Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Ubezpieczenie, a narodziny dziecka

Ubezpieczenie, a narodziny dziecka

shik0ba / 2011-05-10 16:23
Witam
Przejdę od razu do rzeczy, czy jest ubezpieczalnia która ubezpieczy mnie na życie- mam nadzieje że dobrą opcję wybrałem. I wypłaci mi pieniążki za narodziny dziecka.
Moja narzeczona aktualnie jest w ciąży i termin mamy 10września, więc zostało już nie dużo czasu.
Nie chcę się ubezpieczyć tylko ze względu na tą wypłatę kwoty, ale wiadome dobrze też dostać zastrzyk gotówki.
Ubezpieczenie chce płacić nawet i po narodzinach, gdyż aktualnie nie mam żadnego a nie wiemy co może być dnia następnego.
Czekam na podpowiedzi.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
eme / 87.205.47.* / 2011-05-12 06:44
shikoba świadczena ubezpieczeniowe sa po ty by zabezpieczac a nie sprawiać że następuje dochód. Ty szukasz dochodu a wiec wyplaty ubezpieczenia na wypadek tego co juz sie stało przed zawarciem umowy..Zapomnij.
oborowy / 79.185.105.* / 2011-05-11 23:43
A co qurwa becikowe Ci nie wystarczy???

Na narodzinach dziecka chcesz kokosy robić???
UBEZPIECZONY / 77.254.110.* / 2011-11-20 11:47
JESTES JAKIS DZIWNY ... O TYLE ... PO TO PLACE COS ZEBY POZNIEJ Z TEGO KORZYSTAC ... ZAROBIC
marcinkowalski34 / 46.112.116.* / 2011-05-10 19:39
W indywidualnych ubezpieczeniach rzadko się zdarzają takie świadczenia, raczej bywają w ubezpieczeniach grupowych. Proszę zapytać pracodawcę czy macie ubezpieczenie grupowe w pracy a jeśli tak to sprawdzić czy nie ma świadczenia za urodzenie dziecka. Z tym, że na świadczenia takie bywa karencja, co oznacza że jeżeli zdecyduje się Pan zawrzeć takie ubezpieczenie w jakimś określonym czasie (np. później niż 6 miesięcy czy rok przed urodzeniem dziecka) to nie wypłacą świadczenia.

Pozdrawiam,

Marcin Kowalski
www.krainafinansow.pl -jak wybrać 3 filar, ubezpieczenie na życie, polisę dla dziecka

Najnowsze wpisy