Forum Polityka, aktualnościKraj

Ukraina ostrzega Niemcy przed skutkami bojkotu Euro 2012

Ukraina ostrzega Niemcy przed skutkami bojkotu Euro 2012

Wyświetlaj:
jan 728 / 46.76.132.* / 2012-05-08 09:20
niemcy niech pilnująswoje więżniarki i złodziejki a nie ukrainskie Timoszenko kombinuje
Wapniak / 2012-05-06 10:09 / Tysiącznik na forum
Ukraina ma dwa wyjścia. Albo Moskwa albo wyprzedaż za bezcen majątku. No i wolność oraz na jej warunkach, demokrację zachodu. Czy znajdzie własną, trzecią drogę?
siwy 57 / 83.7.172.* / 2012-05-06 09:18
Przed Olimpiada w Chinach , też paru ludków "błysneło" w mediach,że prawa ludzi są nie przestrzegane i że co wolym Tybetm, itp, ect . I co ? Poszumeli, i tak wszyscy pojechali ,a Olimpiada sie odbyła -> a zycie toczy sie dalej, a Chiny rosna w potegę! wyzyskując lud i 1/2 złóz Afryki. O tym sie juz zapomniało! I nitk nie bojkotuje w sklepach produktów z nalepka Made in China !
Zawsze znajdą sie karły ( ludiz małego wzrostu ) którzy muszą znaleźć jakąś tramplolinę żeby sie odbić i być wyżej zauważonym niż im wzrost pozwala , ( bo Bozia nie dała) wiec mącą.byle czym - pretekst sie znajdzie o wydzwieku miedzynarodowym np EURO 2012 !!! A tarmpolinę choćby z dumy od majtek zrobią żeby "wyżej wyskoczyć ". A kto tak naprawdę zna i wie u nas w Kraju i Europie co Pani Julia,zrobiła i czy nie "przytuliła" jakieś państwowej kasy ??Nikt nie wie ! Korupcja jest na cały świecie, tylko czasem inaczej sie nazywa, - np niegospodarność "lub działanie na szkode Państwa - !? kto to wie dokładnie , tylko Zainteresowani.!Wiec z umiarem nalezy podchodzić do wszystkich medialnych informacji !!Strefy wpływów gosodarczo-politycznych są przeogrome a maliczkim nawet o tym sie nie śniło jak wszechpoteżne sa to wpłaywy !!
stzre powiedzenie ze Cywilizacja idzie z zachodu ,a kultura ze wschodu, ma w tym przypadku też drobne odniesienie.
i ch.. / 84.10.193.* / 2012-05-04 19:06
a niech się Janukowycze walą najlepiej ze swymi mocodawcami i poplecznikami z Moskwy.
Tam zawsze była dzicz i syf. Nawet srać w ludzkich warunkach nie potrafią.
amelie2 / 80.89.182.* / 2012-05-04 17:09
Chachły z czarnymi podniebieniami zasługują na bojkot. Zawsze byli antypolscy. Ja do dziś czuje na czole zimny dotyk pistoletu pijanego własowca. Zamiast zacieśniać współpracę z Rosja, Polaczkom z góry Synaj zachcialo sie podgryzać niedzwiedzia poprzez kokietowanie Ukrainy. Odwdzięczył sie Polsce Juszczenko robiąc bohatera z bandyty Bandery. Niszczą polskie pamiatki gdzie sie da. Dlaczego tuskie tumany nie przylacza sie do bojkotu - to można tłumaczyć tylko zbyt częstym odbijaniem piłki głową przez POpaprańca Tuska.
h,h.glj;.o / 84.10.242.* / 2012-05-04 16:52
Dnia 21 kwietnia 2012 r, podczas spędu polnych Wolaków zapodziałem gdzieś swój rozum, co prawda mało używany i mógłbym się bez niego doskonale obejść, ale to uczucie pustki w łepetynie bardzo mi doskwiera.
Uczciwego znalazcę proszę o zwrot rozumu. Będę czekał codziennie pod siedzibą PiS w Warszawie, od 08.00 do 21.00.
h,,h.glj;.o / 188.47.80.* / 2012-05-04 15:09
To, co wydarzyło się w Warszawie 21 kwietnia br., przejdzie do historii jako największe po 1989 roku zgromadzenie wolnych Polaków zatroskanych o zagrożone swobody obywatelskie, zaniepokojonych ograniczaniem wolności słowa. Byłem wśród manifestantów i rozmawiałem z wieloma ludźmi. Przyjechali z całej Polski, spotkałem też rodziny z USA, Francji i Włoch. To, co mnie zbudowało, to stopień świadomości tych ludzi, ich silne przekonanie, że sprawy w Polsce idą w złym kierunku. W ich głosach było także niezadowolenie, a niekiedy i gniew na arogancję władzy, brak szacunku dla obywateli, którzy mają prawo wyrażać swoje wątpliwości, także w sprawie tragedii smoleńskiej. Mają też prawo do wspierania mediów, które ich zdaniem stoją po stronie prawdy. Tym razem nie dało się pominąć w mediach tak wielkiej manifestacji, ale trzy główne programy informacyjne, jakby sterowane przez jeden propagandowy ośrodek, postanowiły zrobić z manifestacji wydarzenie wyłącznie polityczne.
Usłyszeliśmy też, że był to marsz polskiej prawicy do władzy, o której zjednoczenie zabiega Jarosław Kaczyński. Ani słowa o tym, że ten marsz był zorganizowany w obronie Telewizji Trwam przez ludzi autentycznie zatroskanych o jakość polskiej demokracji. Kto zakazał mówić? Kto steruje dziś głównymi mediami w Polsce? Nadal Ciosek, Urban, Kiszczak, Jaruzelski? A może one, jako od lat "zaprzyjaźnione" z władzą, same się już sterują, bo są jej postkomunistyczną częścią.
h,h.glj;.o / 84.10.242.* / 2012-05-04 16:53
Dnia 21 kwietnia 2012 r, podczas spędu polnych Wolaków zapodziałem gdzieś
swój rozum, co prawda mało używany i mógłbym się bez niego doskonale
obejść, ale to uczucie pustki w łepetynie bardzo mi doskwiera.
Uczciwego znalazcę proszę o zwrot rozumu. Będę czekał codziennie pod
siedzibą PiS w Warszawie, od 08.00 do 21.00.
h,,h.glj;.o / 84.10.242.* / 2012-05-04 16:46
ODMÓŻDŻENIE MAM
DZIĘKI TELEWIZJI TRWAM
(@) / 89.79.218.* / 2012-05-04 14:23
Komu potrzebne Euro 2012? Chyba tylko tym, co wydrukowali bilety i sprzedali transmisje telewizyjne.
bromski / 87.105.154.* / 2012-05-04 13:21
A znacie bajkę o słoniu i mrówce?
ludojad / 46.45.107.* / 2012-05-04 12:57
to pawlak też powinien siedzieć :)
SAK / 109.243.167.* / 2012-05-04 12:42
U NAS POLITYCY SĄ BEZKARNI.

Najnowsze wpisy