Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Uchodźcy w Europie. Ich integracja to inwestycja, która przyniesie nam korzyści ekonomiczne

Uchodźcy w Europie. Ich integracja to inwestycja, która przyniesie nam korzyści ekonomiczne

Wyświetlaj:
były emigrant UK / 5.172.247.* / 2015-09-24 00:50
Jak niemiaszkom przyniesie to korzyści to czemu tak się przed nimi bronią że aż pozamykali granice i chcą ich nam podrzucić jak kukułcze jajo zamiast zabrać do siebie ? 75% mężczyzn wyznających islam w UK nie pracuje, w szwajcari 90% muzułmanów nie pracuje, jak widać jest to bardzo interesująca inwestycja, a do Szwajcarii i Niemiec dalej jeżdżą Polacy żeby dorobić bo islamskiej patologi nie opłaca się pracować , ja im się nie dziwię bo jak niewierny daje kasę za darmo to tylko brać i planować zamachy. Od 20 lat słyszę jak to u nas zaraz zabraknie rąk do pracy, do samego UK wyjechało 1-1,5 miliona polaków a bezrobocie dalej jest ponad 10% więc o co w tym chodzi?
go home / 89.200.227.* / 2015-09-24 00:34
~taar - 30 min temu

Znalezione - kopia „Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki". "Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem Europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc". "Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy" Rządzący Europą wykopali swoim Narodom grób


Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-niemcy-protesty-przeciwko-przyjmowaniu-uchodzcow,nId,1891796#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
arni485 / 79.188.170.* / 2015-09-24 00:32
nie rozumiem...po co mamy walczyć o to aby utrzymać liczbę ludności na obecnymn poziomie i ściągać islamistów skoro teraz wyjechało 2,5 milona młodych ludzi za pracą....dalej mamy wielkie bezrobocie...płace są nędzne....poza warszawką bieda aż piszczy....a my mamy w obcych inwestować?...inwestujmy w naszą młodzież dajmy im prace za godziwe pieniądzę...co za durny artykuł...redaktorzyno
mmk688 / 188.102.140.* / 2015-09-24 00:15
nie rozumiem dlaczego mamy starac sie utrzymac liczbe ludnosci na "obecnym pozimie " Co z tego ze w Polsce zwiększy lub utrzyma sie liczba ludnosci skoro to nie beda Polacy... nie sądze zeby groziło nam wymarcie...
jacek600 / 31.183.15.* / 2015-09-24 00:13
Mieszkam w Łodzi i jak idę di sklepu na chwilkę to nie zamykam samochodu, wyjechałem na kilka dni do kolegi do Londynu i byłem w szoku, pokazywał mi tych IMIGRANTÓW, nie dosyć że musiał dokładnie zamykać auto zawsze jak tracił je z wzroku to i tak mu radio ukradli i to na kasety!! Normalnie czułem się jak bym się cofnął w czasie do lat 90 w Polsce. Pozdrawiam tych co liczą że czarnuchy będą robić na ich emerytury
;i;o;i / 107.133.12.* / 2015-09-24 00:06
KONUSIE--jeszcze nikt nie zarobil na NIEROBACH--taka propagande to pisz WNUKOM
Ale bzd / 149.254.250.* / 2015-09-23 23:56
Co to za agitka?!?! Już od dawna wiadomo, że emigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki integrują sie w bardzo małym procencie. Podajcie pradziwe dane ze Szwecji, Francji czy Wilkiej Brytanii. Podajcie ile procent z nich pracuje, a ile korzysta z socjalu. Jak długo jeszcze będziecie wmawiać ludziom te bzdury.
koparka / 88.156.131.* / 2015-09-23 23:56
przepraszam, głosowałam na PO. Nie wiedziałem, ze głosuje za sprowadzeniem terrorystów islamskich. Nigdy wiecej PO i jego klonów w postaci partii Petru i Balcerowicza!
kaczor nielot / 75.155.33.* / 2015-09-23 23:54
Co za stek bzdur. Jaka integracja? Muslimy to lenie smierdzace aco umieja najlepiej to ucinanie glow
ksdhvu / 31.1.184.* / 2015-09-23 23:39
za 50 lat, to Niemcy będą u "siebie" untermenschami
krk631 / 89.64.25.* / 2015-09-23 23:38
Mądre państwo robi wszystko , aby to sami obywatele chcieli mieć dzieci, a nie liczyli na przyjezdną siłę roboczą.
i det fjerne / 92.221.20.* / 2015-09-23 23:37
ja jednak sie ciesze ze ci wszyscy wysoko wykwalifikowani lekarze , informatycy , architekci ,inzynierowie ciagna do Niemiec a nie do nas . .....
gosc916 / 81.149.247.* / 2015-09-23 23:35
w roku 2007 bodajze niemiecki dlug wynosil miliard Euro, a co sie okazalo to jest dokladnie kwota ktora musieli wydac na utrzymanie niepracujacych muzulmanow (90% populacji muzulmanskiej nie pracuje).
leon22 / 46.238.214.* / 2015-09-23 23:33
tylko pajac albo głupiec wierzy w dobre intencje emgrantów
nasi wyjeżdzaja by pracowac a ta chołota niczego nie potrafii nic nie chce robic
miaaa / 95.40.186.* / 2015-09-23 23:29
tania siła robocza lub służba jedzie do niemiec

Najnowsze wpisy