Forum Polityka, aktualnościŚwiat

UE nie obniży VAT-u na paliwa?

UE nie obniży VAT-u na paliwa?

Money.pl / 2008-06-02 12:33
Komentarze do wiadomości: UE nie obniży VAT-u na paliwa?.
Wyświetlaj:
Mało mi pali wachy :) / 83.6.31.* / 2008-06-02 20:45
A ja zapraszam do lektury tego artykułu, jest naprawdę ciekawy http://www.raynold.prv.pl/pl/001/001/007/
nicholai / 2008-06-02 19:43 / portfel
sami "wielcy" ministrowie finansow, czerwona komunistyczna brac. przeszlismy spod jarzma jednych komuchow pod jarzmo innych
acomitam / 83.25.141.* / 2008-06-02 16:16
Jeśli obniżka akcyzy nie jest metodą żeby ulżyć kierowcom, to może należy akcyzę jeszcze podnieść? Np o 200%? Będzie można wtedy wydać komunikat: "w wyniku dogłębnych i szczegółowych analiz, w trosce o kieszenie i zdrowie kierowców podniesiona została akcyza na paliwa. W wyniku tego wielu kierowców zrezygnowało z użytkowania auta co z jednej strony doprowadziło do znacznych oszczędności w domowych budżetach, z drugiej korzystnie wpłynęło na ich zdrowie, gdyż ruch fizyczny i spacery, tak zaniedbywane przez nałogowych użytkowników pojazdów mechanicznych, stały się teraz codzienną koniecznością. Dodatkowe korzyści osiągnięte w wyniku podniesienia ceny to: mniejszy ruch na drodze i w konsekwencji mniejsza ilość wypadków i ofiar, mniejsza emisja spalin do atmosfery oraz mniejsze zużycie dróg."
Czegóż to socjalistyczna władza nie zrobi dla obywatela.
jola217 / 2008-06-02 13:38
Krew mnie zalewa. Tam czerwoni wyzyskiwacze z eurosojuza, a tu - nasi - zachowują się jak pacynki w rękach czerwonego euroburactwa. Tragedia !!
leiho / 2008-06-02 13:32 / "Tu Ne Cede Malis"
"cene ropy okresla rynek" - !! NO niech mnie szlag trafi, co za cholerni złodzieje i obrzydliwi cynicy - na KAZDYM litrze kradną po 2 zł akcyzy, i bezczelnie potrafią poweidzeic, ze cene okresla rynek. Zaraz sie zagotuję, nie wiem, co z tym zrobic,? Jakas kontrrewolucja? Czy co? Przeciez to juz jest szczyt, ludzie, czy wy nie widzicie jak oni na was leja?? 78 % ludzi w Europie chce kary smierci dla morderców - NIE, NIE BEDZIE, bo to niehumanitarne (ale demokracja to podobno rządy wiekszosc z włąsnie m.in takim wyjatkiem, bo nie , i juz). Wiekszosc ludzi chce płacic niskie podatki - nie, bo nie , i juz. WIekszosc nie chce zakazu palenia, lamania prawa własnosci, nie chce by im mowic tysiace rzeczy co maja robic i jak myslec -nie bo nie, i juz.

Demokracja to martwy bożek. Przestanmy sie okłamywac. Czekam na polskiego Pinocheta, ktory wezmie to buractwo za pysk i pozamyka we wspolczesnej Berezeie Kartuskiej. tych wszystkich pomagaczy, zbawiaczy ludzkosci, obroncow praw pracownika, dziecka i psa - czyli po prostu zlodziei naszych podatków i łajdaków zerujących na pieniadzach innych ludzi.
nicholai / 2008-06-02 19:40 / portfel
stane z nim w pierwszym rzedzie z bazooka na ramieniu :)
P__S / 2008-06-02 12:33

Cenę ropy określa rynek

I co z tego. Kierowca kupuje benzyne. A jej cene okresla wysokosc podatkow. Gdyby ich nie bylo, dzisiaj litr benzyny kosztowalby niewiele ponad 2zl.
oc / 79.186.177.* / 2008-06-02 18:22
Nie obniży Vat-u to niech nasze Państwo obniży inne podatki w benzynie i oleju napędowym.

Najnowsze wpisy