Forum Forum ubezpieczeńNa życie

ubezpiecznienie za granice

ubezpiecznienie za granice

mateusz1990 / 83.25.12.* / 2012-10-26 20:36
witam, mam maly problem, od niedawna zaczalem pracowac jako kierowca miedzynarodowy. wyjezdzam zawsze na 3 tyg i wracam do domu na tydzien, odwiedzajac przy tym praktycznie cala zachodnia europe, chociaz zdaza sie tez np litwa lotwa estonia finlandia. w zwiazku z tym chce wykupic jakies ubezpieczenie zdrowotne na cala europe. jednak nic konkretnego nie moge znalezc. czy mozecie mi pomoc w wybraniu czegos dobrego, dodam ze auto ktorym jezdze nie jest moja wlasnoscia, tylko osoby dla ktorej pracuje i jest zakupione w umowie leasingowej, a ja sam posiadam dzialanosc gospodarcza. z gry dziekuje za wszelka pomoc.
Wyświetlaj:
eme / 83.238.233.* / 2012-11-21 09:28
Wybor duzy, wybierz to tow.ubezp. ktore zalatawia za ciebie wszystko i nie musisz wykladac ze swoej kasy a pozniej zwracac sie o zwrot kosztow:)Cena takiego ubezp. to ok 450/rok łącznie z wykonywaniem pracy za granica:0 Ta polise mozesz sobie wrzucic w koszta dzialalnosci.
walid33 / 89.76.150.* / 2012-11-21 00:37
Może coś w rodzaju Evento albo inne z zakresu generali? Tak, żeby też rodzina była zabezpieczona w razie jakiegoś, nie daj Boże, nieszczęścia...
PiotrLipinski / 2012-11-20 18:32
Reprezentuje firmę Allianz i myślę, że mogę Panu pomóc. Jeśli jest Pan zainteresowany dalej proponuję rozmowę
tel. 790 389 469
lub kontakt mailowy
piotr.lipinski@port.allianz.pl
https://port.allianz.pl/piotr.lipinski/

Najnowsze wpisy