Forum Forum dla firmOprogramowanie

Tworzenie strony firmowej

Tworzenie strony firmowej

mmartin / 2009-10-10 16:48
Wszystkim tym, którzy mają zamiar wydać kupe kasy na wykonanie strony firmowej radzę uważać.

W sieci jest pełno dzieciaków, którzy po prostu partaczą sprawę, oddając po prostu dziadostwo, które rozwala się w późniejszym użytkowaniu.

pare miesięcy temu zleciłem pewnej osobie wykonanie strony, oczywiście zapłaciłem ponad 3000zł, jak później się okazało to był syf niewarty tego.

znalazłem jedno narzędzie, które umożliwia samemu stworzenie strony bez znajomości tajników tworzenia stron. Jako, że nie znam się na tworzeniu stron postanowiłem wypróbować. Mam na myśli tutaj ThePortal 2. Po pobraniu i zainstalowaniu zapoznałem się z jego obsługą, jest bardzo prosta, a po dwóch dniach miałem gotową stronę firmy. Najlepsze jest w tym to, że zapłaciłem za licencję tylko 50zł, w porównaniu do tego partacza jest różnica!

Dla zainteresowanych podaję link do tego narzędzia:

http://the-portal.pl

pozdrawiam
Wyświetlaj:
Megii31 / 31.174.113.* / 2012-08-10 20:27
Do tego celu proponuję wynająć profesjonalną firmę , która stworzy nam stronę taką jaką chcemy. Ja wybrałem firmę Hekama i jestem z ich usług bardzo zadowolona. Strona działa bardzo szybko i nie jest obciążona zbyt dużą ilością grafiki. Rewelka
Ewela32 / 193.22.83.* / 2012-06-08 01:31
Mój kolega ostatnio zlecił stworzenie sklepu internetowego podajże firmie Hekama. Zachwyca się ta firmą non stop ponieważ w krótkim czasie, za małe pieniądze stworzyli mu super stronkę. Używają nowoczesne technologie, przez co sklep internetowy działa szybko i bez zarzutu.
Marcinek1234 / 83.2.175.* / 2012-02-05 23:56
Powiem wam ,jak już pisałem we wcześniejszym watku, ja robote zleciełm młodemu grafikowi z warszawy. Chyba na piatym roku. Zrobił mi robotę rewelacyjnie jestem strasznie zadowolony. Jak na razie w prawdzie dziaąlm na rynku 4 miesiące ale...chciałem obrazek tutaj.I mam. chciałem link tutaj. Wszystko dało sie zrobić. Zaplaciłem stosunkowo nie mało. Mam jeszcze takie cos że jak w przeglądarke wpisze to na pierwszym miejscu pojawai się moja firma. Naprawdę gorąco polecam. E mail to mkapala159@gmail.com
Ela Mintaj / 83.5.194.* / 2012-02-02 11:53
Najtańsze, a jednocześnie profesjonalne strony www to Witrynetka. Na www.witrynetce pl są wstawione oferty setek stron internetowych dla firm i nie tylko. Strony firmowe i strony osób prywatnych - tam je znajdziecie.
WiterNet / 89.72.47.* / 2011-01-12 15:43
Jestem webmasterem wykorzystującym w swojej pracy CMS Joomla, nie biorę za swoją pracę 3000 zł tylko ok. 10 razy mniej, a swoich klientów traktuję poważnie i sądzę, że nie są z mojej pracy niezadowoleni. Każdy projekt rozpatruję indywidualnie i staram się wywiązać ze swojej pracy w sposób jak najlepszy. Uważam za bardzo cenną możliwość zwrócenia się do kogoś w sytuacji, gdy jest potrzebna interwencja lub wykonanie jakiejś czynności a brakuje na nią czasu właścicielowi firmy, a gotowe rozwiązania tego nie oferują.
Zapraszam do zweryfikowania opinii o pracy webmastera. Moje portfolio można zobaczyć pod adresem: http://www.witer.net/portfolio
Ekspertka / 2010-11-12 10:28
Należy uważać na takich amatorów od tworzenia stron WWW. Czasem są dostępne gotowe szablony prostych stron, które można samemu w łatny sposób dostosować do własnych potrzeb.

Znalazłam mnóstwo ciekawych ofert stworzenia stron WWW na http://www.favore.pl/cat151014_tworzenie-stron.html

Są oferty samego zrobienia strony oraz kompleksowe usługi połączone z hostowaniem i administracją.
kijanka / 2010-11-04 14:03
A możecie mi powiedzieć, ile miejsca zajmuje taka stroną? Gdzie ją dokładnie zamieszczacie? Pytam bo mam możliwość wyboru darmowej opcji na histing strony w TP w ramach pakietu biznes. Darmowy jest limit 1GB, i zastanawiam się czy to wystarczy, czy jednak wziąć płatne, większe limity miejsca.
Anna747 / 83.5.194.* / 2012-02-02 11:50
Pewnie, że Ci wystarczy. Tylko czy warto jest przepłacać w TP. Będziesz jeszcze musiała dokupić domenę no i stworzyć samą stronę. Na www.witrynetka.pl wszystko robią za Ciebie. Wchodzisz jak do sklepu internetowego, wybierasz sobie stronę która Ci się podoba graficznie, możesz sobie zażyczyć innej kolorystyki lub innego zdjęcia na baner i już. Tam wszystko masz w cenie. Wszystkie konfiguracje, hosting i domenę za marne grosze - 80 zł miesięcznie. Z pewnością jest to najtańszy serwis ze stronami internetowymi.

Pozdrawiam
sit / 91.94.121.* / 2010-03-30 08:36
Tworzenie stron, sklepów internetowych, pozycjonowanie i hosting - profesjonalna Oferta
Site world - Stron:
internetowych,www,tworzenie,projektowanie,pozycjonowanie,internetowe sklepy.
Uwaga!Ostrzegamy! Od dziś strony są tanie u profesjonalistów - Sprawdź już !

Super strony od 650zł!! Flash 999zł siteworld.pl

Sklep 299zł! CMS od 950zł! siteworld.pl/shop.php

Pozycjonowanie od 200zł/miesiąc! siteworld.pl/seo.php

Hosting od 30zł, oferty bez limitu siteworld.pl/hosting.php

Profesjonalna oferta - Hosting, domena oraz miesieczne pozycjonowanie za
darmo. Oszczędzsz ponad 300zł!

TYLKO siteworld.pl
Ranger / 78.8.149.* / 2010-04-08 22:55
Na początku pomyślałem że coś mi oczy szwankują ale wiedziony podejrzliwością skopiowałem sobie teksty z siteworld do M$ Worda i okazało się, że ze wzrokiem u mnie wszystko ok, ale za to ten kto Wam pisał teksty po "polsku" powinien zapaść się pod ziemię.
Jak można być takim analfabetą, przecież nawet translator zrobiłby to lepiej.
Nie wnikam już w jakość prezentowanych szablonów, bo dostępne ZA DARMO na sieci zrobione są atrakcyjniej, a tak w ogóle to te robią wrażenie ściągniętych właśnie z takich site'ów ale jak ktoś nie potrafi sklecić poprawnie jednego zdania to jak mam mu zaufać, że nie zrobi ze mnie pajaca przed osobami które trafią na moją stronę.

I na koniec najlepsze, coś co wyrwało się Wam dwukrotnie i podsumowuje wasze dzieło:
"Jeśtesmy profeslonalistami"
LOL, respect normalnie :)))

PS. Jestem bezwzględnym wrogiem analfabetyzmu, a jusz szczegulnie jak robiom to profeslonaliści... poprawcie się chłopaki.
Seba1977 / 81.219.203.* / 2010-01-05 10:49
To prawda, łatwo naciąć się na dziadowską firmę. Trafiłem na firmę, która oczywiście wzięła zaliczkę, a potem przez miesiąc nie przysłała mi żadnego projektu, a jak ich przycisnąłem to przesłali jakąś "kupę" ,to ich pogoniłem, ale zaliczka przepadła. W końcu przypadkiem trafiłem do firmy, która żadnej zaliczki nie chciała, dopiero, jak pokazali mi projekt - naprawdę wyrąbany - wzięli zaliczkę, kota w worku drugi raz nie kupiłem!!! Naprawdę mogę polecić tą firmę - wypróbujcie sobie www.artso.pl.Duży pozytyw!
gsm_baron / 2009-12-03 20:13
Informacja dla chcących wykonanie strony internetowej:jeżeli ktoś chce stworzyc stronę za 700zł to proszę bardzo, ale niech się liczy z tym iż np. jogurt też morze zjeśc z biedronki, albo Danona. To tylko takie porównanie, ale mówi o wszystkim, chcesz miec dobry produkt to trzeba trochę dopłacic. Jeżeli chcesz miec stronę po to aby tylko miec to niestety ale trzeba się wiązac z trochę większymi kosztami, ale za kwotę około 2000zł można zrobic już naprawdę bardzo fajną stronkę, jak nie wierzysz do zadzwoń i sprawdź: 793 022 727
arminwe / 2009-10-31 03:10
mmartin - A po co w ogóle płacić skoro robisz sam, chyba, ze to prostacka reklama tego portalu?
Mam nadzieję, że nie...
W pełni darmowa jest Joomla. Można zrobić, i stronkę, i sklepik, i kupę innych rzeczy - na co masz ochotę...
Hejka.

Armin Empacher
SYSTEMY GENERUJĄCE BIERNY DOCHÓD
tel: 660-684-102
Warszawa
gordon978324 / 95.40.36.* / 2009-10-31 01:06
haha lepszej reklamy w bardziej poczytnym portalu nie widziałem. Ja też tak mogę ? Mam firmę i chętnie sobie rozreklamuje trochę towaru :) Po pierwsze to nawet nie jest jeszcze produkt to co jest pod tym linkiem.

A na przyszłość, jak jesteś klientem z 3000zł to gdzie Ty kupujesz ? na bazarze ? trzeba było przyjść do firmy która się tym zajmuje i wystawia faktury VAT a nie szukać gdzieś na forach.
ottelia / 2009-10-30 07:38
Dobrym sposobem na reklamę i stworzenie własnej strony internetowej jest skorzystanie z wirtualnej bazy firm jaką jest np. Firmy.net . Wtedy nie musisz martwić się komu zlecić stworzenie Twojego www, tylko wykupujesz u nich pakiet i prócz właśnie umieszczenia Twojej strony w ich katalogu, masz jeszcze w pakiecie pozycjonowanie oraz linki sponsorowane w Googlach. Taka promocja wydaje mi się najlepszą z możliwych w czasie, gdy internet jest podstawowym źródłem wiedzy.
Zulay / 174.133.9.* / 2009-10-12 20:36
Możesz podać jeszcze adres strony na tym skrypcie? Ciekawi mnie, czy wygląda to faktycznie tak dobrze jak to zaprezentowałeś w poście.

3000 zł to nie jest mała kwota, ale też znam osoby, które wydały tyle (i więcej) na stronę o dużo gorszej jakości niż taka stworzona na darmowym skrypcie.
mmartin / 2009-10-12 21:33
W sumie to nie chciałbym jeszcze podawać adresu strony mojej firmy ze względu na fakt, iż nie rozpoczęła ona oficjalnie działalności, jednak jestem w stanie podać adres strony, którą tworzył mój bardzo dobry znajomy, w oparciu o ten skrypt.

Proszę bardzo:
http://palety.info43.pl/

Chyba tutaj on wykonał własną grafikę, wspominał również, że coś tam jeszcze modyfikował, konkretnie nie jestem w stanie podać ;(
maredith / 2009-10-25 23:44
Sądzę, że za 3tysiące można dostać całkiem przyzwoitą stronę o ile zwrócimy się do konkretnej firmy zajmującej się tworzeniem www.
Dzieciaki w sieci zazwyczaj od projektu biorą 500-1500. Poza tym w trakcie powstawanie takiej www zleceniodawca ma chyba prawo sprawdzania jak realizowany jest projekt...
Ale jasne, że jak samemu się robi stronę to zawsze będzie w niej zawarte wszystko to, co chcemy, a wszelkie pretensje będziemy mogli kierować wyłącznie do siebie.
advertisment.pl / 89.78.69.* / 2009-12-27 23:51
za ok $70 mozna nabyc template dla strony zbudowany profesjonalnie.
Jedynie co trzeba zrobic to wgrac na serwer (przez klienta ftp) i zmienic teksty i dodac ewentualnie logo. To wszystko. Cena ponizej tych waszych polskich wycen (przyznaje ze prawdziwych). Mozna rowniez znalezc free lancer`a z Chin badz Indii i miec na prawde oryginalne logo za duzo mniejsza kase niz ludzie wygaduja w tym kraju. pozdr
advertisement.pl / 89.78.69.* / 2009-12-27 23:52
aaaa.. zeby nie wysilac sie i odsylac do google to pierwszy lepszy link:
http://www.templatemonster.com/
arystosedes / 2010-05-30 16:39
No i? Przecież żadna poważna firma nie kupi tam szablonu z prostego powodu, a w zasadzie dwóch:
- szablon jest goły, a więc bez skryptów, praktycznie bezużyteczny
- szablon jest taki tani, bo wykupujesz tylko licencję do niego, a więc poza tobą ten sam layout mogą mieć tysiące firm na całym świecie. Profesjonalne? Nie wydaje mi się.

Z własnego doświadczenia mogę polecić pixelcore.pl, głównie z tego powodu, że z tego co mówili, to młoda firma, stąd konkurencyjna cenowo, a ich strona główna mówi sama za siebie.

ps. Chyba nie powinni się obrazić za reklamę ;-)
siteworld / 91.94.198.* / 2010-06-10 22:46
Wszystko prawie się zgadza panowie ale jak siedzisz codziennie do samego rana bo non stop jest masa roboty to i błędów narobisz z tego nie wyspania kilka, cenę mamy na zachętę od 700zł bo wcale nie jest powiedziane że od razu musisz płacić 3000zł i że będzie tańsza wersja jakimś kiblem jeśli pozwolą na to rozwiązania, strona z szablonami miała być zupełnie inna ale jak zwykle czas na zmiany nie pozwolił co się zmieni bo generalnie jest to wypełnienie zawartości strony żeby nie była pusta. W każdym szaleństwie jest metoda ale zapewniam że do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie. Pozdrawiam i dziękuję za krytykę która zawsze motywuje i szkoda zarazem że tylko tyle jej znalazłem. www.siteworld.pl
kzk / 82.141.207.* / 2010-10-15 15:51
kiedys skorzystalem z oferty tej firmy... okazalo sie ze "wlasciciel" jest tylko durnym bezrobotnym, niezarejestrowanym, przez co i faktur mi nie chcial wystawic.. pozniej zaczal mnie straszyc ze zna zlych ludzi i ze jak nie zaplace za usluge na ktora nawet faktury proforma nie chcial wystawic, to bede mial klopoty.
odradzam wspolprace z tym amatorem
kzk / 82.141.207.* / 2010-10-15 15:52
oczywiscie mam na mysli smieszne siteworld.pl
lelem / 213.25.25.* / 2010-09-28 12:09
Ten komentarz najlepiej świadczy o amatorce firmy. Szanująca się, dobrze zorganizowana firma nie pracuje w ten sposób, że jej programiści siedzą po nocach i "robią błędy z niewyspania". Tak właśnie działają firmy partyzanckie.
siteworld.pl / 217.17.33.* / 2011-05-12 11:02
Dziwne, że jak się lubi swoja pracę to nie można pracować do późna i od razu trzeba być partyzantem.
Jak się zamawia usługę i później nie płaci za fakturę to później trzeba nazwać firmę amatorem, pisać nie stworzone rzeczy w internecie i latać do urzędu skarbowego żeby w efekcie zrobić z siebie kompletnego idiotę.
JakbDSL / 94.197.220.* / 2010-11-03 23:35
A słyszeliście o tym:
http://netfocus.pl/prezentacje-produktow-partnerzy/unified-communicationvoip/mycommsuite-saas-software-service
Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
malgorzatagandza / 2010-11-06 18:55

A słyszeliście o tym:
http://netfocus.pl/prezentacje-produktow-partnerzy/unified-comm
unicationvoip/mycommsuite-saas-software-service
Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
skomentuj zgłoś do usunięcia
etka24 / 195.150.70.* / 2010-12-10 11:38
http://artelis.pl/artykuly/25229/krotki-poradnik-dla-zleceniodawcow-czyli-jak-madrze-zainwestowac-pieniadze
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy