Forum Forum ubezpieczeńNa życie

tylko ubezpieczenie na życie !

tylko ubezpieczenie na życie !

Amphipoda / 89.78.221.* / 2008-07-03 20:27
Witam , chciałbym tylko ubezpieczyć sie na życie, tak żeby w przypadku gdy (pfu, pfu) coś mi się zdarzy, moja żona dostała jakieś pieniążki.
Przegladam oferty towarzystw na necie i dostałem już zawrotu głowy. Dużo tego i niby wszystko jest najlepsze.
Była dziś u mnie agenta z ING i proponowałam Strategie Lwa. Czyli ubezpieczenie wraz z inwestowaniem, ale patrzac na te jej wyliczenia nie do końca mi sie to wszytko kalkulowało.
Wole osobno ubezpieczyć sie na życie i osobno inwestować.
Ktoś ma jakies dobre doświadczenia.
MCh
Wyświetlaj:
Dawidos / 91.198.53.* / 2010-10-01 12:21
Witam

Nie zwracaj uwagi na produkty połączone z inwestowaniem to porażka. Albo jedno albo drugie.
Ja mam dziecko i żonę. Chciałem jakoś je zabezpieczyć więc wykupiłem typowe ubezpieczenie na życie. Mogłem dobrać dodatkowe pakiety więc wziąłem ubezpieczenie na wypadek ciężkiej choroby (udar, nowotwór).
Płacę ok 70 PLN miesięcznie, na wypadek zgonu zona dostaje całą kwotę, na wypadek zachorowania dostaję połowę kwoty na którą jestem ubezpieczony.
Ubezpieczyłem się w Ergo Hestia.
A inwestuję osobno wpłacając pieniądze na fundusze.
lezdrub@interia.pl / 79.185.80.* / 2010-10-03 15:04
Ale nie każdy jest taki mądry.
Wiekszość dalej kupuje hybrydy z kosztami obsugi sięgajacymi 90% składki.
A dzije się dlatego tak, bo agenci z tych produktów maja dobra prowizję.

Przecież jezeli firma oskubie klieta na prawie 90 %, to ma z czego zapacić agentowi,ze taki produkt wcisnąl klientowi.

Karawana jedzie dalej.
Kiedy zechną wielbłady???

Aż braknie niekumatych i naiwnych.
ewa433 / 91.199.246.* / 2010-09-29 14:12
I to jest zdrowe podejście.Albo się ubezpieczam ,albo inwesuję ale starajmy się nie robić 2 w 1chyba że jest nas stać.
Wartburgii / 109.243.10.* / 2010-09-15 10:09
zobacz też tu:

http://dobre-ubezpieczenie.blogspot.com
dobjan / 83.31.14.* / 2010-04-11 10:28
Tylko nie ubezpieczenie!!! Moim zdaniem lepiej jest regularnie odkładać określoną kwotę w pierwszym lepszym banku,niż opłacać składki za nic.Firmy ubezpieczeniowe wyszukują tysiące powodów żeby uniknąć wypłaty odszkodowania.Nawet tak,jak w moim przypadku,niby szanująca się firma PZU Życie odmówiła wykupu mojego ubezpieczenia na życie,chociaż jest to zapisane w OWU i nie chodzi o wypłatę odszkodowania,tylko o zwrot zgromadzonych środków.Wspomnę tutaj,że po 10 latach 30% moich składek pochłonęły koszty obsługi ubezpieczenia,a i tak o resztę muszę walczyć w sądzie.Wpłacając pieniądze do banku zawsze mamy do nich dostęp,a wpłacona kwota rośnie poprzez dopisywanie odsetek,a nie maleje,tak,jak to jest w każdej firmie ubezpieczeniowej.Jeżeli jednak Pan się zdecyduje na ubezpieczenie,radze kilka razy przeczytać OWU i zadać 1000 pytań agentowi,żeby za jakiś czas ubezpieczenie to nie okazało się życiową pomyłką.
Margareth / 2010-12-26 21:38 / Bywalec forum
Może jednak było coś w OWU, o czym nie wspominasz? trzeba je czytać bardzo dokładnie zanim się podpisze umowę
lezdrub@interia. / 79.185.112.* / 2010-04-11 19:29
dobjan. Ty sobie wykupiłes żłe i kosztowne ubezpieczenie.
Wiele firm wypuśćiło na rynek bubli ubezpieczeniowych ( dwa w jednym), to znaczy,ze z jednej skladki jest ochrona ubezpieczeniowa i budowanie kapitału.(strategia lwa)

Amphipoda.Słusznie zauwazył,ze takie ubezpieczenie mu nie odpowiada.
On szuka ubezpieczenia czystoochronnego, bez budowania kapitału.

Dobjan. Masz rację. Przed kupieniem ubezpieczenia,trzeba dokładnie przeczytać warunki umowy. I tu jest problem,że wiele ludzi tego nie robi, tylko słucha agenta.
Jego ogólników na temat danego ubezpieczenia.
Wielu agentów opowiada, tylko dobre strony danego rozwiazania, natomiast milczy o tych kiepskich punktach danego ubezpieczenia dla klienta.

I wówczas,o tych kiepskich punktach klient dowiaduje się dopiero w trakcie kontynuowania danego ubezpieczenia.

W wielu umowach punktów niekorzystnych dla klienta jest wiecej, niż tych korzystnych.

Ja sprzedaję tylko ubezpieczenia czystoochronne i bezterminowe , z bardzo szerokim zakresem ochrony: uszczerbek na zdrowiu, pobyty szpitalne z powodu choroby, z powodu wypadku, cięzkie zachorowania, niezdolność do pracy
Ubezpieczenia o bardzo precyzyjnych zapisach,kiedy to firma ma wypłacać odszkodowania i jakiej wielkośći.

W siedmioletniej sprzedaży tego ubezpieczenia, nie miałem przypadku,aby klient, którymu należały się odszkodowania z tytułu tego ubezpieczenia miał jakiekolwiek problemy z odszkodowaniem.
Wszyscy byli usatysfakcjonowani terminem wypłaty i wielkością odszkodowania.

Jezeli ktoś poszukuje dobrego ubezpieczenia to zapraszam.

Tel 600 942 367.
Po podaniu e-maila wysyłam wszystkie materiały tego ubezpieczenia.Koszty + OWU.
krys789 / 83.29.65.* / 2013-03-20 22:20
bla ,bla, bla
proś / 94.101.23.* / 2010-03-28 22:41
Zajrzyj wypełnij króciutki formularz i dowiedz się wszystkiego co Cie interesuje! http://www.ekontointernetowe.pl/ Pamiętaj to cię nic nie kosztuje!!!
albinka22 / 178.73.49.* / 2010-10-21 14:42
Jejku jak ja nie lubie tego typu zagrywek.Wypełnij formularz oddzwonimy.Ludzie teraz tak sie nie zabiega o klientów.
Idziesz tam gdzie wiesz ze ubezpieczyciel bardzo szybko doradzi w kwestii takiej jaka nas interesuje.
baska89 / 212.76.49.* / 2011-02-01 12:44
Mozesz wejsc na stronke jakieubezpieczenie.pl i tutaj zapytac eksperta,który pewnie podpowie i doradzi to najlepsze ubezpieczenie.
martar / 80.50.236.* / 2008-08-11 00:34
dobrze myslisz. wiem ze NORDEA ma kozystne produkty. Zadzwon na infolinie to napewno agent sie z tob spotka i wszystko przedstawi, Pozdrawiam
hefalump / 2008-07-25 19:26 / portfel
Witaj.Jestem agentem dużej znanej firmy ubezpieczeniowej.Faktycznie,dużo tego.Ale polecam ubezpieczenie na życie + Indywidualne Konto Emerytalne,na którym możesz inwestowac bez większych i niepotrzebnych kosztów a w razie ,,W,, żona również dostanie i te pieniądze z bonusem (oprócz tych z polisy ubezp. na życie).Polecam.

w razie czego kontakt: 607530422
liberal_conservatist / 2008-07-05 09:51 / portfel / GREEN CHIP
nie ma problemu weź zwykłą polisę na życie a oprócz tego wpłać na fundusz teraz jest bessa więc proponuję fundusz gotówkowy parasolowy a jak przyjdzie odbicie to wejdziesz na akcje
makunka / 2008-07-14 18:27
Nie chcąc robić reklamy proponuję kontakt. Zdecydowanie osobno ubezpieczenie i inwestycje.
aaudytor / 2010-05-13 12:32 / Bywalec forum
Niekoniecznie, są firmy które oferują ten mieszany produkt na dobrym poziomie, z dostepem do inwestowanych środków i chętnie klienci z tego korzystają, mając wszystko w jednym miejscu w jednej solidnej firmie.
lezdrub @interia.pl / 79.185.88.* / 2010-09-29 16:07
Audytor. Wiesz co mają w takim rozwiazaniu o którym piszesz. Klient płaci za rybki i akwarium, a dostaną albo rybki,albo akwarium. Wszystko zgodnie z OWU tego ubezpieczenia, o którym piszesz.

Słowo audydt. zbowiązuje do wiedzy i rzetelności.
Twój nick nie ma z tym nic wspólnego.
eme / 83.22.3.* / 2010-09-29 21:51
Józek zanudzasz tymi rybkami.Zapoznaj sie z OWU bezpieczeń.
aaudytor / 2010-09-29 21:23 / Bywalec forum
Chyba mnie nie zrozumiałeś, nie wiem jak inne tego typu produkty, ale ja korzystając z planu na życie akurat, mam właśnie w jednym produkcie ubezpieczenie i oszczędzanie, upraszczając tą oferte i nie wchodząc w szczegóły.
audi43 / 2010-09-29 21:34 / portfel / Bywalec forum
AAUDYTOR...nie denerwuj się chłopie on Cie tylko prowokuje bo lezdrub tak lubi...ale olej jego komentarze a gwarantuje Ci że ludzi tego pokroju jak lezdrub vel oborowy najlepiej wkurzyć ignorując ich..powodzenia
lezdrub@interia.pl / 79.185.87.* / 2010-09-30 23:31
Tak audytor. Wreszcie zrozumiałeś. Że jak się nie ma argumentów, to lepiej wody nie lać.
Bo wówczas tylko narażacie się na krytykę.

Badziwia sprzedajcie sobie po cichu. Zapewne znajdziecie wielu naiwnych, którym sie nie chce czytać OWU i sprawdzać kosztów w tych badziwiach.

Wiele osób nie wchodzi tu na forum, to też moich uwag do tych badziwi nie przeczyta.
aaudytor / 2010-10-20 15:16 / Bywalec forum
No to jest jedna rzecz z którą się jak najbardziej zgadzam, czytac OWU. Popieram w 100%.
Margareth / 2010-10-21 23:45 / Bywalec forum
Oj tak. Ale niestety niewiele osób je czyta
Jessy / 81.15.161.* / 2008-07-04 14:29
Polecam Ci firmę MACIF Życie - prosto i tanio i bez niespodzianek. Na prawdę warto. Wzięliśmy tam ubezpieczenie pod kredyt, polecił nam ich bank, ale można się też ubezpieczyć niekoniecznie pod kredyt. Mają stronę www.macif.pl i tam możesz nawet wyliczyć składkę,a jak się ubezpieczycie we dwoje, to jeszcze jest zniżka. pozdrawiam
Split2 / 79.162.139.* / 2010-11-23 20:55
Wszystko jest względne, bo nie ma czegoś takiego jak najlepszy produkt. Coś co jest dobre dla osoby zabezpieczającej kredyt nie musi być dobre dla samotnej matki. Nie da się na forum wybrać dobrego ubezpieczenia, trzeba poznać oferty poczytać owu, i poszukać uczciwego doradcy bo tacy przecież też istnieją.
www.ubezpieczenie-nazycie.pl
lezdrub2interia.pl / 79.185.106.* / 2010-11-24 16:50
Split2Tak uczciwi doradcy istnieją ,ale zapewne ty do nich nie nalężysz. Pamiętasz swoją sronę mojaaviva?? Pamietasz jakie nieprawdy tam zamieściłeś ?? Widzisz,jak skutecznie jak skuteczna była moja interwencja, ze musiałeś ja zlikwidować.Kłamstw nie pozwalam zamieszczać na stronach www. jest na to paragraf.

Ta strona o ktorej piszesz też wprowadza klientów w błąd. Też nie bedzie w takiej postaci istniała. Masz moje zapewnienie. Mozesz ja jeszcze poprawić.
Daję ci taka szansę.
Nie zmarnuj jej.
lezdrub@interia.pl / 79.185.80.* / 2010-10-03 13:34
Jessy. Dobrze piszesz pod kreddyt to ubezpieczenie się nadaje, bo jest to ubezpieczenie czystoochronne terminowe. PO 65r zycia polisa sie likwiduje samoczynnie.

Najlepsze, są czystoochronne i bezterminowe.
I ja tylko takie polecam swoim klientom.Wówczas to oni sa stroną decydujacą do kiedy trwa ubezpieczenie.
temistokles1978 / 2008-08-04 14:34
dokładnie, macif jest ok płacisz za to chronisz
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy