Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Tusz do drukarki oryginalny czy zmiennik?

Tusz do drukarki oryginalny czy zmiennik?

Katusowo / 83.4.166.* / 2012-04-27 16:53
Jakie kupujecie tusze do waszych drukarek? Mam nową drukarkę, w której kończy mi się tusz i zastanawiam się czy warto inwestować w oryginalny, czy jednak bardziej opłaca się zamiennik?
Wyświetlaj:
PluszanyKojot / 89.76.150.* / 2012-06-07 13:45
Nie ma prostej i jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno w przypadku drukowania zdjęć ryzyko drukowania zamiennikami jest bardzo duże - tam wszystkie niedostatki tych tuszów wychodzą. Zresztą coraz więcej firm oferuje drukarki z kosztami wydruku tak zredukowanymi, że kupowanie zamienników traci sens. Epson L800 np. i inne z tej serii mają fabrycznego z CISS-a ze stałym zasilaniem. Koszt wydruku jest tam tak niski, że niektóre laserówki się chowają. A jakość bardzo dobra, nawet przy zdjęciach.
Radoslaw (mistikrico) / 83.26.103.* / 2012-04-29 15:53
Witam Cię serdecznie,

Polecam zamienniki ale tylko niektórych producentów, uważaj też na regenerowane często używanie takich regenerowanych tuszy kończy się zakupen nowej drukarki!

Jeśli chcesz możesz zrobić zakupy w moim sklepie www.Zamienniki.net Dla wszystkich bywalców tej strony dam specjalny rabat. Takiej ceny nie znajdziesz nawet na allegro  ponieważ sami zamienniki importujemy z Chin i sprzedajemy hurtownią.

Jeśli nie wiesz jaki tusz lub toner do drukarki powinieneś kupić to napisz mi na e-mail biuro@zamienniki.net odpisuję do 12h a towar wysyłamy do 24h, więc w tempie błyskawicznym będziesz drukował w swojej drukarce.
W razie jakichkolwiek pytań pozostaje do Twojej dyspozycji,
Radek z zespołu Zamienniki.net

Najnowsze wpisy