Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Uchodźcy w Europie. Ich integracja to inwestycja, która przyniesie nam korzyści ekonomiczne

Uchodźcy w Europie. Ich integracja to inwestycja, która przyniesie nam korzyści ekonomiczne

Wyświetlaj:
bo312 / 87.206.159.* / 2015-09-23 07:05
Europejczyku jak zobaczysz zakutaną w szmaty muzułmankę to obetnij jej szmaty w okolicy szyi tak by widać było głowę i obetnij jej sukienkę powyżej kolan tak by miała mini w ten sposób doprowadzisz do integracji ze społeczeństwem ten zacofany w rozwoju lud
Kalwin236 / 77.89.97.* / 2015-09-23 07:05
Propaganda. Ludzie czas spisywać dziennikarzy, którzy szerzą te kłamstwa. Po zmianie władzy się ich rozliczy.
X X X / 31.175.208.* / 2015-09-23 07:03
Brednie. Imigranci mogą być potrzebni ale nie tacy jak ci z Bliskiego Wschodu i Afryki!
realista / 31.6.144.* / 2015-09-23 07:00
Merkel,oderwana od RZECZYWISTOŚCI! Do tej pory nie "zintegrowali sie " TURCY,z którymi mają Niemcy ogromny PROBLEM,a liczą na integrację tej całej rzeszy nierobów? Merkel,jeśli ju8ż nie obudziła sie zręką w nocniku,to niebawem się obudzi! ALe to już za P Ó Ż N O!!!!!
Mustang 72 / 80.62.116.* / 2015-09-23 06:45
Marzenia ściętej głowy.Spełni się ich marzenie pod warunkiem że sie zintegrują w Europie z Europejczykami na co ich kultura i religia nie pozwala.Żyją kraje zachodu pięknymi marzeniami że ktoś przyjdzie...że ktoś będzie pracował na nich.Pożyjemy to się przekonamy
mimi222 / 83.20.4.* / 2015-09-23 06:41
o tym jak imigranci dostosowują się do Europejskiego otoczenia i krajów, w którym przebywają świadczyć mogą: wzrastająca liczba zbrodni honorowych w Europie, wzrost zjawiska obrzezania kobiet, czy tak kuriozalne jak dostosowywanie jedzenia w stołówkach we Francji dla mniejszości Muz. (m.in. zmiany menu na żywność koszerną). Pomysły państw jakoby uchodźcy z Syrii itp. mieli pracować w szpitalach (śmiech na sali, która Syryjka mająca 5 dzieci będzie tam pracować, już nie wspominając tego, że one nie podadzą ręki mężczyźnie, który nie jest ich mężem więc jak mają się zajmować pacjentami w szpitalu... albo, że będą pracować w rzeźniach i dotykać świnie O_o) ja nie wiem czy ci wszyscy zwolennicy imigracji znają chociaż w minimalnym stopniu kulturę, z której pochodzą ci ludzie... zero wiedzy i potem zadziwienie, że się domagają tego i tamtego... jeśli komuś da się palec to chce zabrać całą rękę - to jest też nie z palca wyssane powiedzenie... już teraz sądy w Niemczech wydają wyroki dla sprawców zbrodni honorowych niższe niż powinni dostać z uwagi na przesłanki kulturowe, które usprawiedliwiają działania sprawców - przepraszam, ale ja nie chcę żyć w kraju gdzie usprawiedliwia się morderców, bo w ich kulturze honor to najważniejsza rzecz więc jak córka pojawia się na ulicy z obcym mężczyzną to można ją bezkarnie unicestwić (i to ta cała szlachetna idea ochrony praw człowieka)... a nadzieja na te korzyści z napływu obróci się szczególnie przeciwko Niemcom już wkrótce
dex / 185.9.56.* / 2015-09-23 06:39
nawet hitler nie rozdupcyl europy tak jak anielka
zażenowany rodak / 85.198.212.* / 2015-09-23 06:38
Zakładając, że się zgadzam z artykułem i że ci obcy emigranci, to jest inwestycja w naszą przyszłość - to mimo wszystko nie rozumiem i nie mogę zgodzić się z faktem i antypolskim, i aspołecznym postępowaniem naszego rządu i naszych władz państwowych, tj.: - dlaczego nasze władze wolą i bardziej kochają obcych przybyszów i emigrantów od swoich własnych obywateli i rodaków? Przecież w naszym kraju jest sporo ubóstwa i dużo naszych rodaków chodzi i szuka po śmietnikach, żeby przeżyć; również wielu naszych rodaków czeka na repatriację do Polski i połączenie z ojczyzną - i jakoś nasz rząd im w tym nie pomaga i na ich ciężki los jest ślepy i głuchy!! Uważam, że wprzód powinno się pomóc swojemu społeczeństwu, swoim dzieciom i rodakom - a dopiero później, to można pomagać obcym! - ale nasz rząd postradał zmysły i postępuje całkiem odwrotnie, dlaczego?
Voiteck / 176.221.121.* / 2015-09-23 06:38
Niemcy słyną z tego że kochają inne nacje, udowodnili to choćby żydkom kilka lat temu hyhyc
Twoje imię / 83.15.147.* / 2015-09-23 06:37
Nie czytałem tych bzdur, ale che o czymś inny, o tym że prawie WSZYSTKIE media manipulują obrazem, pokazując dzieci, kobiety a wszyscy już wiedzą że ponad 70% to sami faceci. Min. dlatego mamy dość TEMATÓW "Uchodźcy" i mamy ich gdzieś przez to.
Kaminski / 80.110.91.* / 2015-09-23 06:20
co wy bredzicie? Unina Propaganda jusz ruszyla pelna Para???
Nie opowiadajcie glupot!!!!
Marcin Grabski / 188.146.129.* / 2015-09-23 06:08
Polska B to juz getto, w którym nie mamy pomyslu na własnych obywateli a poziom wykształcenia nie ma na nic wpływu.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
mm 1111 / 77.254.34.* / 2015-09-23 06:08
Tytuł mówi sam za siebie, po co są potrzebni uchodźcy, jako siła robocza, ale to się zemści na tych wszystkich chciwusach, co chcą wykorzystać innych.
Marek928 / 87.204.99.* / 2015-09-23 06:05
Chętnie przyjmują, to żart? Mam rodzinę w Niemczech i wiem doskonale jak Niemcy chętnie ich przyjmują. Niemcy są przerażeni tą sytuacją.
keks / 178.235.210.* / 2015-09-23 05:57
Podstawą jest ich integracja, zaakceptowanie europejskiego prawa i obyczjów tubylców. Ilu z nich to uczyni? 1%? Reszta będzie dążyła do stworzenia takich samych warunków jak w Syrii, oni nas nie akceptują.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy