Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tydzień na GPW pod rządami byków

Tydzień na GPW pod rządami byków

orzeł / .* / 2005-02-19 09:45
Komentarze do wiadomości: Tydzień na GPW pod rządami byków.
Wyświetlaj:
IgoR | Evil Empire / .* / 2005-02-21 15:33
porpawka 2 skoki a nie oczywiscie 22 :P co sądzicie o pko bp oraz o hodze ?!
IgoR | Evil Empire / .* / 2005-02-21 15:32
Pieknie moje PKO BP lata wysoko boziu jeszcze 1 tydzień taki :P pozdrawiam @ll na margienesie zauważyliście może na rynu IT niesamowita jest HOGA.pl 22 razy skoki > 15% i to w dość krótkim przedziale cenowym.Jak bym miał więcej kasy to tylko czekać kupić i czekać :P
Monika / .* / 2005-02-21 14:59
Cześć wszystkim. Pytanie. Pod jakim adresem znajde notowania ciągłe online tak, by były one najszybciej podawane, a nie opóźnione o kilka, czy kilkanaście minut? Na jakich stronach Wy to śledzicie? Dzięki wielkie.
RSI / .* / 2005-02-21 15:11
Tylko płatne serwisy podają w czasie rzeczywistym. Np. biura maklerskie, parkiet
Andrew / .* / 2005-02-21 13:29
Panie i Panowie, czy ktoś mi odpowie, jak to się dzieje, że sanwil nie drożeje ?Obroty bardzo ładne, zasysanie prawie stadne, znacząca umowa zawarta (wartość obrotów powyżej 10% wartości kapitałów własnych), a wciąż brak wzrostów, czy u mnie farta ?
RSI / .* / 2005-02-21 14:19
Bo są też mocne argumenty przeciw wzrostom. Wyniki za IV kwartał nie nalepszy bo zysk wyłącznie z rzowiązania rezerw i strata na działności podstawowej.Nowa emisja akcji z wyłaczeniem prawa poboru. Cena emisyjna na razie nie znana i może być niska.Każde rozsądne inwestor więc czeka, żeby się nie okazało że kupi dużo droższej niż ci który czekali na nową emisją
Andrew / .* / 2005-02-21 14:40
Dzięki za odpowiedź. Oczywiście masz rację, ale ... :)
dropshot / .* / 2005-02-21 22:59
...ale jutro jest wybicie do góry :))) pozdrawiam
Giant / .* / 2005-02-21 13:12
Cukierasy są coraz słodsze- mam nadzieję, że podjadą jeszcze wyżej
orzeł / .* / 2005-02-21 11:49
kruk do nieba stuku puk:)
dżeju / .* / 2005-02-21 12:43
A co sądzicie o Permedii? Tak sobie po cichu zwiększa obroty, kurs wygląda podobnie jak w Unimilu ostatnio, Puls Byznesu pisał krótko, że wyniki bdb, spółka z 2fix "skazana na wzrosty" jak inne ? Tylko ten Zloty StrongPB pisali też o Ferrum, że najlepsza z sektora metalowego, ech szkoda że nie trafiłem na nią rok temu nazad... Teraz to obawiam się, że trudno będzie utrzymać dynamikę sprzedaży. Ale jest jeszcze zagranica i OFErmy, które jak się skończy hossssssssssssa na WIG20 może zechcą łaskawszym okiem zerknąć na maluczkich
orzeł / .* / 2005-02-21 10:50
strok good idea z tym swissem
nowy / .* / 2005-02-21 10:05
Z dużym zainteresowaniem czytam Wasze komentarze. Do tej pory inwestowałem tylko w fundusze, natomiast w tej chwili bardzo kusi mnie giełda. Jestem początkujący w tej materii ;-). Doradzcie proszę co warto byłoby kupić. Oczywiście odpowiedzialnośc za wyniki w 100% biorę na siebie, na razie mam zamiar zainwestować raczej mała kwotę tak w celach edukacji własnej.Pozdrawiam
RSI / .* / 2005-02-21 11:29
Jest kilka ciekawych spółek:KredytbankBudimexKogeneracj ai trochę bardziej spekulacyjne KGHMpomimo małej kwoty radzę kupować conajmniej trzy różne papiery i najlepiej w różnych terminach (unikasz że ryzyko, że wszystko akurat kupisz na lokalnym szczytu).Unikałbym na początku małych oraz spekulacyjnych społek typu Alchemia, Elektrim, Próchnik, Fasing etc. Są rajem dla spekulantów a jak nie wiesz kto w jakim celu tam gra szansy są duże że stracisz.
nowy / .* / 2005-02-21 12:23
Dziękuję. Przyjrzę się poleconym spółkom i pewnie z kilkoma z nich zadebiutuję ;-)
ira / .* / 2005-02-21 00:58
ferrum po 13.30 i ani grosza mniej
ira / .* / 2005-02-21 07:35
a na ferrum była piątka a nie trójka wzrostowa i nie ma żadnej korekty fali trzeciej ale zaczyna się druga piątka ! hossanna
dżeju / .* / 2005-02-20 13:26
Witajcie w niedzielę, czasie na analizy i pisanie komentarzy.Mam Ferrum i pilnie śledzę kurs. Ostatnio przeczytałem teorię fal Elliotta oraz Dowa i wiecie co? To się sprawdza! W przypadku Ferrum mieliśmy trzy fale wzrostowe i trzy spadkowe a teraz mamy korektę trzeciej fali spadkowej, z tym że wzrost nie osiągnął szczytu poprzedniej fali wzrostowej. Dobrze to widać na wykresie tygodniowym. Sądzę, ze wkrótce czekają nas spadki, niestety :(Świetnie jest to opisane tutaj: http://www.gielda.traugutt.net/technical_4.phpna stronie wiele innych ciekawych rzeczy, polecam!
orzech / .* / 2005-02-20 22:36
Podzielam obserwacje. Wziąłem papier po 10.40 bo jakoś tak po cichu liczyłem na cud ale koniec końców sprzedałem po 10.70 choć zkładałem trzymanie do 11. Z Eljotem nie ma dyskusji. Wiecie ile lat ten facet opracowywał swoją teorię ? Licze po cichu, że ta kasa z dużych w tym tygodniu przesunie się na średniaki i pójdzie w Miechy i nie tylko ;-) Pozdrówka.
nicik / .* / 2005-02-19 14:55
Widać Jerzyk nie skorzystał z pkt 6 poradnika pisania komentarzy autorstwa ORŁA .. still alive??
Leonardo / .* / 2005-02-19 12:34
Pewnie tak tylko zapomniał się podpisać...Eagle, co byś zrobił na moim miejscu? Mam rochę 05Victorii, trzymać czy sprzedawać?
orzeł / .* / 2005-02-21 07:32
Leonardo czy sprzedawać ? nie wiem bo nie wiem czy sprzedawać swoje papiery czy może coś kupić:)? A może coś kupić na spadku ? A jak dyży będzie to spadek? A czy czasem nie będzie z***** do 1930 pkt na wig 20? A może będzie jazda dalej w górę bez odpoczynku? Nikt tego nie wiem dlatego ja też nic nie mogę Ci podpowiedzieć oprócz tego co już kiedyś pisałem - jeśli potencjalny zysk(przed realizacją) jest na zadowalającym nas poziomie - sprzedawać nie patrząc na nic) Widzisz ja tu takie "mądrości" piszę a na kruku miałem taki właśnie zadowalający mnie zysk i co i pazerność mnie zeżre zapewne bo nie sprzedałem i już zaczyna się sypać ( miejmy nadzieję że do dziś)Męskie decyzje i do boju:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy