Forum Polityka, aktualnościKraj

Tymochowicz: Start Kaczyńskiego to cynizm i manipulacja

Tymochowicz: Start Kaczyńskiego to cynizm i manipulacja

Wyświetlaj:
reheh / 195.140.236.* / 2010-04-26 11:03
"Jeśli jest człowiekiem to do walki nie stanie".

Panie Tymochowicz jeśli Pan by był człowiekiem to by sie pan swoją głupią dziedziną nie zajmował.......
Pan zmienia buraków w buraków w smokingach.....
A im więcej czasu pan na nich poświęca tym żałośniej wyglądają....

Lisiego spojrzenia i mimiki Słońca nie da się zmienić......
pan władek / 152.73.73.* / 2010-04-26 11:01

Piotr Tymochowicz, ekspert zajmujący się kreowaniem wizerunku politycznego


tociekawe co ten osobnik pisze.Ja pamiętam jak krytykowałkażde orędzie prezydenta Kaczyńskiego.Raz za to, że sięnie uśmiechał,potem za to, że się uśmiechał, że jest sztywny.
Chciałbym usłyszećopinię tego osobnika na temet wystąpienia p.o. prezydenta Komorowskiego, który stał nie tylko twarzą prosto do kamery, a nie jak lubią spece od wyglądu lekko bokiem,ale stałj akby był nadziany na pal co najmniej osikowy. Jakoś wyważonej analizy tego żałosnego przedstawienia się nie doczekałem.Za to mam już pisaną jak na zamówienie opinię z głęboko przemyślanymi wnioskami

to cynizm i manipulacja
man13 / 2010-04-26 11:01 / Tysiącznik na forum
Świetna ocena sytuacji!!!
pchelek / 2010-04-26 10:55 / Tysiącznik na forum
sromotnie
I cale watahy pisdzielcow mu nie pomoga
janiszek72 / 2010-04-26 12:37 / Tysiącznik na forum
Nie udało się dorżnąć watah, co pchelek? Felku POpaprańcy tak jak w poprzednich wyborach prezydenckich poniosą sromotną klęskę i żadne nabuzowane sondaże Wam nie pomogą. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
czytam i myślę / 83.31.19.* / 2010-04-26 10:50
Czytam i myślę. Wszystkie epitety pasują jak ulał do Money.pl, który jest "cyborgiem", nie ma wstydu, stosuje manipulację, jest cyniczny,... długo by wymieniać. Ale podobno głupich nie sieją, bo sami się rodzą.
Cspostrzegawczy / 2010-04-26 10:00 / Tysiącznik na forum
Jarosławie odpuść!
Słuchałem Twojego przemówienia nad grobem Grażyny Gęsickiej, nie było to przemówienie na miarę prezydenta (swoją drogą Komorowski na pogrzebie pary prezydencjiej też nie zachwycił, był zupełnie bez emocji), było ono zbyt gładkie i za bardzo partyjne, za mało osobiste, za mało było emocji, choćby w porównaniu z przemówieniem Boniego: "czarodziejka talentów", ale nagorsze było to mlaskanie na początku - to mlaskanie jest decudująco negatywnie nakierowujace na mówiącego, forma przemowienie nie może górować nad treścią, a ona daje ocene negatywną. Nie przkonałeś mnie, że wygrasz batalię prezydencką. Kandydat, by zdobyć prezydenturę musi wyjść poza elektorat PISu i tu forma jest ważna.
Jeszcze jest czas zastanów się.
PIS może teraz zgłosic 2-3 kandydatów, którzy potem zrezygnują na rzecz jednego.
Proponuję dodatkowo Zytę Gilowską, Witolda Waszczykowskiego i Michała Kleibera.
janiszek72 / 2010-04-26 12:38 / Tysiącznik na forum
Tysięczniku to wstyd, żeby po raz tysięczny wypisywać takie żałosne teksty. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
MN4 / 78.8.35.* / 2010-04-26 12:20
A jak u ciebie z górowaniem formy nad treścią, co to nie może.
Wykształciuch / 213.172.175.* / 2010-04-26 09:56
No cóż, prawda boli. A nasz rozkochany w świętowaniu klęsk Naród zmierza - sądząc po komentarzach - do kolejnej klęski, czyli wyboru Kaczyńskiego na prezydenta. Smutne to, ale mam nadzieję, że wróci nam przytomność i ominie nas prezydentura Kaczyńskiego z numerem II.
janiszek72 / 2010-04-26 12:42 / Tysiącznik na forum
Właśnie odwrotnie, nasz Naród nie wyciąga wniosków z klęsk jakie poniósł Tusk i z siłą wodospadu stara się zmusić Polaków do wyboru kandydata na kandydata z ugrupowania, które już raz poniosło sromotną porażkę. I tu tkwi cały błąd rozumowania. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
arti8 / 89.77.183.* / 2010-04-26 09:47
Tymochowicz powinien się leczyć z nienawiści do pana Jarosława Kaczyńskiego.
Ważniejszy od sympatii i antypatii jest interes, a interes polega na tym, że nie można pozwolić platfusom na prywatyzację szpitali za nikły % wartości. Nie można pozwolić platfusom na zniszczenie polskiej gospodarki. Nie można pozwolić platfusom na zniszczenie mediów publicznych. Nie można pozwolić platfusom na owczy pęd do strefy euro.
Binarek / 2010-04-26 09:28 / Tysiącznik na forum
Bardzo rzeczowa i wyważona rozmowa

Słusznie Pan Tymochowicz zauważa, że przekaz PiSu jest wyraźny "ofiara Smoleńska daj nam prawo do blokowania wszystkich zmian w kraju"

To smutne, że główna partia opozycyjna w ten sposób pojmuje swój udział w polityce.
janiszek72 / 2010-04-26 12:14 / Tysiącznik na forum
Smutne jest to, że PO chce zawłaszczyć Polskę dla swoich prywatnych interesów. Według PO partia opozycyjna powinna siedzieć cicho i przyglądać się z boku próbom destabilizacji gospodarczej naszego Państwa. Jeżeli Komorowski zechce, to może już teraz podpisać wszystkie ustawy, które zawetował tragicznie zmarły Lech Kaczyński. Dlaczego tego nie zrobi? Bo się zwyczajnie boi. Więc przestań Binarku pisać głupoty i solidaryzować się z mistrzem manipulowania opinią społeczną. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Binarek / 2010-04-26 13:58 / Tysiącznik na forum
Komorowski ma klasę i nie zachowuje się tak dziecinnie jak nie przymierzając dziecinny Ziobor, który skakał po laptopie
MN4 / 78.8.35.* / 2010-04-26 12:23
W każdym zdaniu stwierdzenie bez dowodu. Jak u mojej żony.
janiszek72 / 2010-04-26 12:44 / Tysiącznik na forum
To podaj mi choć jeden przykład mojego stwierdzenia bez namacalnego dowodu. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-04-26 09:18
Degeneracja i odczłowieczenie naszych okupantów, dochodzi do punktu w którym kanalie vide - Tymochowicz, doradzają okupantom, jak w perfidny sposób, oszukać obywateli! Manipuluje się ludźmi, gra na uczuciach, więc w konsekwencji, obdziera się człowieka z człowieczeństwa a oszustwo, urasta do rangi pożądanej cnoty!

KTO SIEJE WIATR, BĘDZIE ZBIERAŁ BURZĘ!
Piasek125 / 109.243.162.* / 2010-04-26 09:17
Tymochowicz, swoje manipulacje wsadź sobie głęboko w du**
janiszek72 / 2010-04-26 09:10 / Tysiącznik na forum
Pseudo-fachowiec od pudrowania noska, przyrumienienia kandydata na solarium, sprawnego wypowiadania rzeczy mało ważnych, dopracowania oprawy medialnej i otoczki PR-owskiej. Taki człowiek z definicji nie może mówić prawdy, ponieważ sam na co dzień w swojej pracy tworzy wyimaginowanych, sztucznych i pozbawionych człowieczeństwa kandydacików. Ciekawe, co Pan Tymochowicz powie o Bronisławie Komorowskim, który będzie wykorzystywał pełnienie obowiązków prezydenckich dla celów własnej kampanii. Czy to nie jest cynizm i manipulacja? I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-04-26 09:01

Jeśli Jarosław Kaczyński jest człowiekiem, to nie będzie startował. Jeśli jest cyborgiem politycznym to oczywiście stanie do walki.
Jeśli jest człowiekiem i nie wystartuje to dlatego, że nie ma sił, że przygniotła go ta tragedia?
Nie, powód jest inny. Nie wystartuje, bo czymś bardzo nieludzkim jest wykorzystywanie osobistej, rodzinnej tragedii dla celów politycznych. To jest straszny cynizm i w pewnym sensie manipulacja. Natomiast startując, będzie na to skazany. I jest tego świadom.

jakich to mądrych porad jak właściwie przeżywać żałobę po śmierci bliskich udziela Money ustami tego pajaca...

A ja mam inną - pewien rzymski cesarz (III w. n.e.) toczył z germanami którzy najechali Mezję (rzymska prowincja) na wieść że w walce poległ jego syn i propozycje wycofania się odrzekł "nic się nie stało, zginoł tylko jeden żołnierz", ten cesarz też zginoł w tej bitwie ale rzymianie i tak ją wygrali.
mark75 / 160.44.238.* / 2010-04-26 09:16
Naucz sie najpierw pisać Panie zginoł
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-04-26 09:03

toczył z
germanami którzy najechali Mezję

kurde sory powinno być:

toczył

bitwę
z
germanami którzy najechali Mezję
??? / 83.31.126.* / 2010-04-26 08:50
aż tak ciężko było się POwstrzymac te kilka godzin ??
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-04-26 12:10
a jak Gilowską wystawią albo Ziobrę - cała ta pisanina byłaby na nic.
Ril / 77.253.7.* / 2010-04-26 08:30
Dlaczego lansujecie na ekonomicznym portalu takie osoby! Czy chcecie być ekonomicznym brukowcem!

Najnowsze wpisy