Forum Polityka, aktualnościŚwiat

UE: Niepodległość Kosowa nie do zatrzymania

UE: Niepodległość Kosowa nie do zatrzymania

Wyświetlaj:
absurd / 85.255.177.* / 2007-12-20 23:07
interesujące

czy zdaniem UE niepodległośc Kurdystanu .. też jest nie do zatrzymania?

Jak narazie to USA otwierają niebo nad Kurdystanem Irackim dla samolotów tureckich, aby te mogły swobodnie bombardowac kurdów.

Czym rózni sie Kurdyjskie dązenie do niepodległości od dażenia Albańskiego? Kurdowie sa starym narodem od wieków osiadłym na terenach które zamieszkuja .. a mimo to odmawia sie im prawa do własnej państwowosci. Albańczycy sa przesiedleńcami (osiedleńcami) z niedalekiej Albanii, Osiedlali sie na terenie Serbskiego Kosowa .. teraz ządaja wydziediczenia Serbów z ich pradawnej ojczyzny i ustanowienia tam własnego państwa.

Powtórzę pytanie .. czym róznia sie Albańczycy od Kórdów .. w czym tkwi róznica .. że jednym sie przyklaskuje i mówi tak dla ich państwowosci .. a drugich sie bombarduje , za dażenie do własnej pańwowosci ???
handlaz / 88.156.89.* / 2009-04-15 20:42
w tym, że wujaszek Bush bardzo nie lubi Serbów. Dlaczego? Nie wiem. Moze jakiś Serb dręczył go kiedyś w szkole? A może dlatego, że Serbowie lubią się z Rosją? Mają nawet podobny alfabet:). Idąc dalej tym tropem, niech Polacy zamieszkujący zachód Białorusi ogłoszą niepodległą Republikę Brzesko - Grodzieńską. Niech wujaszek Bush przyklaśnie temu pomysłowi. Przecież tak nie lubi Rosji, której Białoruś jest jedynym sojusznikiem w tym rejonie. A teraz na poważnie. Dopóki decyzja USA będzie uwazana za prawo międzynarodowe, dopóty nie będzie na świecie sprawiedliwości. Trzeba z tym skończyć. A nasz wspaniały rząd ich uznał. W takich sytuacjach wstyd mi, że jestem Polakiem.

Najnowsze wpisy