Forum Polityka, aktualnościKraj

Tylko jej premier pozwolił mówić. To dopytujemy

Tylko jej premier pozwolił mówić. To dopytujemy

Wyświetlaj:
daradara / 195.116.187.* / 2011-11-11 18:18
Tak to już jest, że my POLACY zawsze "podniecamy się" sprawami nieistotnymi dla nas mieszkańców tego kraju, a sprawy ważne są załatwiane po cichu albo wcale. Mnie osobiście nie interesuje, kto będzie Ministrem tego czy innego resortu, ale chce żeby poszczególne działy gospodarki dobrze funkcjonowały, i już.
acomitam / 109.197.60.* / 2011-11-10 13:39
Mnie tylko zastanawia, dlaczego media tak fascynują się tematem kto będzie ministrem? Jakie to ma znaczenie czy będzie X czy Y? Wiadomo że i tak podatki będą rosły, ceny wszystkiego pójdą w górę, ukradnie się i zmarnotrawi większą ilość pieniędzy niż w poprzedniej kadencji, w mediach nie będzie osób myślących inaczej, Radio Maryja i Rydzyk będą atakowani, Żydzi będą naciskać, żeby Polska wypłaciła im te 65 mld USD, których się bezczelnie domagają, katastrofa smoleńska pozostanie niewyjaśniona, Wojsko Polskie będzie dalej toczył rozkład. To są pewniaki niezależne od składu osobowego rządu kolacji PO-PSL.
deba / 79.191.177.* / 2011-11-10 14:32

Mnie tylko zastanawia,

Zastanawiaj się. Ale zastanów się przede wszystkim dlaczego masz taki mętlik w glowie. Skąd się biorą te myśli glupie. Ten sposób patrzenia na rzeczywistość. To jest problem który powinien cię nurtować
initat / 153.19.49.* / 2011-11-10 17:32
Mi się wydaje, że wiem skąd ten mętlik. Wystarczy spojrzeć na 300 ostatnich lat naszej historii. Cytat W. Churchilla:

"Jest niewiele cnót, których Polacy nie posiadają, i niewiele pomyłek, których udało im się uniknąć".

A Ty deba nie wyciągasz widocznie z historii i bieżących wydarzeń w UE żadnych wniosków. Nie dziw się ludziom z większą wiedzą.
deba / 79.191.177.* / 2011-11-10 18:46

Nie dziw się ludziom z większą wiedzą

Masz na myśli tego ~acomitam. To, to co on w tym swoim komentarzu napisal to jest wiedza? Co Ty powiesz. Nie wiedzialem. Myślalem, że to fobie, urojenia i chore emocje.
tesa1959 / 2011-11-10 19:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No wiiiiidziszzzzz, niedouczony jesteś:)))

Najnowsze wpisy