Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tymochowicz: Misztal oferował mi pół miliona

Tymochowicz: Misztal oferował mi pół miliona

Wyświetlaj:
antylibertyn / 85.128.6.* / 2007-04-25 03:17
Chyba Tymoszko się nie zna co to są sekty :D Zatem tymoszewisz to cienias i populista. Nie wie, że sekty działaja w sposób bezposredni i terrpryzują klientów z którymi się fizycznie spotykaja. Pytanie za 100% procentowych... Jak Radio Maryja może być sektą, skoro nie niszczy niczyjej rdziny, nie terroryzuje swych słuchaczy (chyba ze są jego wrogami : komuchy, UBeki, szuje, świnie, zdrajcy narodu :D itp ;)). A poza tym warto wiedzieć, że Pieter zadaje sie tylko z komuchami, UBekistanem i pomiotem UBeckim - słowem szmbo PRL-bis.
Tymoszko Pieter / 85.128.6.* / 2007-04-25 03:11
Regulamin forum
podwrażeniem / 83.18.222.* / 2006-12-05 09:19
Też nie przepadam za jego tanimi sztuczkami w telewizji ale podobno gośc wyciągał ludzi z sekt. Za niewielkie pieniądze rodziców właził do sekty i wyciągał dziciaka - to nie wielu potrafi !!!
Antoś / 80.240.175.* / 2007-01-30 14:02
he ja to bym mu 357 w lepetyne poslał złodziejowi
marek19-53 / 83.24.46.* / 2006-12-04 18:15
Fantastyczna firma, która chlapie ozorem o swoich kontraktach i stawkach.

I już to sobie wyobrażam - scena jak z gangsterskiego filmu; Potencjalny klient już na pierwszą rozmowę przychodzi z walizką kasy i kładzie ją na stole w knajpie.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-12-04 17:46
Misztal, po co tracić pół mln? Ja ci za darmo rad udziele bo Leppera parę razy w TV widziałem a on nauki u Tymochowicz pobierał:
1. Pochodź do solarium i zrób się na mahoń
2. Mów powoli i wyraźnie, nie mów: yyy, no
3. Mało gestykulacji i oszczędnie z mimiką
4. Ręce składaj w trójkącik
5. Kup okulary kwadratowe oprawki i dźwigarki takie grube (kicha, ale modne) takie jak ma Morozowski
6.Krawaty, koszule, garnitury u Armaniego
7. I najważniejsze! Nigdy, przenigdy nie mów tego co chcesz powiedzieć! Zawsze mów to co chcą usłyszeć.

acha i nie pokazuj tej harmonii z banknotów
sceptyk / 2006-12-04 13:28 / Tysiącznik na forum
Pan Tymochowicz wywiera na mnie wpływ zdecydowanie odpływowy.
Z Tymochowiczem to tak jak z Tymińskim.
Człowiek z nikąd, który prostymi "magicznymi sztukami" czarował prostych ludków pozbawionych ideowych i moralnych drogowskazów.
A to, że nie będzie pracował dla Radia Maryja?
Ukłon w stronę Salonu, ale tak naprawdę obawa przed konkurencją.
Pański sukces z Lepperem, panie Piotrze, był możliwy tylko dlatego, że inne, dużo większe siły potrzebowały takiego właśnie chłopka-roztropka, który z wozu z gnojowicą wskoczył zgrabnie wprost przed kamerę telewizyjną. Gdyby tychsił nie było, musiałby pan nad Lepperem pracować paręnaście lat. I to bez efektu.
Dzisiaj dla Salonu Lepper jest już tylko balastem więc mimo wspaniałego wizerunku, który rzekomo pan wykreował, Lepper pójdzie w odstawkę z piętnem dewianta i molestatora. GW już dała głos w tej sprawie.

Panie Piotrze,
guwernantki może i się ślinią na współpracę z panem.
Ale w poważnych ludziach budzi pan uśmiech politowania.
antyPiSuar / 213.192.124.* / 2006-12-04 20:25
kto to taki ten Tymochowicz ?
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-12-05 11:21
Do antyPiSuar: proszę nie używać tego samego nicka co ja, chyba, że Pan był pierwszy tzn dłużej niż rok używa go to wtedy ja zmienię swój. Pozdrawiam kolegę o podobnych antypatiach politycznych.

Najnowsze wpisy