Forum Polityka, aktualnościKraj

Tuskometr Money.pl. Zobacz, co naprawdę zrobił premier

Tuskometr Money.pl. Zobacz, co naprawdę zrobił premier

Wyświetlaj:
gy / 83.26.198.* / 2012-05-14 13:44
Jaka to reforma? To tylko wydłużenie dostępu do emerytury.
matthew007 / 195.117.255.* / 2012-05-14 13:43
Do komentujących, jeżeli wam nie pasuje obecna władza, zawsze można wyemigrować, europa potrzebuje ludzi wykształconych :)
A moim zdaniem lepiej będzie za ok 10-15 lat kiedy poumierają emeryci lat 88-90, a co do rządów PO moim jedynym zarzutem jest to że zbyt ospale robią reformy, to już powinno być wdrożone w poprzedniej kadencji. Może w końcu uda nam się wyelminować coroczny deficyt.

Muszę dodać że nie jestem ślepo wpatrzony w PO tylko wiem co się działo wcześniej, pracowałem długi czas w "państwówce" i największe premie i podwyzki byly za rządów PiS, więc kto tu oszczędza?
cool2860 / 94.5.149.* / 2012-05-14 14:39
Mozna tez zmienic rzad. Po co od razu emigrowac. Swoj wlasny dom tez trzeba gdzies miec, nie mozna go sprzedawac i spowrotem kupowac wraz ze zmiana partii rzadzacych. Swoim komentarzem udowadniasz, ze jeszcze niewiele rozumiesz.
Michnik's groupie / 109.243.68.* / 2012-05-14 15:42
...i nie zrozumie.
Przecież to ewidentny leming.

Dla pryszczatych (tak są wytresowani),i tak wszystkiemu winien jest PiS.
JanuszPOlikot / 2012-05-14 12:48 / Tysiącznik na forum
Jak tam Tusk a co ze sprawą Kaczyńskiego....?
Który ciebie rzekomo POstraszył pistoletem w windzie. Tak twierdziłeś w trakcie pamiętnej debaty wyborczej.....Czy przynajmniej tą sprawę doprowadziłeś do końca nieudaczniku? Chyba że to była ściema na POziomie POspólstwa PO szkołach POdstawowych....?....:):):):):):):)
stały_czytelnik / 83.24.106.* / 2012-05-14 12:38
Jeżeli opozycja robi taką obstrukcję przy jednej reformie (emerytalnej) i rozkręca falę protestów, to nic dziwnego że będą wprowadzać ustaw szybciej. Jeżeli chcecie to zmienić, a nie tylko marudzić to np w trakcie manifestacji związkowców zorganizujcie kontrmanifestację i pokażcie rządowi że lud chce i popiera reformy.
acomitam / 195.191.163.* / 2012-05-14 13:50
Ale lud nie popiera ani Tuska ani jego reform. Popieraja go za to watahy bezpieczniaków i agenciaków, zastępy ogłupiałych wykształciuchów nazywanych dla lepszej zabawy "młodymi, wykształconymi, z dużych ośrodków", no i oczywiście ci, którzy z okradania Polski i Polaków uczynili swój sposób na życie.
Hanibal12 / 2012-05-14 14:35
Odpowiedź jest bardzo prosta , zrobił naprawdę dużo, a wszystko na niekorzyść Polski...
dinoski77 / 80.50.131.* / 2012-05-14 12:04
Gratuluję tym "lepiej wykształconym" wyborcom i życzę co najmniej 4 procentowego spełnienia!
JanuszPOlikot / 2012-05-14 11:46 / Tysiącznik na forum
POlska w budowie:):):).....Aby wszystkim POciotkom żyło się lepiej.....:):):):):)
Czyli jednym słowem ten rząd nie zrobił nic....Co widać PO prawej stronie tabelki.....

Myślę że nie trzeba być "POnadprzeciętnie" i "POważnie" wykształconym aby to stwierdzić....

Tradycyjnie POzdrawiam wszystkich "absolwentuf" szkół POdstawowych.....:):):):):)
komorowskibul / 77.223.201.* / 2012-05-14 11:33
jakie pół roku 4,5
zniekształcony z dużego miasta / 83.7.187.* / 2012-05-14 11:30
A lichwa z kwitami dłużnyymi coraz mocniej kołacze do drzwi. Babcie bez dowodu trzeba bedzie chować i w bucikach tekturowych
ździcho / 178.42.41.* / 2012-05-14 11:26
Zrobił to, co zrobił. Mnie natomiast zastanawia OGÓLNIE takie zjawisko, ze od kiedy ta planeta istnieje - ludzie WIERZĄ politykom - a tyle tysiecy razy sie zawiedli - i dalej wierzą. Czemu u diabla?! Przeciez w efekcie ZAWSZE kończy się to wiadomo czym...
Floyd / 2012-05-14 13:34 / Tysiącznik na forum
Były już takie kraje (ostatnio najwięcej w Afryce) bez rządów, to dopiero obywatele tych krajów rżnęli się między sobą. Tego oczekujesz ździcho i to by Ci pasowało?
ździcho / 178.42.41.* / 2012-05-14 14:39
Ja nie mówię o rządach i anarchii, tylko o obdarzaniu polityków zaufaniem, co według mnie jest absurdalne i niewytłumaczalne. Można podporządkować się rządzącym, można też buntować się przeciw nim. Ale wierzyć im?! Niedorzeczność nad niedorzecznościami!
picuś-glancuś / 178.36.234.* / 2012-05-14 11:19
I to ma być sukces tego człowieka z głupim i wrednym uśmiechu ? - pogratulować sukcesu...
ździcho / 178.42.41.* / 2012-05-14 11:27
A jednak to sukces...dochrapac sie takiego stolka nie każdemu sie udaje - szczzególnie takimm mammaejomm
Pamiętnik 61 / 83.24.246.* / 2012-05-14 11:00
J Kaczyńskiego jakby umarła, nic nie było słychać , że istnieją. Farfał, Siwek, Wildstain, Urbański i wielu innych na odprawy z TVPiS i PR wyprowadzili ok 150 mln PLN odpraw. Pislam wprowadził antyrobotnicze zniesienie podatku dla najbogatszych i też jakby umarli. A teraz jak przegrał wybory Jarosław-Zbawiciel to za pomocą jednak istniejących ZZ Solidarność chce zrobić w Polsce rewolucję na ulicy i przejąć władzę. Ja na to pytam- jesli Prewencja nie daje rady to może trzeba wskrzesić ZOMO? Ja mam dosyć tego terroru ulicznego!!!
Zyga PRL / 83.136.224.* / 2012-05-14 10:26
Oczekuję włączenia mundurowych i górników do normalnego systemu emerytalnego. Sędziowie tez powinni tam sobie znaleźć miejsce.

Pierwsi nie powinni mieć w ogóle wcześniejszych emerytur (w przypadku tych co sobie w koszarach siedzą) lub wykonują prace krótko mówiąc administracyjne. Pozostawiłbym przelicznik podwyższony wojenny dla żołnierzy na tzw. misjach lub na stanowiskach faktycznie związanych z bezpośrednim kontaktem z przestępcami (z tym że takimi na pewno nie są kierowca samochodu lub ziomek z piwkiem na ławce).

Tym samym oprócz ograniczenia liczny uprzywilejowanych emerytur zrewidowana powinna być kwota. Koniec z emeryturami 3 - 5 tys. PLN wśród osób zarabiających niewiele więcej podczas pracy. NORMALNY człowiek ma góra emerytury 2 tys. PLN przy takich zarobkach.

Rozniesienie armii urzędników, branży energetycznej, kolei i kopalni. Ludzie nie po płaca za prąd, gaz, bilety czy węgiel, żeby zatrudniano kadry dwa razy więcej niż trzeba.
JanuszPOlikot / 2012-05-14 10:24 / Tysiącznik na forum
Takie bajki to dla tych "POważnie" wykształconych:):):):):).....Najczęściej dla prymitywnego POspólstwa po "wyższych" szkołach hotelarsko-turystyczno-ekonomiczno-gastronomiczno-fryzjerskich z elementami zarządzania wolnym czasem i obsługą kuchenki gazowej......
Najczęściej korzystających z "gotowców" informacyjnych typu GW...TOK FM....Radio ZET... i TVN z elementami POLszmatu


No cóż drodzy "fryzjerzy" jak się cały czas korzystało w szkole z "gotowców" to trudno się odzwyczaić....:):):):):):)....Na nieszczęście dla was myślenie niestety wymaga wysiłku intelektualnego......:((

Tradycyjnie POzdrawiam cały POletariat a szczególnie POsła Niesiołowskiego....:):):):):)
Który POkazuje jak POwinien wyglądać człowiek XXI wieku.....:):):):):):)
zonkus / 83.27.9.* / 2012-05-14 10:19
co zrobił ? - jedynie ludziom na złość
taki tam / 213.227.93.* / 2012-05-14 10:06
Na polu uciskania obywateli i zwiększania obciążeń różnego rodzaju, rozwijania aparatu ucisku i rozrostu armii urzędasów ten rząd przekracza wszelkie rekordy i poziomy. Na pozostałym polach to po prostu żenująca ignorancja, głupota i chciwość. To tak krótko i treściwie.

Najnowsze wpisy