Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Udana końcówka giełdowego tygodnia

Udana końcówka giełdowego tygodnia

strokuś / .* / 2005-08-26 21:25
Komentarze do wiadomości: Udana końcówka giełdowego tygodnia.
Wyświetlaj:
jujo / .* / 2005-08-29 09:15
witaj Stroke, infromacja dotyczaca ArkiArka Fundusz Rynku Nieruchomości finalizuje sześć kolejnych inwestycji. Do końca pierwszego półrocza Arka FRN zainwestował łącznie 111,5 mln zł w udziały w spółkach celowych, za pośrednictwem których prowadzi projekty inwestycyjne. Wśród nich jest biurowiec Alfa Plaza Business Center z Gdyni, warszawskie centrum handlowe Galeria Pod Dębami (Targówek) oraz Centrum Logistyczne Ożarów w podwarszawskich Broniszach.
strokuś / .* / 2005-08-29 08:51
coś nikt nic nie typuje na ten tydzień?ja pozostaję przy dotychczasowych typachprzede wszystkich jednak ten tydzień będzie znacznie ciekawszy: huragan, decyzja rpp, koniec wakacji, no i może politycy coś jeszcze wymyśląnudzić się chyba nie będziemy
Robbi / .* / 2005-08-29 09:16
Ja sądzę, że jak sejm odrzuci veto Prezydenta to dziś prym mogą wieść spółki budowlane, ponadto chyba paliwowe po kolejnych rekordach cen ropy. A ze swoich wierzę nadal w Polimex, Projprzem, Agorę, TVN, no i może Drozapol i Elzab. Życzę wszystkim w nadchodzącym tygodniu udanych inwestycji i dużych realizacji zysków, bo to niezawsze idzie w parze.
orzeł / .* / 2005-08-28 22:01
ja nigdy nie twierdziłem że na techmexie nie da się nigdy zarobić nauczony życiowo że niegdy nie mów nigdy. miałem na myśli sesję zakupu i chęć realizacji zysku na niej właśnie bo chyba takie było założenie (podobnie jak na moswar) tak czy inaczej gratuluję przeserdecznie:) i trzymaj tak dalej
mike / .* / 2005-08-29 08:10
Orle, traktuje swoja przekore bardziej jako forme zartu, raz sie uda zarobic kiedy indziej nie za bardzo tak jak np z JPR ktorego kisze bardzo duza ilosc a on nieublaganie spada w dol...chociaz cena za akcje zostala wyceniona na 4,29 zl...nic nie rozumiem z tego
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-27 08:56
Witam :D dziś sobota więc może strat nie będe miał :DPytanie : czy opłaca się waszym zdaniem zapisać na akcje PGNiG ? bardzo poważnie myslę o wejsciu w to ale bez kredytów etc. z tym co mam.Wydaje mi się że to rozsądne po niedawnym pozytywnym notowaniu lotosu.
Robbi / .* / 2005-08-27 12:45
Szczerze mówiąc byłbym zainteresowany wejściem, ale przeliczyłem że z moimi funduszami na zawiele niemam co liczyć. Pieniądze trzeba zamrozić na jakiś czas, a redukcja i tak będzie spora (szacuję że przynajmniej na poziomie 70-75%) więc dostałoby się kilkanaście, może kilkadziesiąt sztuk, a ewentualny zysk niebyłby współmierny do zainwesowanych pieniędzy i czasu ich zamrożenia. Ale jszcze to przemyślę, może wprowadzą jakieś zachęty, to wtedy będzie bardziej opłacalne, natomiast napewno ie będę brał kredytu.
strokuś / .* / 2005-08-26 21:25
dla jednych udana dla innych niepodsumowanie naszych typów na ten tydzień:PEPEES 6.78%AGORA 1.62%EUROCASH 1.20%HOGA 1.18%EUR/PLN 0.6%EUROFAKTR 0.56% FW20U5 0.00%TIM 0.00%ELZAB -0.92%STERPRO -1.81%BETACOM -1.98%AMREST -2.67%HOOP -3.15%MNI -3.56%W20 +1.41%wynik liczony między kursem otwarcia w poniedziałek a kursem zamknięcia w piątekeur/pln kurs średni nbpGratulacje dla Dżeja!
anna / .* / 2005-08-26 22:47
oby za tydzień, też były gratulacje dla Dżeja za 15% wzrost projprzemu :)
Robbi / .* / 2005-08-27 12:34
Oby! Ja już nie mogę się doczekać! Może wtedy będzie liczba dwucyfrowa, oczywiście powyżej zera, bo obecnie oscyluje wokuł niego i nie może się oderwać.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy