Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tydzień przeceny na GPW

Tydzień przeceny na GPW

Money.pl / 2007-08-11 23:27
Komentarze do wiadomości: Tydzień przeceny na GPW.
Wyświetlaj:
gwałciciel_giełdy / 2007-08-11 23:27
Miejmy nadzieją że ten koszmar dobiega końca. Teraz w ten weekend finansowi mędrcy tego świata będą myśleć jak zatrzymać ten lot w dół. Ja tylko mam nadzieję że odpowiedznie osoby na tym świecie się ogarną i zatrzymają ten lot a raczej spadanie bo jak tak popatrzeć na indeksy polskie czy zagraniczne to jest z czego spadać i to mnie właśnie boli.


Piszcie w jaki dzień WIG 20 będzie zielony, ja sądzę że w poniedziałek moze to zbyt optymistyczne ale niech będzie bo przeciez wiara czyni cuda. Pozdrawiam
rko / 83.30.224.* / 2007-08-11 23:57
szczerze?? przydalby sie kubel zimnej wody wylany na glowy inwestorow. ceny akcji dalej maja sie nijak do jej rzeczywistej wartosci niestety. ci ktorzy maja swiadomosc co to znaczy slowo 'gielda' w sporej czesci sie juz wycofali. teraz czas na najslabszy element ogniwa - lokatowych ciulaczy, ktory dali sie zwiesc reklamom ze lokata i fundusz to prawie to samo :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy