Układ na GPW

Money.pl / 2006-07-12 06:55
Komentarze do wiadomości: Układ na GPW.
Wyświetlaj:
Zdumiony / 4.250.69.* / 2006-07-12 09:05
Panie Danielu-smieszny pan jestes z tymi swoimi porannymi komentarzami. Gdybym sie kierowal pana prognozami to juz dawno bym cerowal skarpety.
Radze sie pozadnie wyspac i nie pisac byle czego.
Mam takie pytanie-za co wam placa i czy nie byloby lepiej pisac wiecej zgryzliwych komentarzy na temat nowego premieral lub rzadu. Przykro mi ze stare uklady juz padly i coraz gorzej sie wam wiedzie.
Jeszcze jedno-mam 100 % sposob jak zarobic na gieldzie lub na handlowaniu walutami. Po prostu trzeba czytac wasze komentarze i prognozy i robic wszystko na odwrot.

God Bless-piatek i wyplata-czytaj 'Money for Nothing" juz blisko.
doktórka / 83.20.50.* / 2006-07-12 10:52
Kolego, trzeba czytać między wirszami.Jężeli chcesz gotowej recepty co i o ile podrożeje to do apteki . Oni mają tam takie rządowe listy.
lan / 2006-07-12 09:48 / Bywalec forum
Jak zaczniesz placic Panu Danielowi za komentarze to bedziesz mogl wymagac. A tymczasem jesli Ci sie nie podoboja, po prostu ich nie czytaj. A moze razi Cie to ze w Polsce istnieje (jeszcze) wolnosc prasy?
antymoher / 2006-07-12 09:32 / Bywalec forum
uwazaj zebys w czwartek nie mial krachu bo wtedy w piosence zostaine Ci tylko "Nothing"

a pan nowy premier i nowy minister niech nie gada tylko cos robi z pozytkiem dla gospodarki, bo wystarczajaco kazek i zycia sie naobiecywali
samuraj jack / 2006-07-12 09:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Najlepiej niech nic nie robią. Dotąd zwykle ci, którzy coś w gospodarce grzebali, pogarszali warunki działalności gospodarczej.
orzeł / 2006-07-12 09:00 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
podaję do wiadomości only i proszę nie komentować że rekom sobie można do d włożyć :)
ing podnosi rekom dla KGHM z trzymaj do kupuj zmieniając docelową na 135 zł
dziękuję
Rafix / 2006-07-12 09:28 / Bywalec forum
Orle - czy w swoim portfelu masz nadal BMPAG? Wchodziłem w tą spółę przed korektą i teraz mam za swoje.
slaw / 2006-07-12 08:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Sprzedałem wczoraj yen bioton i nie wiem czy dobrze zrobiłem - natomiast co do przyszłości to zaskakujący jest spokój w jakim odbywa sie to podciaganie rynku miejmy tylko nadzieje ze opuszczanie bedzie odbywało sie w tym samym rytmie
no i juz wiadomo dlaczego PodsiaDŁO OPUŚCIŁ PKO BP
samuraj jack / 2006-07-12 09:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Podciąganie odbywa się spokojnie, bo jest kontrolowane przez podciągających. Spadki będą dokonywane w innym rytmie, gdyż będą przebiegały (poza samych ich początkiem) w sposób niekontrolowany

pozdrawiam
orzeł / 2006-07-12 09:13 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
pozwolę sobie nie zgodzić się z Panem :) podciągacze będą starali się kontrolować ściągaczy dyć nie po to podciągali
ps chyba że siła ściągaczy się skądsik weźmie (na razie jej nie widać )
samuraj jack / 2006-07-12 09:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Wystarczy spojrzeć na wykresy - korekty zwykle przebiegają gwałtowniej od wzrostów...
tomeks / 213.158.197.* / 2006-07-12 08:25
zyczę wszystkim "ludziom z układu" miłego dnia i krociowych zysków
Krzych / 2006-07-12 08:18 / Płoteczka na forum
Witam wszystkich forumowiczów w tak piękny dzień. Oby był do końca. Kto siedzi w PKO BP
biznes.onet.pl/0,1354533,wiadomosci.html
lepiej pilnować uważnie.
Mundek / 195.85.227.* / 2006-07-12 08:15
Witam! Poczytałem sobie wczoraj na spokojnie forum, w tym i wypowiedzi z lekka drwiące na temat mojej koncepcji fali B. OK – może macie rację, ale może nie. Jeśli macie rację – gratuluję już teraz. Jeśli, nie, to….. sami sobie odpowiedzcie co….

Po lekturze napisałem dłuższy tekst, żeby dziś go wrzucić i nagrałem go sobie na dyskietkę, żeby z rana jeszcze raz na spokojnie przeczytać przed skopiowaniem na forum. Tylko, że dyskietkę zostawiłem jak ta fujara w kompie i nie mam go ze sobą. Ale nic straconego - wrzucę jutro. Nie chce mi się pisać ponownie (za długi był) a zaraz mam spotkanie, to zacytuję tylko coś co przemyślcie proszę wszyscy drwiący. Nie, nie, to nie będzie Salomon (choć przydało by się :) – spoko doczeka się nie raz i nie dwa) ale, książką autorstwa Alfreda Frosta i Roberta Prechtera, pt „Teoria fal Elliotta”. Otóż na stronie 67 polskiego wydania w sekcji osobowość fal jest następujący opis: (…) „fala B to pułapka. Jest to raj dla spekulantów i zguba dla żółtodziobów. Dominują w niej posiadacze niepełnych pakietów akcji lub trwający w tępym samozadowoleniu inwestorzy instytucjonalni (bądź obie grupy naraz). Fala ta często obejmuje tylko niewielką część papierów, nie zyskuje potwierdzenie przez środki pomocnicze [np. wolumen], rzadko bywa silna technicznie i niemal zawsze skazana jest na całkowite zniesienie przez falę C. Jeśli analityk mówi sobie, ze „coś niedobrego dzieje się z tym rynkiem” to prawdopodobnie ma do czynienia z falą B” (…) I to by było dziś na tyle. Cdn jutro rano. Pozdrawiam i niech dzień będzie udany – Mundek. PS 1. Tępe samozadowolenie – dobre! :) PS 2. wzrosty są jeszcze możliwe - nawet w wariancie fali B.
antymoher / 2006-07-12 09:36 / Bywalec forum
a ta fala C to co to takiego?
A2 / 2006-07-12 06:55 / Spekulantka
Na uklady nie ma rady)))) to prawda stara jak swiat))). No chyba , ze z Polski zrobia Hongkong , gdzie korupcja urzednika , kladzie cien na reszte jego zycia. Marzeniaaa..Wczoraj pozamykalam czesc funduszy akcji.Lubie miec kontrole nad wlasna kasa))
boba / 83.238.95.* / 2006-07-12 07:35
witam
jaki indeks wig czy wig 20 ma większy wpływ na ofi akcji
3 4 5 6 7 8
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy