Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Ubezpieczenia w szkołach

Ubezpieczenia w szkołach

Matka nastolatka / 85.193.211.* / 2017-08-03 14:38
Jak w temacie. Zastanawiam się nad sensem wykupowania ubezpieczenia w szkołach. To taka tradycja, czy poważnie warto? Sama płacę, bo inni płacą, ale w tym roku pomyślałam, że może sobie odpuścić...
Wyświetlaj:
miki709 / 212.7.215.* / 2020-09-18 15:09
Tylko https://www.iszkolne.pl/, jeżeli chodzi o NNW teraz. Dziecko można spokojnie wysłać na zajęcia sportowe i mieć pewność, że nawet po wybiciu zęba rodzina otrzyma kasę na leczenie. Wiem z dobrych źródeł, że dotrzymują warunków, a to najważniejsze.
Piotr1027 / 81.161.202.* / 2017-08-05 12:04
Wiesz co to bardziej taka tradycja żeby w szkołach kupować ubezpieczenia i ludzie bardziej z przyzwyczajenia tak robią, bo tak trzeba. Sam ubezpieczam syna, ale nie przez szkołę, bo szkoła jak dla mnie wybiera to co najbardziej im się opłaca. Z tego wszystkie sam zacząłem poszukiwać jakiegoś ubezpieczenia i każda firma czy to PZU, Compensa itp. wszystkie namawiały mnie do siebie i szczerze sam się już pogubiłem w tym wszystkim, ale obrałem sobie jedną firmę, w której myślałem że będzie najtaniej i po prostu tam chciałem ubezpieczyć syna. I praktycznie parę dni przed tym spotkałem się ze znajomymi którzy również mają dziecko i doradzili mi bym wszedł na stronę firmy Idea Fair Play i tam zobaczył ubezpieczenia. I praktycznie z ciekawości, ale to tylko z ciekawości odwiedziłem ich stronę i jak naprawdę dużo szukałem po różnych firmach, jakimś dziwnym trafem oni znaleźli mi ofertę tańszą niż tą co ja znalazłem. No to skoro się udało to spoko i zaciekawiło mnie jeszcze że oprócz tego wybierasz sobie z pośród różnych fundacji, organizacji tą którą chcesz wesprzeć i ją wspierasz, płacąc tyle samo, czyli w moim przypadku tyle co chciałem nawet się okazało że mniej. To taka moja sugestia co możesz zrobić, polecam sprawdź bo to nic nie kosztuje, a może akurat się przekonasz tak jak ja :)
Konrad71 / 2017-09-05 19:45
Dzięki za podanie tej firmy. Skontaktowałem się z nimi i wszystko szybko załatwiłem. Ubezpieczenie jest bardzo konkurencyjne do tego ze szkoły, bo w razie wypadku, mamy więcej możliwości, co mnie przekonało do nich i faktycznie to z tymi fundacjami jest mega, bo nigdzie się z tym nie spotkałem, a tu takie miłe zaskoczenie. Może w szkołach, każdy rodzic powinien dostać kontakt do Ideafairplay i przynajmniej dosyć, że mieliby lepszą ofertę to i na dodatek pomoc dla np chorych dzieci :) Mega! Polecam
Darowski / 80.112.130.* / 2019-07-17 23:41
Dalej warto ubezpieczyć się przez IFP?? Z góry dzięki za odpowiedź. Potrzebuję NNW, a z rankomatu nie jestem zainteresowany
Anonim787 / 162.244.81.* / 2017-08-04 16:48
No właśnie, co rokku męczy mnie to samo męczy, inni płacą to i ja zapłacę, a słyszałam ostatnio od znajomej, że jej syn złamał rękeę w szkole a odszkodowania dostali tyle, co kot napłakał. No więc sensu i logiki to chyba nie ma, a większość rodziców mohego syna kupuje ubezpieczenia indywidualne. Może to jest dobry pomysł?

Najnowsze wpisy