Forum Polityka, aktualnościKraj

Ucząca się młodzież może mieć problem z eWUŚ

Ucząca się młodzież może mieć problem z eWUŚ

Wyświetlaj:
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2013-01-07 08:53
To jest ten uleoszony system, który miał pomóc pacjentom.... Koń by się uśmkiał gdyby nie było do płaczu... Ktoś z "góry" wziął w łapę a pacjenci muszą się teraz starać i tracić dodatkowe pieniądze, żeby mieć możliwość leczenia. Myślę, że z kartą magnetyczną (taką jak na Śląsku) nie wypaliło jak na razie bo jeszcze nikt nie dostał odpowiednio wysokiej łapówki a za eWUŚ wziął ogromną kasę i w ekspresowym tempie wprowadzili coś co jest zwykłym BUBLEM... Co tam, że obywatele chorują... chcą się leczyć to niech kombinują a "góra" napełnia swoje zagraniczne konta.... Powinno być takie prawo jak w Chinach-za łapownictwo ręce ucinać-He he :) ilu polityków byłoby kalekami..... :) Może by tak jesdnak wystąpić z obywatelskim projektem o taki właśnie przepis ????? Ciekawe ilu politykierów by głosowało a ilu siedziało by w tym czasie w tej ich knajpie sejmowej..... chyba wszyscy by głosowali (przeciw), bo to o ich dłonie i konta bankowe by chodziło.....
matiszu / 2013-01-07 13:26
czyli nie jest jednak tak pieknie wszystko i kolorowo jak zapowiadali? i sprawdzają się właśnie moje podejrzenia, że system nie jest dopracowany w 100%
Eugenia 123 / 2013-01-07 13:42
No dobrze a czy ejst ktoś w stanie odpowiedzieć ile cały ten system kosztował? Jak zwykle bywa w Polsce , rząd na coś wydaje nasze pieniądze a później się okazuje że cały pomysł jest do niczego , albo że ma mnóstwo wad i trzeba włożyć kolejne pieniądze na naprawę...
ee / 31.174.154.* / 2013-01-07 08:19
Jak ja nie lubię takich tytułów. Oni tamto. To jest poprawna polszczyzna?
japka,j apka w tle zawsze / 159.205.137.* / 2013-01-07 08:12
Adam też miał.

Najnowsze wpisy