Forum Forum prawnePracy

uchybianie się od wykonania wyroku sądu pracy

uchybianie się od wykonania wyroku sądu pracy

MariuszP / 2008-01-02 10:03
Witam
Mam zasądzony wyrok na wypłacenie zaległych pensji, pracodawca oczywiście zlał temat, zamknoł firmę i otworzył nową pod inna nazwą (zmiana kosmetyczna)udałem się z wyrokiem do komornika ale ten z koleji nie może namierzyć pracodawcy i prosił o złożenie do u.s. wniosku o ujawnienie dochodów lecz do wniosku potrzebne są dane którymi nie dysponuje jak np nr dowodu :), W związku z tym nie mogę odzyskać moich ciężko zarobinych pieniożków. Czy jest jakiś sposób na odzyskanie kasy ?
pozdrawiam
mariusz
Wyświetlaj:
Alex_Andersson / 2008-01-04 08:58
hmm a jeżeli komornik nic nie wskóra to prokurator się wykaże
przewodnick / 2008-01-02 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
NIestety tak dzalają.... Musisz wskazać komornikowi posiadany przez Twojego poprzedniego pracodawce kapital (np. nr konta w banku, nieruchomosci, samochód, maszyny itp. - najlepiej dwa do zajecia...)
MariuszP / 2008-01-03 00:09
ok, ale jak mam to zrobić jeżeli znam tylko nazwe firmy która już nie istnieje.... (może znajomo zabrzmi PTR i Paweł Tanajno)
przewodnick / 2008-01-03 10:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale chyba wiesz gdzie mieszka ten pracodawca, jakim samochodem jeździ, jaka nazwe ma nowa firma itp. ;-)
MariuszP / 2008-01-03 15:31
Wiem gdzie jest zameldowany, nowa nazwa firmy jest mi nieznana jak i jego miejsce pobytu, teoretycznie dzieli nas ok 500 km, więc trudno mi powiedzieć ,czym sie buja, pewnie furą zakupioną na kogoś innego.....
cinek / 2008-09-02 16:12 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
Tego pana to znamy dość dobrze, wystarczy wrzucić w google i jego aktualne zajęcie od razu będzie widoczne

Najnowsze wpisy