Forum Forum finansoweKredyty

Tylko Deutsche Bank

Tylko Deutsche Bank

Maro_77 / 2010-10-14 18:30
Witam,
Ja ostatnio brałem kredyt w Deutsche Banku. Jestem nie tylko niemile zaskoczony, ale wręcz zszokowany. Czytałem wiele opinii,które odradzały DB, ale widać, że polityka i liberalność zdecydowanie się zmieniły w tym banku na plus. Decyzje miałem w 3 dni robocze, następnie umowa w kolejne 3 dni i zlecenie wypłaty potrwało kolejne 2 dni. Wszystko miło, szybko i profesjonalnie. Z pewnością to zasługa naszego doradcy z Oddziału (Ostrobramska), która czując nasze ciśnienie działała szybko i rzetelnie. Konkurencja z postaci dnbNord i ING była daleko w tyle jeśli chodzi o ofertę i obsługę. Mam wrażenie że to wszystko kwestia osoby, w której rece się trafi.. :-) nam się akurat udało, dlatego Polecam
Rozżalona klientka / 212.244.185.* / 2011-03-18 15:11
A ja czekam już 5 tygodni i dalej nie przygotowano mi umowy kredytowej mimo pozytewnej decyzji wydanej 9 dni temu, cały czas powołuja sie na jakieś procedury, które wydłużaja ten czas, a niedługo mija mmi termin zapłaty za kupiony dom.
Skandaliczna obsługa nawet dyrektor oddziału nie jest w stanie dopinowac aby kredyt był przyznany w termini obiecanym przy składaniu wniosku.
Pisałam skarge do ich działu kontroli jakosci i do samego Prezesa, niestety bez skutku.
Widać że nie zależy im na kliencie.
Odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tym bankiem, szkoda Waszych nerwów.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: