Forum Polityka, aktualnościKraj

TVP zmienia zdanie: Komorowski jednak wystąpi dziś u Lisa

TVP zmienia zdanie: Komorowski jednak wystąpi dziś u Lisa

Wyświetlaj:
dgartraet345235 / 83.24.183.* / 2010-06-15 00:56
Buc i tyle. Najlepiej obrazują to jego własne słowa:
"Niech mi kierownictwo telewizji da zakaz wchodzenia do budynków telewizji publicznej, niech da go marszałkowi Sejmu i osobie wypełniającej obowiązki głowy państwa. Bardzo na to czekam"
fkasprzak / 2010-06-14 22:16 / Bywalec forum
Czy Bronka tak pudrują,żeby jego przepitej gęby nie było widac
fkasprzak / 2010-06-14 22:05 / Bywalec forum
Swój chłop ten Bronek,w golfa gra z Dzewieckim,hrabia,umie polowac na ptaki chronione,uczciwy do bólu,pewno naniego zagłosuję.wyborca PIS-u
FILANTROPIK / 79.189.96.* / 2010-06-14 21:50
siłą perswazji chcą na ludziach wymusic pogląd że telewizję opanowało PIS,tylko w wiadomościach po
podsumowaniu wyszło że najwięcej czasu miało PO, a np:u Lisa w zeszłym tygodniu był Tusk teraz Komorowski ,nie widziałem u niego aby samodzielnie występował ktoś z PISu, jeśli chodzi o zlużbe zdrowia przecież to projekt PO,i co gdyby został urealniony to on by się pod tym nie podpisał,głosował by przeciw? nikt w to nie uwierzy
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-06-14 21:28
Nikt tak nie pasuje - u Lisa, jak Komorowski. Jednak długo mu zajęło nauczenie się na pamięć, pytań i odpowiedzi, pomimo, że będzie korzystał z promptera!
tru / 188.40.72.* / 2010-06-14 21:15
Do tego wszystkiego jeszcze PIENIACZ


Z marszałkiem Komorowskim mamy spory kłopot. I nie chodzi mi już o te jego słynne wpadki, ale o zwykłą prawdomówność, szczerość i intencji i ogólnie mówiąc powagę i uczciwość, jako człowieka. Można byłoby dać mu spokój gdyby nie to, że pretenduje do najwyższego urzędu w państwie, a w przypadku przegranej i tak pozostanie drugą w hierarchii osobą w Polsce.

To, że nadużywa obecnej funkcji i bardzo gruboskórnie zachowywał i zachowuje się po katastrofie smoleńskiej to oczywista oczywistość. Moim zdaniem ogłoszeniem się pełniącym obowiązki prezydenta tylko na podstawie doniesień medialnych o śmierci Prezydenta RP, oraz powołanie na tych samych przesłankach nowego szefa prezydenckiej kancelarii, bez identyfikacji zwłok i aktów zgonu Lecha Kaczyńskiego i Władysława Stasiaka to nie są działania, które można tolerować w poważnym, demokratycznym państwie prawa.

Warto przypomnieć, że działania te podjęte zostały przez Komorowskiego jeszcze wówczas, kiedy mówiono ustami rzecznika MSZ Paszkowskiego o jakiś osobach rannych ocalałych z katastrofy.

Wczoraj kandydat PO na prezydenta wykorzystał cynicznie śmierć polskiego kaprala w Afganistanie by mówić o wycofaniu polskich wojsk, kiedy to bez żadnych artykułowanych w mediach moralnych czy politycznych oporów 14 kwietnia podpisał postanowienie o przedłużeniu użycia polskiego kontyngentu i zwiększenia go.

Teraz Bronisław Komorowski i Platforma Obywatelska okazują się być pieniaczami, którzy pragną zaciągnąć Jarosława Kaczyńskiego przed sąd za słowa o prywatyzacji służby zdrowia.

Jednak była kiedyś w samej PO taka posłanka, która o tej prywatyzacji służby zdrowia mówiła znacznie częściej i ciekawiej niż prezes Kaczyński.

Mam tu na myśli posłankę Beatę Sawicką. Działo się to również podczas trwania kampanii wyborczej.

Jak zareagowały władze PO wraz z dzisiejszym kandydatem? Doszło wtedy do bezprecedensowego w skali świata wydarzenia. Platformiany adwokat, mecenas Pociej i obrońca Sawickiej wpłacił za nią „z własnej kieszeni” 300 tysięcy kaucji, a partia broniła „ofiary” wrażego CBA.

Wczoraj również Bronisław Komorowski pastwił się nad uschniętym dębem zasadzonym przez Jarosława Kaczyńskiego. O to nieszczęsne drzewko pytają prezesa dociekliwi dziennikarze.

Tymczasem ze spotu Bronisława Komorowskiego nagle zniknęła słynna już czereśnia, z której ojciec kandydata nie mógł zrywać owoców w pierwszej połowie czerwca 1952 roku. Było to zwykłe, choć przyznam wzruszające i ckliwe kłamstwo.

Mirosław Kokoszkiewicz
sumieniePiSokomuchów / 194.186.222.* / 2010-06-14 21:25
Znalazłem ten tekst na stronie:
http://www.bibula.com/

Ale znalazłem tam dla ciebie ciekawsze teksty:
Chyba najlepszy tekst:
“Czy Jarosław Kaczyński przynależy do Cywilizacji Żydowskiej?” – Adam Wielomski
http://www.bibula.com/?p=9834

A poza tym:

"Apel do Lecha Kaczyńskiego – a Prezydent milcząc wspiera ukraińskich morderców…"
http://www.bibula.com/?p=17570

"Kaczyński rozdaje medale Żydom"
http://www.bibula.com/?p=8125

"W. Cejrowski: Prezydent Kaczyński nakłada na siebie ekskomunikę"
http://www.bibula.com/?p=13388
nw / 83.10.68.* / 2010-06-14 21:35
http://www.bibula.com/?p=8125
2009-03-27
"27 marca prezydent Lech Kaczyński spotkał się z Davidem Pelegiem, ustępującym właśnie ze stanowiska w Polsce ambasadorem Izraela. Na spotkaniu poruszono kwestie dalszego rozwoju stosunków polsko – izraelskich, opartych o współpracę polityczną, gospodarczą i kulturalno – naukową. Kaczyński odznaczył także izraelskiego dyplomatę Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. Odznaczenie to prezydent przyznał w uznaniu za: ” wybitne zasługi” Pelega na polu rozwoju i zacieśniania współpracy między Polską "
a Izraelem."

Lechowi Kaczyńskiemu przez lata dorabiano gębę antysemity, teraz mamy możliwość przekonać się że była to nieprawda
sumieniePISokomuchów / 94.198.47.* / 2010-06-14 21:30
o proszę to jest właśnie to drugie moje ja!, te buszujące po necie!. Tyle z nim debatowałem i nic to nie daje. Mówię mu schizofrenia jest uleczalna.!
sumieniePiSokomuchów / 194.186.222.* / 2010-06-14 21:35
Koleś a właściwie to chyba powinienem do ciebie wołać trzy małpki,
popraw sobie i pomiędzy P a S z dużego na małe, żeby się bardziej do mojego nicka
upodobnić! :)

Bo żeby się do mnie upodobnić to musiałbyś znacznie więcej nad swoją wiedzą pracować i
dużo wody w Wiśle upłynie, zanim dojdziesz do poziomu moich pięt. :)

I uważaj na rosyjskie proxy servery - hackerzy z Rosji są najlepsi w tym co robią i
lubią sobie z kompów baranów wystawiających się zrobić zombi. :)
nw / 83.10.68.* / 2010-06-14 21:39
widać , że korzystanie z bratniej pomocy weszło ci w nawyk
a to pech / 83.4.100.* / 2010-06-14 20:41
Prawo i Sprawiedliwość PROGRAM 2005 - PIS ZA PRYWATYZACJĄ SŁUŻBY ZDROWIA j.n. !

cytat :

Nie bez znaczenia jest też zapewnienie odpowiedniego nadzoru nad
prywatyzacją szpitali nie włączonych w sieć ogólnopolską oraz ochrony
przed jej nieprawidłowym przebiegiem.

podpisał - JAROSŁAW KACZYŃSKI
niewierzący ateusz / 83.10.68.* / 2010-06-14 21:05
pisokomuchem jestem od około miesiąca niemniej jednak pozwolę sobie odpowiedziec, otóż MANIPULUJESZ

"Obowiązkiem państwa jest jednak zapewnienie odpowiedniej sieci szpitali, uwzględniającej ich potencjał leczniczy oraz równomierne rozmieszczenie geograficzne.
Państwo musi określić przejrzyste i racjonalne zasady tworzenia krajowej sieci szpitali. Proces ten, którego realizacja musi zająć wiele lat, rozpoczniemy od wyznaczenia kryteriów sanitarno- technicznych oraz medycznych, określających zasady włączania szpitali do sieci"

"Budżet państwa powinien zapewnić środki finansowe na zagwarantowanie i utrzymanie gotowości medycznej szpitali zakwalifikowanych do sieci."

"Nie bez znaczenia jest też zapewnienie odpowiedniego nadzoru nad prywatyzacją szpitali nie włączonych w sieć ogólnopolską oraz ochrony przed jej nieprawidłowym przebiegiem."

MANIPULUJESZ bo usiłujesz wmówic wyrwanym z większej całości fragmentem ,że pisowcy chcieli sprywatyzowac wszystkie szpitale, a im chodziło tylko o prywatyzację tych szpitali które nie trafiłyby do sieci

program pisowców znalazłem w 3 minuty na forum gazeta.pl i nie mogę się nadziwi temu cymbałowi niżej co to szukał a znaleśc nie POtrafił
sumieniePiSokomuchów / 194.186.222.* / 2010-06-14 21:13
Koleś uspokój się.
Jest wyraźnie napisane, że może nie wszystkie ale część.

O ile pamiętam, to prof. Religa w sieć szpitali chciał włączyć jedynie szpitale uniwersyteckie. I nic poza tym.

Więc znacząca reszta poszła by na sprzedaż.

A ja nie rozumiem, dlaczego PiSokomuna teraz się od tej prywatyzacji odżegnuje!?

W każdym razie prywatyzować też sami chcieli.
Ale potem zrobili kampanię, w której mówili o kartach kredytowych przy wzywaniu karetki i już im było głupio gadać o prywatyzacji.

PiSokomuchy to hipokrycie jak sam widzisz.
sumieniePISokomuchów / 94.198.47.* / 2010-06-14 21:26
w zasadzie jak piszę "koleś" to się odnoszę do tego poniżej. To jest to cholerne moje drugie ja - taki bolszewik jeden, ciągle poszukujący czegoś w necie Jak natomiast piszę, że czegoś nie rozumiem, to nie rozumiem. Zajmuję się kryciem dachów, jestem w tym dobrym, zatem mówią o mnie że kryję na potęgę lub, że jest to "hipokrycie". Raz niestety spadłem z dachu.
sumieniePiSokomuchów / 194.186.222.* / 2010-06-14 21:34
Koleś,
popraw sobie i pomiędzy P a S z dużego na małe, żeby się bardziej do mojego nicka upodobnić! :)

Bo żeby się do mnie upodobnić to musiałbyś znacznie więcej nad swoją wiedzą pracować i dużo wody w Wiśle upłynie, zanim dojdziesz do poziomu moich pięt. :)

I uważaj na rosyjskie proxy servery - hackerzy z Rosji są najlepsi w tym co robią i lubią sobie z kompów baranów wystawiających się zrobić zombi. :)
sumieniePISokomuchów / 94.198.47.* / 2010-06-14 21:39
i tak na okrętkę - sami widzicie rodacy!
sumieniePiSokomuchów / 194.186.222.* / 2010-06-14 20:48
No właśnie - tego szukałem w necie.

Dobrze, że znalazłeś.

Ciekawe co PiSokomuchy teraz powiedzą!?
JAG1 / 83.20.214.* / 2010-06-14 20:34
Nieobecni nie mają racji.
Jarkaczor -> game over.
Jarkt / 77.254.2.* / 2010-06-14 20:24
Nie będę oglądał (takie spektakle są dla mnie zbyt ohydne), ale z niebywałą satysfakcją poczytam jutro o kolejnych "wpadkach" i "przejęzyczeniach" złotoustego tumana. Gdyby wybory odbyły się 2-3 tygodnie później Komora sam dorżnąłby swoją watahę kilkunastoprocentowym wynikiem. A tak, Platforma może się jeszcze obronić w I turze. W końcu lodziarzy, ubeków i pożytecznych idiotów powódź raczej nie dotknęła...
nw / 83.10.68.* / 2010-06-14 20:30
"Nikt nie ma wątpliwości, że zaczyna się bardzo ostra walka wewnętrzna. Już w tej chwili pochłania ona polityków PO i sprawia, że zamiast skupić się na kampanii Komorowskiego, zajmują się oni sobą."

uwierzyli w sondażowe zwycięstwo hrabiego w I turze, prorokowane jeszcze 2 tygodnie temu i tusk zajął się wykańczaniem schetyny
edeed / 188.33.84.* / 2010-06-14 20:24
OBIETNICE DONALDA TUSKA ZAWARTE W EXPOSE

1. Obrona praw pracowników.
2. Wspieranie przedsiębiorczości i zmiana prawa na korzystniejsze dla pracowników i
pracodawców.
3. Obniżenie podatków i “danin publicznych”.
4. Wzrost płac pracowników sektora publicznego.
5. Pomoc ze strony państwa dla “najsłabszych”.
6. Ograniczenie deficytu.
7. Bezpieczne wprowadzenie Euro.
8. Zahamowanie wzrostu inflacji.
9. Większe środki na rozwój i edukacje.
10. Radykalne uproszczenie prawa podatkowego, gospodarczego i trybu poboru ZUSu
11. Uproszczenie procedur zakładania firm.
12. Prywatyzacja kluczowych firm polskiej gospodarki.
13. W przypadku firm należących do Skarbu Państwa - rzetelne wybierania zarządów i rad
nadzorczych.
14. Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.
15. Wsparcie projektów infrastrukturalnych UE dot. bezpieczeństwa energetycznego.
16. Przyśpieszenie budowy obwodnic i autostrad.
17. Wyeliminowanie barier prawnych blokujących szybki rozwój infrastruktury.
18. Modernizacja PKP
19. Powszechny dostęp do szerokopasmowego Internetu.
20. Wprowadzenie możliwości załatwiania spraw państwowych (podatki itp.) przez Internet.
21. Gospodarczy “powrót Polski nad morze”.
22. Mądre wykorzystywanie funduszy europejskich.
23. Decentralizacja władzy.
24. Wsparcie rozwoju regionalnego.
25. Modernizacja wsi i rolnictwa
26. Usprawnienie procesu składania wniosków o dotacje unijne.
27. Reforma instytucji publicznych obsługujących rolnictwo.
28. Ekologiczna produkcja żywności.
29. Wytwarzanie biopaliw i biogazów.
30. Reforma systemu ubezpieczeniowego rolników.
31. Rozwój rybołówstwa.
32. Ochrona środowiska.
33. Wdrożenie programu Natura2000
34. Wprowadzenie polityki solidarnego państwa.
35. Ułatwienie młodym startu zawodowego.
36. Obniżenie bezrobocia.
37. Długoterminowe uniknięcie zagrożeń demograficznych.
38. Rozwój edukacji przedszkolnej na terenach wiejskich.
39. Oddanie sprawy edukacji dzieci rodzicom.
40. Podniesienie pensji nauczycielom.
41. Zmiana mechanizmów finansowania edukacji.
42. Zwiększenie miejsc pracy dla ludzi powyżej 50 roku życia.
43. Reforma emerytalna.
44. Poprawa jakości służby zdrowia.
45. Zwiększenie powszechnego dostępu do służby zdrowia.
46. Podwyższenie pensji pracownikom służby zdrowia.
47. Podział NFZ na kilka konkurencyjnych zakładów ubezpieczeniowych.
48. Reformacja polityki refundacji leków.
49. Ułatwienie zdobywania specjalizacji lekarzom.
50. Ułatwienie osobom niepełnosprawnym zdobycie wykształcenia i pracy.
51. Rozwój społeczeństwa obywatelskiego.
52. Zmiana ustawy o organizacjach pożytku publicznego i wolontariacie.
53. Stabilizacja finansowa sektora kultury.
54. Organizacja Euro 2012
55. Program “Boisko w każdej gminie”
56. Wsparcie sportu wyczynowego.
57. Odbudowa zaufania obywateli do władzy
58. Ograniczenie przywilejów władzy
59. Likwidacja zagrożeń korupcyjnych.
60. Zmiany w “prokuraturze (min. rozłączenie funkcji Ministra Sprawiedliwości i
Prokuratora Generalnego).
61. Reforma prawa karnego.
62. Zmiana systemu odbywania kar.
63. Prowadzenie walki z przestępczością.
64. Zapewnienie bezpieczeństwa i praworządności w Polsce.
65. Budowa systemu ochrony i ratownictwa ludności.
66. Dokończenie reformy administracji publicznej.
67. Wprowadzenie e-dowodu osobistego.
68. Zmiana sposobu prowadzenie polityki zagranicznej.
69. Dbanie o interesy Polski w UE
70. Udział Polski w dbaniu o bezpieczeństwo światowe.
71. Realizacja polityki historycznej.
72. Uzawodowienie Wojska.
sumieniePiSokomuchów / 194.186.222.* / 2010-06-14 20:56
No właśnie,
przecież jak ktoś to przeczyta to się zorientuje, że jednak wiele z tych punktów zostało zrobionych.
I będzie klapa. :)

Sami sobie podkładacie nogę. Chryste Panie, co za durnie w tym PiSie są.
sumieniePISokomuchów / 94.198.47.* / 2010-06-14 21:37
ja unikam podkładania nogi jak tylko mogę, a to ze względu na to, że jedna, ta moja lewa noga, mocno kosi w stronę tej drugiej. Chodzę zatem na okrętkę, bo musie wiedzieć, że jestem także kulawy.
Śtop oszustom / 83.30.164.* / 2010-06-14 20:11
Kaczyński wygra i nie mam co do tego wątpliwości! Ma spore poparcie. Moze wygrac w pierwszej rundzie !
sumieniePiSokomuchów / 194.186.222.* / 2010-06-14 21:00
Jaruś to ma spore parcie a nie poparcie. :)
sumieniePISokomuchów / 94.198.47.* / 2010-06-14 21:32
o parciu mogę sporo, ze względu na rozrost prostaty, który mnie również męczy
nw / 83.10.68.* / 2010-06-14 20:21
w platformie tusk chce wykończyc schetyne , gdy hrabia przegra to dopiero będzie się działo i wyprawiało
Elendir / 2010-06-14 20:05 / Łowca czarownic
Kaczyński nie odważyłby się pójść do Lisa.
artur xxxxxx / 188.146.167.* / 2010-06-14 19:50
Wyglądają jak reklamówka Kaczyńskiego. Aż nieprawdopodobne, że TVP tak się s*******.
tam gdzie stało NATO / 77.254.52.* / 2010-06-14 19:37
nie ma nic złego, co by na dobre nie wyszło. Jaśnie Wielmożny Pan Marszałek, uważający się za erudytę, niewątpliwie zaserwuje publice wiele złotych myśli. Disiejsze "tam gdzie stało NATO" rozbawiło mnie wielce. Zatem liczę na jeszcze, a więc na świetną zabawę.
nw / 83.10.68.* / 2010-06-14 19:51
jak lubisz dobrą zabawę,to zagugluj "komorowski to hot-dog" uśmiałem się
"Lepiej w stoczni być młotkowym, niż na obiad iść z gajowym. Lepiej w stoczni być spawaczem, niż na obiad iść z wąsaczem. Te słowa powtarzałem sobie dzisiaj po cichu, uczestnicząc w tak zwanym obiedzie artystów z Bronisławem Komorowskim. Tu każdy może zadać pytanie: po jaką cholerę iść na obiad z Komorowskim? "
JAG1 / 83.20.214.* / 2010-06-14 19:25
Po wczorajszej debacie pan Kaczyński wreszcie zrozumiał, że ta zabawa już skończona.
nw / 83.10.68.* / 2010-06-14 19:32
a co? miałeś być studiu buczeć na kaczora i klaskać hrabiemu? pięknie kaczor peowców załatwił, tyle przygotowań na nic
JAG1 / 83.20.214.* / 2010-06-14 20:30
Jarkaczor się wybuczał już sam.
gośc / 83.6.226.* / 2010-06-14 19:58
Przecież to Kaczyński uchował się w Kulturalnej rodzinie reszta to według niego Zomo lub Chamstwo
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy