikowi w fabryce granków itp...

Otrzymywanie emerytur rzędu blisko 100 % uposażenia przed 50 przez tak szeroką grupę zawodową jest skandalem wywołanym przez Gierka. Trzeba pamietać, że wtedy tonę węgla eksportował za 100 dolarów a górnikoi płacił 50 dolarów. Teraz tona kosztuje dalej 100 dolców a górnik zarabia 2 tys. USD (nie mów że jest inaczej z reguły, pomijam patologie). Pomijam koszty jego emrytury (docelowo ponad 1 milion PLN).

Z pewnością wypaków jest więcej w budownictwie i w transporcie. Tam o BHP serio się czesto nie pamieta. Z resztą nawet o umowie o pracę.
Sławek41 / 193.193.181.* / 2012-05-14 16:06
100% racji, nic dodać, nic ująć. Każdy , kto mieszka na Śląsku (tak, jak ja) i jest nie-górnikiem to widzi i wie o tym. Żałuję, cholernie żałuję, że nie poszedłem na kopalnię mając 20 lat, a głupotą było iść na studia się męczyć. Za chwilę byłby "ciężko spracowanym" emerytem górniczym, któremu zawsze i wiecznie dzieje się krzywda.
translatornia / 188.95.29.* / 2012-05-14 16:02
ja nie mieszkam na śląsku , ale priorytetem powinno być to że trzeba wziąść za dupe przede wszystkim władze i jej rozdęte do kosmicznych rozmiarów finanse , potem oczywiście te grupy zawodowe które są tak zwanymi świętymi krowami
Moherowy PiSior / 94.192.55.* / 2012-05-14 14:33
Reformy? To jest skubanie ludzi z pieniędzy! Proszę o artykuł wskazujący ile i w jakiej postaci dostaliśmy z Unii z tych 300.000.000.000zł obiecanych w wyborach przez Buzka, Sikorskiego i Lewandowskiego.
gy / 83.26.198.* / 2012-05-14 13:45
Kto już to powiedział z rządu: "to dziki kraj"
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy