Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tych ministrów premier odwoła. Dla świętego spokoju

Tych ministrów premier odwoła. Dla świętego spokoju

Wyświetlaj:
lornetek44 / 82.160.253.* / 2012-02-20 22:01
nie rozumie o co chodzi !!!
PO to DNO! / 83.21.62.* / 2012-02-20 18:33
tylko durny plebs się czepia nie wiadomo czego
mieczman / 2012-02-20 16:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ci co odejdą szybciej to szybciej będą mieć spokój! Do odwołania pójdzie cała ekipa! tylko dłużej się będzie męczyć i z większym wstydem!
Henryk37 / 109.107.7.* / 2012-02-20 16:34
Kiedy przez przypadek zapoznam się z wypowiedzią Niesiołowskiego zawsze odczuwam duży niesmak. Nigdy tak nie było aby kogoś przy okazji nie obraził abo starał się obrazić. To jakaś zupełnie nie zrozumiała obsesja.
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-02-20 15:33
jedno pytanie: Co słychać u narzeczonej???
WIERNY KOMOR / 85.198.213.* / 2012-02-26 10:49
PANIE KOLEGO MAŁE SPROSTOWANIE-U BYŁEJ NARZECZONEJ BO TA CZCIGODNA KOBIETA OBECNIE NIE CHCE ZNAĆ TAKIEGO BYDLAKA...
zisa 45 / 75.57.168.* / 2012-02-20 22:42
No, niestety......zadenuncjował Ją bydlak.
sisley / 213.77.28.* / 2012-02-20 15:29
Panie Niesiołowski,

Słuchanie pana to tak jakby słuchał tej samej, zdartej beznadziejnej płyty.
zisa 45 / 75.57.168.* / 2012-02-20 22:30
Niesiolowski powinien zostac PREMIEREM ROBAKOW,OWADOW I INNYCH INSEKTOW.
Fajnych mamy "pseudo - profesorów" np.Niesiołowski, Bartoszewski.......jak padną to nawet "mucha" na tym nie usiądzie.....bo może też zdechnąć.
kaczorek ma motorek / 2012-02-20 14:41 / Tysiącznik na forum
Jaki jest sens prowadzić wywiad z tą przykrą osobą
PRAWDA O BIOGRAFII stefana niesiołowskiego (1/2)
http://www.youtube.com/watch?v=TNrKlsexW38&feature=related
PRAWDA O BIOGRAFII stefana niesiołowskiego (2/2)
http://www.youtube.com/watch?v=RXqSNSkgaVc
Fakty o Stefanie Niesiołowskim / Elżbieta Królikowska-Avis - Grupa niepodległościowa '' Ruch "
http://www.youtube.com/watch?v=4JWNy6GKkSA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=RXqSNSkgaVc
Stefan Niesiołowski - cham i prostak cenzuruje wypowiedzi posłów
http://www.youtube.com/watch?v=x6n6hb1-fWs&feature=related
Wildstein vs Niesiołowski
http://www.youtube.com/watch?v=882e3ME-7ZU&feature=related
CHAM NIESIOŁOWSKI (ksywa dopalacz) TUSZUJE W SEJMIE ZBRODNIE SMOLEŃSKĄ !!!!
http://www.youtube.com/watch?v=K68mjC7MKcU&feature=related
kaczorek ma motorek / 2012-02-20 22:24 / Tysiącznik na forum
jeszcze chwile przedtem miałem +16 a teraz -52 dlaczego.
Pyclik się zalogował na money.pl to reguła
Przecież tu na forum nawet nie ma 68 komentarzy
Jedna osoba wyraża opinie w imieniu wielu, co na to moderator? Do tego jego wulgarny język wobec osób na forum co nie podzielają jego poglądów.
Pyclik ma większą władze na forum jak moderator? dlaczego ta osoba niema do tej pory zablokowanego konta!
remix_x / 91.213.58.* / 2012-02-20 13:38
Więc to, że ten fryzjer jest przedsiębiorcą wyjaśnia i usprawiedliwia nepotyzm PO...ańców? Panie Niesiołowski co Pan tam bełkoczesz za kolejne śliskie wykręty? Przecież fryzjer jest kolesiem Muchy, tu nie chodzi nawet o jego zawód, chodzi o układziki, afery gorsze niż nagranie z Begerową, o kupczenie stanowiskami. Jeśli tak kupczą stanowiskami to jak muszą kupczyć nami i naszymi sprawami...
remix_x / 91.213.58.* / 2012-02-20 15:35
debos Kim ty właściwie jesteś? Bankowo nikim. Tobie też mamusia pewnie pracę załatwiła w jakimś urzedzie więc bronisz wszystkiego co śliskie i nieuczciwe. Gadać mi sie nawet na twój temat nie chce, jesteś dziewiczo nieskalany(a) inteligencją...
debos / 79.191.174.* / 2012-02-20 15:58

Tobie też mamusia pewnie pracę załatwiła

W pewnym sensie tak. Przejalem interes po rodzicach. Ale to już dosyć dawno temu. A z tym, że jestem nikim nie zgadzam się. To raczej Ty i tobie podobni pyskacze jesteście nikim. Frustraci niezadowoleni ze wszystkiego. Nie czegoś to jest awantura, że nie ma. Zbudują to powstaje pretekst do awantury o to, że zbudowali. Nieleczeni paranoicy. Pozwolić wam debile to byście roznieśli tę naszą kochaną ojczyznę.
remix_x / 91.213.58.* / 2012-02-20 16:09
W pewnym sensie tak. Przejalem interes po rodzicach. Ale to już dosyć dawno temu. A z tym, że jestem nikim nie zgadzam się.

To twoje zdanie, szkoda że reszta świata się z nim nie zgadza. Pyskaczem jesteś ty, bo zaatakowałeś ad persona (jeśli wogóle wiesz co to jest)... szkoda mi czasu na ciebie... pograj sobie w Sims... tam przynajmniej ktoś się będzie z Tobą liczył i twoim (pożal się Boże) komentarzem... PS. Lepiej być pyskaczem niż wazeliniarzem...
debos / 79.191.174.* / 2012-02-20 16:28

ad persona (jeśli wogóle wiesz co to jest)...

Trudno powiedzieć.Chyba się domyślam. Pewność mialbym wtedy gdybyś potrafil poprawnie napisać.
Po przeczytaniu tej twojej paplininy nie ma wątpliwości, że w ogóle niewiele rozumiesz

Pozwolilem sobie zacytować samego siebie, bo im więcej piszesz tym bardziej potwierdzasz to co o tobie myślę.
remix_x / 91.213.58.* / 2012-02-20 17:11
Buhahaha bawisz mnie do łez... poliglota się znalazł, zero argumentów merytorycznych - pieprzony pieniacz, potwierdzasz tylko moje założenia co do twojej komicznej postaci, obyś zdechł... hehe Jesteś jak małpa z granatem w ryju, najwięcej szkody robisz sam sobie, każde zdanie to strzał w kolano lub w stopę, nie kompromituj się biedna kreaturo i czasem zajrzyj do słownika, Ojczyzna pisze się z wielkiej litery, chyba że Polski poważnie nie traktujesz. Nawet jednego zdania sensownego nie skleciłeś na temat... Mówisz o ludziach "debile" - a sam jesteś debil, kaktus ci w ryj cieniasie...mogę godzinami sypać ci epitety w oczy (99% trafień) a i tak odpowiesz mi swoim: ...blebleble- wazelinaPO... blebleble-ad personam... blebleble... masakra, co ty masz we łbie? Odciąż ZUS - idź się powieś lub utop... no i kończę choć chętnie opisałbym twoją dysfunkcyjną psychikę w kolejnej książce...
debos / 79.191.174.* / 2012-02-20 18:43

obyś zdechł

Chrześcijańska wrażliwość. W kościólku zapewne z calą rodziną wczoraj byleś. I co niedziela zapewne chodzisz. A jak idziesz paradnie przez wieś w bialej koszuli, w czarny garnitur przyodziany to sąsiedzi pewnie chwalą. Jaka porządna rodzina. Co niedziela do kościola chodzą.
remix_x / 164.126.47.* / 2012-02-20 20:25
Do kościoła nie chodzę, w garniturze pracuję a nie się noszę - nie bierz innych swoją miarą, widzę że tęsknisz za PRL, za takimi listami na których notowało się to gdzie i kto chodził, czy do kościoła czy na UB... Nie nazywaj mnie Chrześcijaninem, ja nie Chrystus - za obłudę i tępotę chętnie bym cię pacnął :-) Cienki jesteś, argumentów rzeczowych zero i nawet rzucić dosadnie mięsem nie umiesz... Skończ Pan te słodkie p***** i idź na paradę równości... tam cię docenią... typowy przerost formy nad treścią... ty śmiałeś ludzi od debili wyzywać a sam ich szufladkujesz podług jakiegoś chorego klucza. Gdzie zaszufladkujesz siebie? Widzę, że wieś jest ci wroga - pewnie się wstydzisz, że stamtąd pochodzisz i zgrywasz Warszawiaka. Po poziomie dyskusji jednak każdy cię zdemaskuje jako napływowego małomiasteczkowego gbura Panie "wielkomiejski"... przestań Pan p********, smród Pan produkuje...
debos / 79.191.174.* / 2012-02-20 21:06

w garniturze pracuję a nie się noszę

Chlopek w garniturze? Jaka to praca? Grabarz?
remix_x / 164.126.47.* / 2012-02-20 21:13
twoja miara... Misiu...hehe... tępy jesteś... twoja miara... nie ośmieszaj się onanisto... chciałbym być grabarzem ale tylko twoim... znając życie to skończysz gdzieś samotnie w pokoiku przed komputerkiem bawiąc się swoim jedynym przyjacielem... pewnie nazywasz go "herr Gross", oj cienki jesteś, cienki Misiu...
debos / 79.191.174.* / 2012-02-20 15:30

Więc to, że ten fryzjer jest przedsiębiorcą wyjaśnia i usprawiedliwia nepotyzm PO...ańców?

Nie rozumiesz znaczenia slowa nepotyzm. Po przeczytaniu tej twojej paplininy nie ma wątpliwości, że w ogóle niewiele rozumiesz. Czy usprawiedliwia to twoją zapalczywość do brania udzialu w dyskusji? Być może. Bo z napisanych komentarzy wynika, że im glupszy i mniej rozumie tym glośniej drze japę. Taki teraz wicie trynd.
Eleonora22 / 2012-02-20 14:55
I powoła kolejnych bezużytecznych ludzi którzy za nic robienie będą pobierac kolosalne sumy!!
MN4 / 212.109.148.* / 2012-02-20 12:26
Przyrodnicy - politycy. Większe emocje niż profesor od bezkręgowców wzbudzał tylko pewien profesor od dendrologii. Obaj mają w życiorysie Młodzież Wszechpolską i kontakty z Kościołem Katolickim. Jednak jednego wolę bardziej. Jeden myśli, drugi powiela.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-02-20 10:41
Pitera, Niesiolowski ... elita Tuskolandii zarzadzana przez Sobiesikow i Kulczykow poprzez kukle premiera. Czy tutaj mozna cos wiecej dodac?
Lorunia / 178.56.145.* / 2012-02-20 09:11
Należy się miejsce w klatce w ZOO za wyczerpujące informacje .
Adam Ryś / 2012-02-20 08:13 / Bywalec forum
Czyli co? Nagle się okazuje, ze wszyscy ministrowie są świetni, a na przykład Arłukowicz? I cała sprawa związana z refundacją leków? a Boni od cyfryzacji w świetle ACTA?
m-53 / 83.24.34.* / 2012-02-20 10:47
Arłukowicz, Mucha, Gowin i cała reszta są oczywiście ofiarami własnej ambicji i samozachwytu.
Odpowiedzialny jest Tusk, który ich mianował.
Mógł się pomylić mianując jednego, ale większość?
To Tusk jest pierwszy na liście.
Zresztą uzasadnienie podał Niesioł.

odwoła. Dla świętego spokoju

Jeżeli premier odwołuje i powołuje "świetnych" ministrów "dla świętego spokoju" to powinien sobie odpuścić. Pokopać gałę, pojechać w Dolomity. Ale nie rządzić.
Terrence / 62.61.58.* / 2012-02-20 07:58
Może jeszcze kogoś z Tworek poprosicie o udzielenie wywiadu?
sisley / 213.77.28.* / 2012-02-20 15:32
Myślę, ze byłby to bardziej interesujący wywiad. W przypadku posła Niesiołowskiego wiadomo co powie, bez względu na fakty. Stary, zapiekły, zgrzybiały gość biorący za darmo wynagrodzenie z moich podatków.

Najnowsze wpisy