Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ubogie rodziny bez pomocy

Ubogie rodziny bez pomocy

Money.pl / 2009-07-13 08:13
Komentarze do wiadomości: Ubogie rodziny bez pomocy.
Wyświetlaj:
Okradany / 83.8.126.* / 2011-05-17 13:25
Całe nasze władze to złodzieje! Oni mają kryzys, to niech się martwią jak z tego wyjść. Ale nie kosztem innych. To, że inni mają kryzys to rząd nasz ma w dupie, byle własne potrzeby zaspokoić. Żrą jak królowie, jeżdżą dobrymi samochodami, pasą się jak świnie i te osoby będą mówić o kryterium dochodowym? Ustanowili prawo tak by prawnie okradać wszystkich. A w szczególności najbiedniejszych, którzy nawet się obronić nie mogą, bo prawo im na to nie pozwala. To jest bezprawie zapisane w ustawie. Kupe kasy zabierają z wynagrodzeń, z rent, na emerytury, renty, których większość nie dożywa, na ub. zdrowotne, gdzie żeby dostać się do lekarza to i tak najlepiej zapłacić bo zanim się dostaniesz to i tak umrzesz bo się nie doczekasz tej pomocy. Mówią o oszczędzaniu? Niech oszczędzają na sobie, ich dług publiczny mnie nie interesuje, bo moimi długami też się nie przejmują, a długi te są dzięki nim spowodowane. Nie palę, nie piję nic sobie praktycznie nie kupuję tylko tyle co muszę jedzienie itp, większość to opłaty opłaty i opłaty i haracze do państwa. JESZCZE RAZ ZŁODZIEJE! BĘDZIECIE SIĘ W PIEKLE SMAŻYĆ I JESZCZE TEGO DOŚWIADCZYCIE CO PRZEŻYWAJĄ UBOGIE RODZINY.
okradany / 83.8.126.* / 2011-05-17 13:30
jeszcze raz ja! Oni nie muszą nam pomagać. Niech po prostu oddadzą na ukradzione pieniądze, które były na chleb przeznaczone.
DARIUSZ ZIĘBA / 83.1.81.* / 2011-04-02 16:51
RODZINA WIELODZIETNA SZUKA POMOCY WSZELAKIEJ NIE JESTESMY NACIĄGACZAMI LECZ LUDZMI W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI NASZA RODZINA TO BASIA LAT 6 DARIA 5 KRYSTIAN 12 I MATEUSZ 18 NASZA SYTUACJA WYGLĄDA TAK 4 LATA TEMU DOM NASZ ULEGŁ CAŁKOWITEMU ZAWALENIU PRUBOWANO ODEBRAC NAM DZIECI LECZ TYLKO PRÓBOWANO POCIECH NIE ODDALISMY ZEMNIE ZROBIONO WARIATA DOM POKLEIŁEM JAK TYLKO POTRAFIŁEM LECZ NADAL LEJE NAM SIE DO DOMU GRZYB NA SCIANACH I JESZCZE NA DODATEK ŻONA MOJA PO OPERACJI GUZA JAJNIKA ZACZEŁA ZLE SIE CZUC NIE CHCE NAM SIE JU ŻYC CAŁY CZAS POD GÓRKE PRZYJMIEMY WSZELAKĄ POMOC MOŻE KTOS NAM POMOŻE NASZ TEL 791698229 daru1111@interia.pl ZIĘBOWIE Z WILKOWA JESLI BY CHCIAŁ KTOKOLWIEK PORATOWAC NAS MAŁĄ WPŁATOM NA KONTO BARDZO DZIĘKUJEMY NASZ NUMER TO 17132015370404455830000001
pomóż / 88.156.35.* / 2011-02-06 22:23
biedna rodzina potrzebuje pomocy nie tylko finansowej! mieszkają na wsi gdzie z pracą jest bardzo ciężko nie mają prądu a 2 dzieci jest w wieku szkolny nie mają pieniędzy na opłaty jedzenie itp. potrzebna jest pomoc nie tylko finansowa jeśli ktoś może pomóc proszę o kontakt kboros@wp.pl
aeo / 87.205.135.* / 2009-07-13 22:34
no przecież na kimś musza oszczędzać
najlepiej na biednych, przecież na sobie nie będą
oszczędzali
BANDA KONOWAŁÓW !!!!!!
kaczordonald / 86.151.237.* / 2009-07-13 19:50
T o minimum wynosi obecnie dla czteroosobowej rodziny 350,5zl.

To dla jednego malo......


Tusk przyszly prezydent wszyskich Polakow[tych co nie zdechna z glodu].Ale to niewazne.Ci i tak by nie zaglosowali.
Ivv / 89.77.143.* / 2009-07-13 19:16
Kto głosował na liberałów, niech teraz żałuje. Ja od początku czułam, że jak dorwą się do władzy, to dopilnują, by wszyscy biedni wyzdychali z głodu. Wtedy poziom zamożności społeczeństwa wzrośnie, a oni pochwalą się tym sukcesem za granicą i nic nie wspomną o metodach, jakie zastosowali. Przez kilka lat kryzysu może im się to udać, chyba, że desperaci będą na nich polować lub wyjdą na ulicę.
A Kaczorek ma motorek / 85.221.175.* / 2009-07-13 18:35
Donald wstydu nie mam !
Przed wyborami obiecał pomóc takim ludziom,czego nie zrobił, a teraz bez sumienia brzydkie łapy wkład w ich biedny portfel
Greeder / 62.89.78.* / 2009-07-13 08:14
Dodam jeszcze, że dla rodziny 5cio osobowej, albo 3osobowej ze starszym dzieckiem kryterium już jest niższe niż minimum socjalne. Do tego to minimum jest za 2008 rok. Przez pół roku inflacji (żywność ok 6%). Wszystkie już są na pewno przekroczone.
Jeśli nie pomagamy osobom zdychającym z głodu, to po co komukolwiek pomagać. Niech jaśnie oświecony rząd po prostu wycofa się z wszelkich zapomóg. Oszczędności większe i sensu więcej w takim ruchu.
Pilsener / 2009-07-13 08:13 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Tylko dla partyjnych urzędników, w moim mieście (175 tys. mieszkańców) MOPS zatrudnia prawie 400 osób, są oczywiście w większości członkami partii lub popierających ją związków zawodowych, średnia pomoc od jednego urzędnika dla biednych to nieco ponad 20 zł miesięcznie. Pomoc biednym to tylko pretekst, by mieć więcej stanowisk.
szczeram28 / 77.253.170.* / 2010-03-30 10:34
biedni muszą się powiesić,bo innego wyjścia nie ma

Najnowsze wpisy