Forum Forum finansoweKarty

Ubezpieczenie ze zlota karta millenium

Ubezpieczenie ze zlota karta millenium

Hoody / 213.30.163.* / 2009-06-19 05:41
Witam. Zastanawiam sie nad zrobieniem zlotek karty w banku millenium. Szczegolnie kusz ace w tej ofercie jest dla mnie ubezpieczenie w podrozy ktore jest z ta karta oferowane. ubezpieczenie na wypadek odwolania lotu zagininiecia bagazu itp.
moje pytanie jest czy te ubezpieczenia naprawde dzialaja czy to taki pic na wode gdzie formalnosci zniecheca kazdego do korzystania z ubezpieczenia. czy np kiedy odwolaja mi lot na jeden telefon ubezpieczyciel zaplaci za hotel i zagubiony bagaz. Bo na papierze wszystko wyglada ladnie tylko jak jest w rzeczywistosci.
czy ma ktos takie dosciadczenia?
zortan77 / 85.128.78.* / 2009-07-21 08:46
Ja mam negatywne doswiadczenia z ubezpieczeniem do zwyklej karty kreytowej Visa wydanej przez Millenium. W pakiet ubezpieczen wchodzilo ubezpieczenie od utraty (kradziezy) lub zniszczenia towarow zakupionych za pomoca karty. Zdarzylo mi sie kupic spodnie narciarskie, ktore uszkodzilem w sposob uniemozliwiajacy naprawe (no chyba ze ktos lubi awangardowe zszycia z latkami w miejscach do tego nieprzeznaczonych) bedac na nartach. Po wielu formalnosciach Ubezpieczyciel stwierdzil ze spodnie nie zostaly calkowicie zniszczone i ubezpieczenie mi nie przysluguje.

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: