Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tydzień udanych debiutów na warszawskim parkiecie

Tydzień udanych debiutów na warszawskim parkiecie

Wyświetlaj:
jujo / .* / 2005-09-25 20:24
a teraz cos z polityki, widac ze PIS jednak zdobedzie przewage zatem co jutro chyba zjazd zlotowki oraz ciag dalszy korekty, a co wy myslicie
strokuś / .* / 2005-09-26 09:29
pewnie takale wszędzie tak trąbią o korekcie, tak się na nią przygotowują (vide artykuł w dzisiejszym Parkiecie - wybór spółek na czarną godzinę), że nawet jeśli się pojawi to raczej nie będzie zbyt długazobaczymy co powie RPP - większość analityków nie spodziewa się obniżki we wrześniu, jest więc szansa na miłą niespodziankęto samo rynek walutowy - koalicja popis była spodziewana i choć przetasowanie na miejscu lidera krótkoterminowo pewnie złotego osłabi (aczkolwiek zaryzykuję stwierdzenie, że 4zł/€ się obroni) to w nieco dłuższej perspektywie złoty nadal się będzie umacniał
Pablo / .* / 2005-09-25 13:58
Na wykresie dziennym AMICI w okresie ostatnich dwóch miesięcy można wyrysować linię trendu spadkowego. Obecnie przełamanie tej linii musiałoby nastąpić na poziomie 25.80 ale z każdym dniem ten poziom się obniża. W środę lub czwartek linia trendu spotka się z linią wsparcia na poziomie 24.80 - 25.00. Ponadto od dwóch dni wyraźnie wzrósł obrót. Jednocześnie MACD daje sygnał kupna. RSI też zaczyna rosnąć.Miłośnicy AT wspomóżcie kolegę w interpretacji wykresu, szczególnie jeśli chodzi o wskaźnik DMI i ADX.
orzeł / .* / 2005-09-25 09:51
Ktoś ostatnio pytał o rachunek internetowy, chyba Robbi :)Szczerze polecam INga choć nie wiem jak się ma cenowo na tle końkurencji to działa rewelacyjnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jest możliwość wyboru kilku wariantów tkz lwówja mam srebrnego z dostępem do 5 ofert po stronie kupna i 5 oferm po stronie sprzedaży:) + dostęp do tajnych danych :):):) po zalogowaniu się (jakieś tam rekomendacje alalizy dane finansowe itp)koszt miesięczny to chyba 94 złote (sami sobie biorą więc nie bardzo wiem) i w każdej chwili można zmienić na inny (ja na ten przykład ponieważ od 1 października już przed 16 nie będę mógł zerkać na notowania pewnie odpuszczę i zamienię na cóś tańszego) - tj inny wariatpozdrawiam i napiszcie coś ludzie bo samotność mnie ogarnia wirtualna :)
Robbi / .* / 2005-09-25 13:07
Dzięki Orle. Problem jest tylkotaki że bank u mnie jest ale nie prowadzi biura maklerskiego, a nie zawsze wszystko da się załatwić przez internet. Powiedz czy zdaża się że musisz być w biuże osobiście, czy nie bo w CDM PKO prawie zawsze jak coś odbiega od zwykłego zakupu lub sprzedaży akcji. Drażni mnie właśnie to. Jak to wygląda w ING-u?
Pablo / .* / 2005-09-25 14:11
Robbi, też mam rachunek w CDM PEKAO SA. Kilka lat temu w Ostrowie były dwa biura maklerskie (PEKAO i BZWBK). Później PEKAO zlikwidowało biuro. Ja pozostałem jednak wierny PEKAO i teraz czasami muszę jeździć do Kalisza. Mam pytanie czy w innych biurach maklerskich można składać zlecenia przez internet w sobotę i niedzielę i w jakich godzinach można składać zlecenia w dni robocze?
o / .* / 2005-09-24 16:17
Zarząd TIM SA z siedzibą we Wrocławiu niniejszym informuje, iż w dniu 24.09.2005r Rada Nadzorcza TIM SA zatwierdziła korektę prognozy wyników finansowych TIM SA na rok 2005 w następującym brzmieniu:Przychody ze sprzedaży - 250 mln. PLNZysk z działalności operacyjnej - 21.400 PLNZysn netto - 15 mln PLN.Wpływ na zmianę prognozy mają przede wszystkim bardzo dobre wyniki finansowe Spółki osiągnięte za 8 miesięcy 2005r, które przedstawiają sie następująco:Przychody ze sprzedaży - 141 747 tys. PLN ( co stanowi wzrost o 16 % w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego ),Zysk z działalności operacyjnej - 9.341 tys. PLN ( co stanowi wzrost o 48 % w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego ),Zysk netto - 7.182 tys. PLN ( co stanowi wzrost o 42 % w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego ),
dżeju / .* / 2005-09-26 08:16
skubańcy, nakupili po 5 i podnoszą prognozy, tez bym chciał być prezesem giełdowej spółki
orzeł / .* / 2005-09-24 14:00
pisałem ostatnio że podam skład moje drużyny (nie zmienia się on ostatnio znacząco jedynie jedne zamieniam na drugie w tym samym gronie)wygląda to tak (już widzę dżejka jak się dywersyfikuje na widok tego tłumu - pozdrawiam serdecznie:))podaję według kolejność procentowej zaangażowanego kapitału!1)STERPROJEKT, PKO BP2)POLIMEX,ODLEWNIE,EPN,COMARCH3)AMREST, TIM, 4)BETACOM, EUROFUCK, FERRUM, 5)ELZAB,ZETKAMA,EUROCASH, 6)RAFAKO,FORTEporuszam się ostatnio tylko w tym gronie i jest mi tu dość przytulnie - w piątek wróciłem na swój szczycik (no może niedokładnie bo brakuje mi 0,4 %) pozdrawiam i życzę powodzenia (Dorcia napisz co kupujesz jakie masz typy czekaaaaaaaammmmmyyy)
dżeju / .* / 2005-09-26 08:15
również pozdrawiam :)mam 5 papiren (sie zagalopowałem) ale chcę się jednego lub dwóch pozbyć. W piątek miałem jeszcze 6!
orzeł / .* / 2005-09-24 13:44
z ciekawostek:BDM PKO rekomendacja z dnia 20 września :Kupuj Eurofaka z ceną docelową 23,2 .............
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy