Forum Polityka, aktualnościGospodarka

UKE bierze pod lupę internet w komórkach

UKE bierze pod lupę internet w komórkach

Money.pl / 2011-08-16 09:49
Komentarze do wiadomości: UKE bierze pod lupę internet w komórkach.
Wyświetlaj:
tki / 2011-08-16 15:43
Mój telefon-staruszek ma licznik pobranych i wysłanych MB danych. Pewnie tak samo jest w innych komórkach. Mogę też sprawdzić swoje połączenia telefoniczne i internetowe na swoim koncie. Więc w czym problem? Trzeba myśleć. Internet w telefonie pewnie jeszcze jakiś czas będzie drogim gadżetem. Ale jak za darmo (HE HE HE) przyślą smsa z informacją tyż fajnie. Nie pamiętam czy już nie byłem informowany na początku o wykorzystaniu pakietu, teraz mi się nie zdarza przekraczać.
asdasdasfasdfas / 193.239.57.* / 2011-08-16 11:38
Mam T-mobile, po przekroczeniu pakietu internetu w telefonie nic nie dopłacam. Internet zwalnia, ale nadal dziala, strony tylko wolniej się otwierają:P
chorzy lekarze / 87.204.177.* / 2011-08-16 09:49
... Art. 286 ustanawia odpowiedzialność karną za przestępstwo oszustwa. Polega ono na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym poprzez wprowadzenie w błąd, wyzyskanie błędu lub niezdolności należytego pojmowania przedsiębranego działania. Celem działania sprawcy jest dążenie do osiągnięcia korzyści majątkowej...- Emil Pływaczewski to kiedyś napisał w ,,Wiesz Jak,, Po co UKE kombinuje.

Najnowsze wpisy