Udana sesja

Money.pl / 2006-04-12 20:42
Komentarze do wiadomości: Udana sesja.
Wyświetlaj:
Pablo / 2006-04-12 21:52 / "Uznany Gracz Giełdowy"
ta nasza giełda to ciekawa rzecz. Można złożyć w ciemno zlecenia kupna sprzedaży Elka po 8,50 a potem zaraz złożyć zlecenie sprzedaży w ciemno 12,50 i zarobić. A ja siedzę przed monitorem jeden dzień, drugi i ledwo wyszedłem na zero. Z drugiej strony to nieźle, bo można było kupić po 11 a sprzedać po 9.
Batman / 2006-04-12 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dla wszystkich niedźwiedzi na poprawę humoru kilka praw Murphy'ego

Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane.

Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób.

Najlepsze wyjście jest zawsze zaminowane.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

Prawo Hartleya - nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem.

Prawo Jonesa - człowiek, który uśmiecha się gdy sprawy idą źle, myśli o człowieku, na którego można zwalić winę.

Prawo Greena - wszytko jest możliwe pod warunkiem, że nie wiesz o czym mówisz.

Prawo Balaniego - jak długo trwa minuta, zależy od tego po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

Prawo Wylera - nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.

Prawo Evansa i Bjorna - jeżeli coś poszło źle, to na pewno był ktoś, kto mówił, że tak będzie.

Prawo Bella - jeżeli ciało jest zanurzone w cieczy, telefon dzwoni.

Zasada Merhina - jeżeli masz wątpliwości to tak już pozostanie.

Prawo Webstera - każda sprawa ma dwie strony, z wyjątkiem sytuacji, gdy rozważający jest osobiście zaangażowany, w takim przypadku istnieje tylko jedna strona.

Prawo Rudina - w sytuacji kryzysowej, kiedy trzeba będzie wybierać między różnymi alternatywami, większość ludzi wybierze rozwiązanie najgorsze.
mari / 2006-04-13 09:05 / Achi
jeszcze jedno z tych praw :
Jeżeli znasz odpowiedż na wszystkie pytania poza jednym to napewno właśnie to na które nie znasz zostanie ci zadane
Leonardo / 2006-04-12 21:42
a miałem brac elka po 8,6, ale wydygałem bo nie miałem możliwości śledzić sesji na bieżąco. i tak przeszło sporo siana koło nosa
Jeck / 2006-04-12 22:14 / "Poławiacz perełek"
dokładnie miałem to samo, tylko po 8,5 :) ale też wydygałem (dokładnie tak powiedziałem mojej dziewoi) i nie ma zysku...
Lechu / 2006-04-12 23:01 / portfel / Po prostu Lechu...
nie ma co zalowac ze sie nie zarobilo, jak cos to ze sie stracilo...
Longterm / 2006-04-12 21:24 / Mostek Zwyciężymy!
jutro według mnie najciekawsza sesja tego roku, jak bym był Batman to był krótką otworzył ale oczywiście mogę się mylić, pamiętacie co się stało 28 lutego? wtedy też mielismy bić rekordy...nie chce porównywać tych sytuacji bo nie mamy jutro wyników orlenu ale każda zła wiadomość może zachwiać rynkiem. Ja czekam jeszcze miesiąc, teraz jest według mnie górka. Przeanalizujcie wykres z przed roku a historia lubi się powtarzać pzdr
Longterm / 2006-04-12 21:27 / Mostek Zwyciężymy!
OK lece żeby znowu nie było że się mądrze nara i życze udanych decyzji oraz Wesołych Świąt!!!
jujo / 2006-04-12 21:09 / Bywalec forum
Przepraszam dawno mnie tu nie bylo wiec sobie troche zaszalalem z ta iloscia postow, ale juz bede cichutko pozdr
jujo / 2006-04-12 21:05 / Bywalec forum
Strokuś - co to z ta pizza jest - jedni wchodza drudzy wychodza - jakies nie poukladane to towarzystwo :-)
Longterm / 2006-04-12 21:05 / Mostek Zwyciężymy!
Witam wszystkich, zwiększyłem zaangazowanie w Netie z 10 do 18% portfela:
Duda 18%
Netia 18%
PGNIG 18%
Plastbox 18%
Prochem 18%
Getin 10%
jeżeli rynek będzie zjeżdzał to będe dokupywał Netie i PGNIG jeżeli w góre to bardziej ryzykowne spółki -może jeszcze raz biotek?
jujo / 2006-04-12 21:07 / Bywalec forum
Cos mi sie tu nie zgadza czy portfel liczy 118% ????
Longterm / 2006-04-12 21:16 / Mostek Zwyciężymy!
mam 5 spółek po 18% czyli 5*18=90 i jedną 10% co daje razem 90+10=100:-)
jujo / 2006-04-12 21:17 / Bywalec forum
ah fakt policzyla mi sie netia dwukrotnie sorry :-)
jujo / 2006-04-12 21:03 / Bywalec forum
I jeszcze pare informacji dla pepowiczow - warto przeczytac artykulik w pulsie biznesu na temat dotacji do zrodel odnawialnych http://www.pb.pl/content.aspx?sid=2284&guid=52C790D7-2408-4523-9C4F-E4F028D8F60A - i ponadto do końca 2006 roku Polish Energy Partners (PEP) SA chce za 110 milionów złotych wybudować elektrownię wiatrową w Pucku, powiedział w środę członek zarządu firmy. "Nakłady inwestycyjne na ten projekt to 110 milionów złotych. Za te pieniądze do końca 2006 roku zbudujemy w Pucku 11 generatorów wiatrowych. Powstanie farma wiatrowa o mocy 22 megawatów. Większość środków - 80 procent - przeznaczonych na tę inwestycję pochodzić będzie z kredytu, zaś reszta ze środków własnych firmy i dotacji. Budowę realizować będzie specjalnie w tym celu powołana spółka Dipol, w pełni kontrolowana przez PEP. Inwestycja jest częścią planów spółki, zakładających przeznaczenie do 2010 roku 270-300 milionów euro na energię wiatrową. Wiec niech wiaterek potem dmucha
jujo / 2006-04-12 20:42 / Bywalec forum
Udana czy nie udana - trudno to jednoznacznie podsumowac. Z jedej strony tak bowiem wartosc portfela znow sie podniosla, z drugiej nie bowiem kilka rzeczy przelecialo i nie moglem sie na nic zalapac, a chcialem dzis dokupic STX (przechytrzylem) - wczoraj sobie analizowalem i widac bylo wyraznie ze 2,4 bedzie dobrym wsparciem - linia trendu kanalu wzrostowego, rowniez na wykresie sily relatywnej do W20 bylo wsparcie - a ja dalem 2,35 a potem zaczalem gonic kurs i niedogonilem; potem przerzut na amike i ta sama sytuacja wystawienie kupna po 23 potem 23,2 i nic - czy to jest normalne, przeciez jak sie chce kupic (a tak napisalem wyzej) to sie kupuje bez wzgledu na cene - wiec dzis dzien nieudany :(
jujo / 2006-04-12 20:44 / Bywalec forum
ale oczywiscie dla mnie; tym ktorzy wytrzymali zjazd na elku gratuluje
Pablo / 2006-04-12 21:34 / "Uznany Gracz Giełdowy"
ja przetrzymałem zjazd, ale co z tego jak sprzedałem po 10,95
Longterm / 2006-04-12 20:56 / Mostek Zwyciężymy!
poczekaj prosze z tymi gratulacjami, przynajmniej do jutra:-)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy