Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Ukraina zaostrza przepisy dotyczące wjazdu Rosjan

Ukraina zaostrza przepisy dotyczące wjazdu Rosjan

Wyświetlaj:
donio / 31.1.231.* / 2015-02-03 15:04
Ja chyba nigdy nie zrozumiem powolności i naiwności Ukraińców. Jak zapowiedzieli ,że przez trzy miesiace będą mobilizować żołnierzy do frontu w Doniecku to na drugi dzień ruskie już przupuścili atak , a teraz informuja o paszportach. Byłem pewien ,że to był pierwszy krok w całym tym konflikcie. Ciekawy jestem jak białe konwoje beda wjeżdżały bo napewno nie na paszport. jacyś wolni ci Ukraincy, jak mucha w miodzie
post memorium donieck deth 2015 / 212.14.47.* / 2015-02-03 14:38
Niech ukraińcy pokażą przejścia graniczne z Rosją. Zobaczymy na nich masowy ruch wyjazdowy z Ukrainy do Rosji. Aktualnie są to ci młodzi Ukraińcy którzy chcą uniknąć przymusowego zaciągu do armii ukraińskiej i wysłania ich na bratobójczą wojnę w Donieckiem i Ługańskiem. jeżeli wprowadzają ograniczenia w ruchu granicznym z Rosją to po to aby zatrzymać potok uciekinierów do Rosji. W Rosji pracuje aktualnie około 5 mln gościnnych pracowników z Ukrainy. Na Ukrainie nie ma pracy, tym co pracę mają to nie wypłacają poborów. Ukraina jest na krawędzi ogólnonarodowego buntu przeciwko reżimowi Jaceniuk - Poroszenko.
p7 / 148.81.187.* / 2015-02-03 15:16
Ludzie zawsze jadą za pracą tam gdzie ona jest albo gdzie więcej płacą. Ty byś też pewnie zwiewał gdzieś za granicę jeśli rosja napadła Polskę. Albo lepiej - byłbyś w szeregach rosyjskich bandziorów nazywających się "wyzwoleńcami narodów".
W Donbasie nie ma wojny bratobójczej - to wojna grup bandyckich i rosyjskich najemników wspieranych przez wojsko rosyjskie i rząd (nie ludzi) rosji przeciwko państwu ukraińskiemu.
Napisałeś post około 14:50, a o 15:12 było już 146 plusów - tak siebie lubisz!
Ile rubli płaci KGB za wpis?!
Bodek___ / 193.22.252.* / 2015-02-03 13:45
Współczuję Ukrainie i Ukraińcom obecnej sytuacji. Ale dziwi mnie opieszałość - dopiero teraz to wprowadzają?
Lysy 25 / 77.254.180.* / 2015-02-03 13:45
W Rosji jest kilka biur podróży umożliwiających wyjazd na Ukrainę bez żadnych dokumentów.
Wczasy są *all inclusive* i urządzone w stylu safari.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
pro memorium deth donieck 2014 / 212.14.47.* / 2015-02-03 14:44
wczoraj w Kijowie miał miejsce marsz z pochodniami zbuntowanych batalionów bojówek prawicowych wycofanych z frontu. Domagają się żołdu i ustąpienia Poroszenki. Sytuacja na Ukrainie to przedwiośnie buntu narodowego przeciwko faszystowskim oligarchom rządzącym Ukrainą pod dyktat USA. Jest zimno, ciemno, brak wody, nie płacą poborów, brak opieki lekarskiej, brak świadczeń socjalnych, puste półki w sklepach etc. To są rządy ekipy zainstalowanej przez Husaina Baracka w Kijowie. Współczuję zwykłym obywatelom Ukrainy.
p7 / 148.81.187.* / 2015-02-03 15:25
Tak jak napisałeś jest w Donbasie, bo tam wojna, reszta kraju żyje normalnie chociaż są trudności.
Znowu w ciągu ok. 25 min masz 174 plusy - aż taaak siebie lubisz?!

Najnowsze wpisy