Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Tylko te metody leczenia autyzmu dają efekty

Tylko te metody leczenia autyzmu dają efekty

Money.pl / 2012-10-01 15:23
Komentarze do wiadomości: Tylko te metody leczenia autyzmu dają efekty.
Wyświetlaj:
karolina771 / 94.254.164.* / 2018-03-02 16:53
Moje zdanie jest takie, że w pierwszej kolejności należy postawić na naprawdę wiarygodną diagnozę. Trzeba zwrócić się do Kliniki Psychomedic. Dzieckiem zajmuje się tam zespół lekarzy. Są tam profesjonaliści, którzy kompleksowo podchodzą do tematu. Tel. do rejestracji to 22 253 88 88 .
wk91 / 89.69.57.* / 2018-01-16 11:52
Polecam świetny ośrodek dla dzieci z autyzmem w Częstochowie http://www.czyz.edu.pl/
mama Aspi / 91.240.100.* / 2013-11-26 10:50
Antyszczepionkowcy won do swojego państwa. Bo nie mam ochoty narażać moje dzieci na choroby które praktycznie zanikły z powodu waszych bredni i nieodpowiedzialności. Autyzm jest genetyczny i są choroby które wywołują podobne objawy. Poczytajcie o epidemiach chorób zakaźnych które zlikwidowano szczepionkami a potem sie odzywajcie. Ten "naukowiec" co wymyślił powiązanie szczepionek z autyzmem już dawno to odszczekał ale teoria dalej żyje własnym życiem i szkodzi :/ Autyzm to inne funkcjonowanie mózgu i tego sie nie leczy. Co do artykułu to nie zgodzę sie o nieudowodnienie "integracji sensorycznej", przynajmniej jej ruchowa część jest udowodniona tysiącami lat ludzkiego rozwoju, tyle że teraz jest za mało ruchu na dworze, za mało huśtawek i karuzel więc przeniosły sie ćwiczenia do gabinetów.
savanthis / 89.231.209.* / 2018-09-22 09:31

Antyszczepionkowcy won do swojego państwa. Bo nie mam ochoty narażać moje dzieci na choroby które praktycznie zanikły z powodu waszych bredni i nieodpowiedzialności.


Skoro wierzysz, że szczepienia chronią przed chorobami, to czego się boisz, mając szczepione dzieci? Porażająca "logika", brak znajomości podstawowych faktów, żenada. Otwartego umysłu życzę.
Romundek / 46.169.247.* / 2013-11-26 12:02
Dawno nie przeczytałem tylu kłamstw w jednej wypowiedzi. Wakefield niczego nie odszczekiwał. Nie wymyślił powiązania szczepionek z autyzmem, tylko postanowił sprawdzić obserwacje rodziców. Nie zarzucano mu fałszowania badań, tylko ich nieetyczność (brak odpowiedniej zgody), co okazało się nieprawdą. Zignorowano związek sędziego, który prowadził sprawę, z koncernem farmaceutycznym (przez brata sędziego). Wakefield wciąż bada kwestię szczepionek i autyzmu, tyle że w USA. Wiarygodnych badań na temat bezpieczeństwa szczepień MMR wciąż nie ma (patrz Pubmed i wnioski Cochrane Collaboration). Jeśli już wiesz, czym jest autyzm i dlaczego się go nie leczy, zgłoś się po Nobla, bo jesteś najwyraźniej odkrywcą wiedzy dotąd nieznanej. O chorobach zakaźnych sama poczytaj, bo najwyraźniej jeszcze nie doszłaś do rodziału o tym, ze w wielu przypadkach typu krztusiec, odra, rózyczka, świnka, pneumokoki, rota - szczepionki nie zapobiegają transmisji drobnoustrojów w populacji bądź wpływają na ich niekorzystną mutację. Jeśli przekonanie, ze państwo, w którym żyjesz, jest Twoją własnością,wciąż się utrzymuje, skonsultuj się z lekarzem.
dr hałs / 213.17.248.* / 2013-11-26 08:06
co za ignorancjki artykuł. Autyzm jest od szczepionek i wie to kazdy, kto choć troche poszuka w internecie.
aga751 / 94.158.232.* / 2013-11-21 16:41
co do szczepionek, robiono badania nad tzw. czystymi szczepionkami zawierającymi wyłącznie martwe wirusy
bez żadnych konserwantów, nośników, adjuwantów itp syfu
i co? po 8 szczepieniu organizm i tak pada....!!!!!!
angelikkka / 78.88.230.* / 2013-06-11 21:49
Dokladnie. Powiedzial mi to osobiscie bardzo dobry naukowiec ktory robi badania nie tylko w polsce :SKUTKIEM AUTYZMU SA SZCZEPIENIA! oDKAT WZROSLY SZCZEPIONKI I ODKAD SA NOWEJ GENERACJI TO DOKLADNIE W TYM SAMYM CZASIE ZWIEKSZYLA SIE ZACHOROWALNOSC NA AUTYZM DIAMETRALNIE!
a LECZENIE BIOMEDYCZNE JEST SUPER TYLKO SZKODA ZE W POLSCE NIE MA LEKARZA DOBREGO. bO W STANACH DZIEKI TEJ METODZIE I LECZENIU DAN I LEKARZOM DAN SA DZIECI WYLECZONE TAKZE KOGO NA TO STAC NIECH ZABIERA DZIECKO DO STANOW POSZUKA LEKARZA I NIECH LECZY
Obserwator111 / 148.81.119.* / 2012-10-01 15:23
Z tymi szczepionkami to tak do końca proponuję nie wierzyć - pojawiają się doniesienia w literaturze o możliwych reakcjach autoimmunologicznych (w tym alergie pokarmowe i skórne oraz autoimmulogiczne zapalenia ośrodkowego układu nerwowego) wystymulowanych przez masowo podawane dzieciom szczepionki (pierwsze dawki już do 48 godziny po urodzeniu). PAP zapomniał również napisać o kosztach terapii behawioralnej w Polsce (4.000-6.000 tyś. zł. na miesiąc). Średnio skutecznie = Monopolistycznie = Bardzo Drogo.
dorrota / 2012-10-01 15:47 / Bywalec forum
tez słyszałam jakieś mało pozytywne opinie na temat szczepionek, ze niekoniecznie są bezinwazyjne i że czasem są jakieś skutki uboczne i to całkiem poważne
Dorota1005 / 84.112.230.* / 2014-10-31 00:37
w Austri mowi sie ze to geny sa odpowiedzialne za autyzm niewyobrazam sobie rezygnacji ze szczepionek mojej corce b.pomaga delfinoterapia imuzykoter.kunstterap.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rodzic dziecka autystycznego / 83.14.242.* / 2013-01-01 16:34
Dr Suchowierska niech się lepiej nie wypowiada na temat przyczyn autyzmu w kontekście szczepionek bo albo nie nie ma na ten temat wiedzy albo ktoś ją odpowiednio zmotywował do KŁAMSTWA !!!

Najnowsze wpisy