Forum Forum finansoweInne

Ubezpieczenia na życie - opłaty likwidacyjne

Ubezpieczenia na życie - opłaty likwidacyjne

AsesorDeCompensacion / 2013-03-01 14:15
Obserwuję narastający proceder zakładów ubezpieczeń dotyczący łupienia klientów z polis ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym na opłatach likwidacyjnych . Jeśli więc chcesz zakończyć przygodę z topieniem pieniędzy w stratach ZU to zwykle zostajesz ukarany przez ubezpieczyciela w formie złupienia twojego uzbieranego kapitału opłatą likwidacyjną . Nikt mi nie powie że jest to legalne . Zresztą gdyby było to nie pojawiłby się obszerny raport Rzecznika Ubezpieczonych na ten temat . Niewiarygodne jest to że ludzie poszkodowani tracą na rzecz ZU po 50 a nawet po 100 000 zł . To nie są żadne bajki bo tego typu postępowania mają już miejsce przed polskimi sądami gdzie poszkodowani klienci naprawdę stracili pieniądze które ewidentnie nie należą się ubezpieczycielowi . I to jest właśnie problem opłat likwidacyjnych które są jednym wielkim zdzierstwem w postkolonialnej Polsce . Sam miałem podobny przypadek ale na szczęście trafiłem do Kancelarii Butrym&Bryl w Warszawie przy Swarzewskiej 58 na Starych Bielanach i oni mi pomogli . Jak ktoś ma podobny problem i nie chce się pogodzić z praktykami przeciwko interesowi ekonomicznemu klienta - jakby nie było , to podaję maila do Kancelarii : kancelaria@butrym-bryl.com .
Wyświetlaj:
NAK / 2013-07-01 22:02
Pomogę odzyskać opłaty likwidacyjne naliczane przez firmy ubezpieczeniowe i banki.

Z racji moich kontaktów zawodowych współpracuję z doradcami finansowymi oraz kancelarią prawną, dzięki którym skutecznie odzyskuję opłaty likwidacyjne z produktów Aegon, Axy, Skandii, Generali, Nordei, Open Life, TU Europa, Allianz i Getin Bank. Przyjmuję również sprawy przeciwko innym firmom. Pomagam w prowadzeniu postępowania przedsądowego i sądowego, od początku do końca.

Na razie wszystkie prowadzone przeze mnie postępowania zakończyły się odzyskaniem pieniędzy - dotyczy to opłat likwidacyjnych od 30% do 100%, zarówno dla osób które dopiero zawarły umowę, jak również dla osób, które mają te produkty od wielu lat.

Wynagrodzenie pobieram dopiero po odzyskaniu pieniędzy. Na początek Klient płaci tylko 500 zł na koszty całego postępowania.

W sprawie pytań proszę pisać na maila natalia.anna.kos[at]gmail.com. Pozdrawiam
jan.walach123@gmail.com / 195.116.0.* / 2013-04-20 14:02
BEZPŁATNIE pomogę odzyskać pieniądze zabrane przez ubezpieczyciela jako "opłata likwidacyjna" np. AXA
jan.walach123@gmail.com

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: