Forum Forum ubezpieczeńInne

Ubezpieczenie zdrowotne-gdzie wybrać?

Ubezpieczenie zdrowotne-gdzie wybrać?

Lapidarny / 2013-05-16 14:24
Wszsycy wiemy jaka jest tragiczna sytuacja ze służbą zdrowia w naszym kraju. Chciałbym gdzieś dodtakowo się ubezpeicyzć na wypadek gdyby mi się coś stało. Nie chcę miesiącami czekać na wizytę u specjalisty!!
Wyświetlaj:
gosia106 / 91.150.183.* / 2013-08-13 09:15
Mogę polecić stronę, gdzie szczegółowo omówione są ubezpieczenia zdrowotne http://www.polisynazdrowie.pl . Wybrałam tam produkt odpowiedni dla siebie, wiedziałam, o co pytać ubezpieczyciela i teraz nie muszę czekać miesiącami na wizytę.
Żartowniś / 2013-06-12 14:00 / Bywalec forum
Ja już dawno wykupiłem sobei dodatkowe ubezpieczenei zdrowotne. Ja osobiście wybrałem Alianz ze względu na renomę tej firmy. Zresztą z tego co zapowiadaja eksperci nie ma naprawdę w tym kraju ucieczki od dodatkowych ubezpieczęń zdrowotnych , bowiem sytuacja jest naprawdę beznadziejna, szkoda tylko , że nadal musimy płacić na ten głupi ZUS który i tak nam nic nie daje po za tym że pożera nasze pieniądze!!
optymistka1208765 / 93.175.119.* / 2014-10-19 19:27
Czas wytoczyć zbiorowy pozew przeciwko Zus
Najlepsi prawnicy zgłaszać się!
To musi być coś wielkiego co pogrzebie ZUS na wieki wieków AMEN!
A odszkodowania powinni dostać wszyscy.
Ile to lat płaciłam składki i nigdy nie skorzystałam z ani jednej złotóweczki a jak przyszła na mnie kolej to zbieram rachunki za leczenie a składki wciąż płacę!
Czas sądu ostatecznego się zbliża-kwestia sformułowania pozwu i odważnych profesjonalistów którzy mają jaja na swoim miejscu i raz na zawsze zakończylibyśmy tą paranoję!
wiwan / 2014-10-20 12:26
Zacznijmy od tego, że ZUS nie jest tu stroną. Jedynie na zlecenie NFZ pośredniczy w poborze (dochodzeniu należnej) składki zdrowotnej.

Co do tego, że ktoś X lat nie korzystał:
- taka jest konstrukcja tego ubezpieczenia. Czy np. od Hestii dochodzi Pani odszkodowania za poniesione składki na ubezpieczenie od pożaru za rok, w którym pożaru nie było ?

Zresztą- składka ta jest po prostu quasi podatkiem, ściśle związanym z PIT- i tak jak w przypadku PIT- nigdy korzystanie z tego, co państwo w jego ramach zapewnia nie jest proporcjonalne do tego, ile PIT się płaci. A często wprost przeciwnie- najwięcej korzystają ci, którzy w ogóle nie płacą. W imię zachodniocywilizacyjnej solidarności społecznej.
wejker / 89.68.222.* / 2013-05-20 20:33
W razie takich nagłych wypadków to my mamy wszyscy bodaj evento w Generali wykupione u pracodawcy, bo też i u nas różne kraksy się zdarzają. Koledze już skórę uratowało na czas leczenia. I jego rodzinie.

Najnowsze wpisy